آموزش گام به گام صرافی کوکوین KuCoin پینگی

یکی از این خدمات تقسیم نصف درآمد حاصل از معاملات با مشتریان صاحب ارز کوکوین است. البته میزان تخصیص درآمد به مشتری متناسب با مقدار ارز کوکوینی است که مشتری در اختیار دارد. ارسال کد به ایمیلحال باید اپلیکیشن Google Authenticater را در گوشی خود نصب کرده و روی علامت + در اپلیکیشن کلیک کنید. حال یا گزینه بارکد را انتخاب کرده و بارکد صفحه نمایش را اسکن کنید و یا کدی را که در زیر بارکد مشاهده می کنید ، در گزینه Enter a Set Up Key موجود در اپلیکیشن گوگل در گوشی خود وارد کنید. برداشت وجه از حساب کوکویندر این صفحه روی گزینه Send code کلیک کنید تا یک کد به ایمیلتان ارسال گردد. ایمیل خود را چک کنید و شماره را در کادر مربوطه وارد کنید.

الگوی معاملاتی ستاره شبانگاهی Evening Star

صفحه کوچکی که روی صفحه، برایتان نمایش داده می شود را با فشردن علامت ضربدر ببندید. تمام موارد برای ثبت نام در این صرافی را یک به یک انجام خواهیم داد. شاید یکی از جذاب ترین ویژگی صرافی Kucoin اختصاص وام به کاربران خود باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی‌های شاخص این صرافی قدرتمند را نیز به شما معرفی کنیم. تعدادی از کاربرانی که از این صرافی استفاده کرده‌ اند، به این باورند که این صرافی برای تازه‌ کارها مناسب نیست. تیم پشتیبانی قوی و 24 ساعته از ویژگی های بارز این صرافی است.

نحوه ساخت کیف پول ترون لینک

اگر آشنایی شما را به صرافی کوکوین معرفی کرده کد معرف را در فیلد آخر وارد نمایید. اگر کد r3VLPHF را وارد کنید می توانید از برخی تخفیفات صرافی کوکوین استفاده نمایید. در وب سایت دیگر یعنی Coingeko نیز که مقایسه صرافی ها در آن انجام می شود، صرافی کوکوین در رتبه بالاتری قرار دارد و امتیاز 9 از 10 به این صرافی داده شده است. ✔️یکی از شرایط ثبت نام در صرافی کوکوین این است که شماره همراه می بایست متعلق به کشور دیگری باشد و در متن مقاله نیز دیگر شرایط ثبت نام در این صرافی آورده شده است. این کد را با استفاده از برنامه Google Authenticator اسکن کنید و یا عبارت قرمز رنگ را دستی وارد این برنامه نمایید.

برای انجام این کار کافی است با ورود به سایت صرافی کوکین به قسمت Trade رفته و گزینه Spot را انتخاب کنید. شما را با آموزش، نصب، ورود به، پشتیبانی صرافی کوکوین آشنا می کنیم. در کادر بعدی نیز ابتدا گزینه‌ای برای ارائه ID کارت‌ مانند؛ پاسپورت یا گواهینامه رانندگی انتخاب و سپس شماره ID را وارد کنید. توکن KCS یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵۴ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

صرف نظر از اینکه از چه صرافی استفاده می کنید، همیشه ایده خوبی است که از تمام ویژگی های امنیتی موجود استفاده کنید. از رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد استفاده کنید و از کیف پول سخت افزاری خود برای ذخیره سازی سرد برای نگهداری رمزارز خود استفاده کنید. در این قسمت، به آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل پرداخته‌ایم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آموزش گام به گام صرافی کوکوین KuCoin پینگی