آموزش بازاریابی از صفر تا صد رایگان + ویدیو ممتاز کلاب: مرجع آموزش و دوره های آنلاین کسب درآمد | marketing-schools

ما در کارنامه خود افتخار برگزاری 9 همایش با حضور بیش از 2500 نفر از مدیران عزیز را داریم. متاسفانه به دلیل بروز بیماری کرونا (کووید 19) و برای رعایت پروتکل های بهداشتی در حال حاضر شرایط برگزاری این همایش های با شکوه مهیا نمی باشد. برای دریافت آخرین مقالات و یا تخفیفات بیلاود مارکتینگ در خبرنامه ایمیلی ما مشترک شوید. اگر بخواهیم درمورد همان آژانس دیجیتال مارکتینگ مثال بزنیم، موضوع مقاله شما می تواند «چک لیست سئو برای راه اندازی سایت » باشد. به عنوان مثال شما می‌توانید در عرض چند دقیقه، یک پست در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید که صدها یا حتی هزاران نفر بتوانند آن را ببینند، بدون اینکه برای انتشار یا تبلیغ آن هزینه ای پرداخت کرده باشید.

مفاهیم و تکنیک‌های مهم

در این مرحله وقت آن رسیده که روی فروش تمرکز کنید و تخصص، دانش و مزیت رقابتی خود را نشان دهید. محتوایی که در این مرحله منتشر می کنید، باید کاربر را متقاعد کند که شما برای نیاز یا مشکل او بهترین انتخاب هستید. برای این منظور می توانید ویدئوهای جذابی از محصولاتتان تهیه کنید یا رضایت خریداران محصول را به اشتراک بگذارید. یا صرفا به دانستن همان مطالب لجستیک بازرگانی مثل اینکوترمز، حمل، بیمه، گمرک، تراکنشهای مالی و … اکتفا کنید. و یا از بازرگانی سنتی لجستیک محور عبور کرده و دانش مارکتینگ را برای ارتقای خودتان بیاموزید.

http://centraldiesel.ir

فارغ‌التحصیل شدن در این مجله خبری بازاریابی نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد. در این فصل به تشریح الگوی رفتار مصرف‌کننده، مشخصه‌های مؤثر بر رفتار مصرف‌کننده، فرایند تصمیم‌گیری خریدار و مراحل فرایند انطباق خواهیم پراخت. تمامی حقوق برای مدرسه توسعه فردی و کسب‌وکار علی مس‌چی محفوظ می باشد. همه دوست دارند پول محصولات را پس از تست کردن پرداخت کنند که این خودش مشکل جدی تری است.

اصول و مفاهیم بازاریابی را ساده و عمیق یاد بگیرید

مثلاً بگویید رنگش چطور است، این رنگ را دوست دارید؟ رنگ، یک عامل ثانویه است. اصل قضیه، خود ماشین است، اما شما با این سوال، فروش را به سمت نهایی شدن می برید. فروش شخصی موثر در کشور فروشنده (مادر)، مستلزم ایجاد ارتباط مطلوب با مشتری است.

این خط، این نشان! بدون استراتژی به جایی نمی‌رسید

خوشبختانه درصد بالای رضایت کاربرانمان از محتوای آموزشی دوره ها، ما را مطمئن کرده است که در مسیر درستی قرار داریم. بنابراین دیدگاه ما در مباحث آموزشی و خدماتمان همیشه برتری کیفیت به کمیت یا اصطلاحا Quality Over Quantity بوده و خواهد بود. شاید نیاز به فراگیری بازاریابی بین الملل در بازارهای صادراتی که صادر کننده ایرانی شناختی از زبان و فرهنگ آنها ندارد، بیشتر احساس شود. اما واقعیت این است که برای وارد کننده ایرانی نیز همان ضرورت و نیاز وجود دارد. کاربرد بازاریابی بین الملل بسیار فراتر از بازارهایی است که ما صرفا با زبان و ویژگیهای فرهنگی آن آشنا نیستیم.

  • شبکه‌سازی با مشتریان بالقوه یا قبلی نیز بخشی از کار است و ممکن است شامل نوشتن ایمیل‌های تشکر، برگشت سریع تماس‌ها و ایمیل‌ها و ملاقات با مشتریان برای صرف قهوه یا صرف غذا باشد.
  • اما مفهوم بازاریابی امروز کاملا متفاوت از آنچه می پنداشتیم است.
  • در گام اول باید این نکته را متذکر شویم که بخش زیادی از بازاریابی آموزشی، آموزش پرسونال برندینگ برای مدرسان است.
  • این تمرینی است برای اینکه بدانید دیدگاه افراد نسبت به رویدادها و جریانات اطرافشان چه رویکردی است، مثبت یا منفی.