آموزش اتوکد الکتریکال

شما با شرکت در کلاس های آموزش Autocad علاوه بر اینکه برای استخدام شدن راه آسان تری را طی می کنید بلکه در پایان دوره آموزشی اتوکد مدرک بین المللی اتوکد را نیز دریافت می کنید که بسیار معتبر بوده و به آینده شغلی شما بیشتر کمک خواهد کرد. دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور با گذراندن در دوره آموزشی اتوکد به صورت تخصصی و کاربردی کسب و کار خود را رونق دهید و به یک طراح موفق در زمینه اتوکد تبدیل شوید برگزاری دوره ها به صورت عمومی وخصوصی ✔شرایط نقد و اقساط ✔به همراه پشتیبانی بعد از اتمام دوره صددرصد تضمینی، برای عزیزانی که هیچگونه اطلاعاتی درباره اتوکد و نحوه کار با آن را ندارند و علاقمند به یادگیری هستند. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزشی را در خصوص نرم افزار اتوکد دو بعدی برای افراد فراهم کرده است.

اما امروزه با گسترش استفاده از ابزارهای دیجیتال در حوزه معماری ، عمران و نقشه کشی ، تسلط بر این نرم افزارها به امری لازم و ضروری تبدیل شده است. آموزش اتوکد ، در عصر دیجیتال امروزی ، که همه طراحی ها و نقشه ها توسط کامپیوتر ارائه می گردد بر هر کسی که با طراحی و نقشه سروکار دارد لازم است . نرم افزاری که سال ها است به عنوان نرم افزار شماره یک دنیا در طراحی های مهندسی و معماری مورد استفاده قرار می گیرد. در طول یادگیری اتوکد هنرجو می تواند علاوه بر یادگیری همزمان به تمرین دروس هم بپردازد تا اگر به مشکل یا سوالی در حین کار برخورد کرد،از مربی پرسیده و مشکل را حل نماید. چقدر طول می کشه این دوره رو تموم کنیم؟

این زیر دستور ها در بازه های زمانی طولانی کار با اتوکد باعث افزار سرعت چشمگیر کار به این نرم افزار میشود. اینکه بهطور فعال، خودت بهبود بدی، روی آگاهیت کار کنی، مهارت و دانشت بالا ببری که بتونی به حداکثر توانایی ممکن خودت برسی، همهی اینها سرمایهگذاری روی بزرگترین دارایی تو محسوب میشه: یعنی خودت. قطعا یادگیری چنین نرم افزاری برای تمام مهندسین عمران، معمار، مکانیک و سایر رشته های مرتبط با ترسیمات فنی یک ضرورت محسوب می گردد. در واقع، ارتباطات گرافیکی به کمک نقشه کشی صنعتی و مدل های سه بعدی، یک زبان روشن و دقیق با قوانین مشخص است که برای موفقیت در طراحی مهندسی باید بر آن تسلط یافت. در اتوکد ، بخش دو بعدی به شدت قوی و با جزئیات فراوان طراحی شده است به طوری که برای هر کاربرد دستوری خاص تعریف شده است. مشخصات تماس ایشان در داخل dvd و در قسمت مولف داده شده است.

در کنار همه این ها می تونید با استفاده از آموزش های اتوکد سه بعدی، پروژه هاتون رو مدلسازی کنید. با شرکت در این کلاسها میتوانید مدرک بینالمللی فنی و حرفهای دریافت کنید و به سرعت جذب بازار کار شده و کسب درآمد بالایی داشته باشید. دانشجویانی که رشته های مهندسی و صنعتی را دنبال می کنند و دوست دارند که سریع تر جذب بازار کار در این زمینه شوند می توانند با شرکت در کلاس آموزش اتوکد این هدف را محقق سازند. آموزش اتوکد – Autocad : اتوکد ۲۰۲۱ نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و ترسیم نقشه است که برای ایجاد طرحهای دقیق دوبعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد. اما در ضمینه طراحی و ساخت قطعات صنعتی به دلیل وجود نرم افزار های بسیار قدرتمند دیگر خیلی استفاده از اتوکد مرسوم نیست. نرم افزار اتوکد خیلی گرافیک مناسبی ندارد و به همین سبب در روز های اول یادگیری ممکن است شما را خسته کند.

حالا تولبار جدیدِ “Drafting and Annotation” را به “3D Modelling” تغییر دهید. شعاعِ دایره را موازی با محور Y حرکت دهید تا به بیضی برسید. Patch و سپس ok را فشار دهید. اتوکد نرم افزاری است که به کاربرانش به طراحی دقیق و آسانتر کمک میکند.اتوکد در نسخه های جدیدتر خود ابزارهای تحلیلی لازم برای تجزیه و تحلیل اجزای ساختمان و حل مشکلات مربوط به فشار و بار مصالح را اضافه کرده است. این برنامه میتواند برای پروژههای ساده مانند نمودارها یا طرحهای پیچیده مانند طراحی معماری یک ساختمان استفاده شود. با ظهور نرم افزارهای معماری مانند اتوکد، کارهای طراحی جدی تر دنبال شد و علاقمندان بیشتری به این کار روی آوردند و همچنین نرم افزارها باعث شدند تا طراحی ها با ظرافت و دقت بیشتری انجام شوند و دیگری نیازی به کاغذ، خط کش و قلم نمی باشد. نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است.

با پیشرفت علم و تولید نرم افزار های متعدد در زمینه طراحی و گرافیک، این ذهنیت ممکن است بوجود آید که نقشه کشی سنتی به صورت دستی و با وسایل اولیه همچون مداد و خط کش و پرگار و . یک زمانی پیش می آید که ما اشتباهی یک موضوع یا یک سری از ترسیمات را به صورت ناخواسته حذف کرده ایم و بعد از حذف آن موضوعات یک سری از ترسیمات جدیدی را کشیده ایم، حالا این وسط یادمان می آید که آن موضوع مدنظرمان را به صورت ناخواسته حذف کرده ایم، حالا راه حل چیه؟

درصورت یادگیری برنامه اتوکد، شما می توانید به راحتی از محیط های 2D و 3D استفاده کنید و با شرکت در کلاس اتوکد نقشه های مهندسی ترسیم کنید. جزوه ای که برای دانلود قرار داده ایم، تقریبا، جدیدترین و بهترین پی دی اف آموزش اتوکد موجود در اینترنت فارسی می باشد. که انقدر در بالا به آن اشاره شد و میتوان گفت یکی از بهترین آپشن های نرم افزار اتوکد است . تمام اطلاعات مرتبط با پروژه، مثلِ نقشههای پروژه، در یک فایل پروژه با پسوند .wdp ذخیره میشوند. این بازه های زمانی به مرور و با تمرین کمتر و کمتر میشوند. ترتیبِ مراحلی، که باید برای اجرای درست فرمان طی شوند و توصیههای لازم نیز نمایش داده میشوند. فرمان Change,Match Properties, Change Pro… خط فرمان: خط فرمان یا Command line به شما کمک میکند تا ابزار مورد نظرتان را تنها با تایپ چند حرف پیدا کنید.

به همین علت در زمان نوشتن این کتاب به این دو موضوع توجه کردم که خیلی ساده و کاربردی مطالب اتوکد را توضیح بدم. برای کار با اتوکد نیاز به ابزارهای خیلی حرفه ای ندارید و یک کامیپوتر و نرم افزار اتوکد می تواند به شما کمک کند تا با این نرم افزار کار خود را شروع کنید. تنها کافی است آن را کپی کنید. در این بخش فقط می گویید آن شی را به طور خودکار ایجاد و روی لایه خودش قرار دهد. فرصت آموزش اتوکد دو بعدی و سه بعدی و تمام ترسیمات این نرم افزار در آموزشگاه فردیس دانش از دست ندهید. فرصت استفاده از یک برنامه اتوکد میتواند در آینده به سود شما باشد. آموزشگاه در نظر دارد دوره مقدماتی را برای دانشجویان معماری بصورت رایگان برگزار نمایید ( ارایه کارت دانشجویی الزامی است). پلان های معماری ، تاسیسات و سازه نیز با همین نرم افزار کار میشود.

آموزش اتوکد دوبعدی اگر میخواهید ببینید که بعد از نقطهی شروع چه تغییراتی صورت گرفته است، فرمان قبلی را اجرا و گزینهی Verify را آموزش اتوکد انتخاب کنید. در این صورت میتوانید به تعداد دلخواه گزارشهای شخصی داشته باشید و در صورت لزوم آنها را به سادگی اجرا کنید. بهترین محموعه آموزشی و گام به گام اتوکد سه بعدی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به زبان فارسی توسط سریع آسان منتشر گردید.این مجموعه توسط اساتید برتر آموزشی هب صورت فیلم و با دوبله فارسی گویندگان تلویزیونی به صورت اینتراکتیو (شما نیز در آموزش کار خواهید کرد) ارایه میشود. در برنامه آموزشی که برای شما عزیزان قرار دادیم تمامی دستورات کاربردی و پر استفاده به صورت تصویری قرار داده شده است. محیط نرم افزار کمی به صورت تخصصی طراحی شده است. اتوکد به گونه ای طراحی شده است که تمامی امکانات در اختیار کاربران قرار می گیرد و تا ساعت ها می توان بدون خستگی با این نرم افزار کار کرد.

تنها کافی است آن را کپی کنید.