اتاق فرار تهران ویرا پارک بهترین اسکیپ روم در تهران و کرج ویرا پارک در تهران | allescape

ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که فعالیت‌های مشکوکی در تهران رخ می‌دهد و پلیس موفق نشده تا عوامل این خراب‌کاری‌ها را دستگیر کند. کارآگاه توانا یکی از حرفه‌ای‌ترین کارآگاه‌های تهران است که ادعا کرده مدارک به دست آورده و همه اتفاقات اخیر را به یکی از باند‌های بزرگ تهران ربط داده است. فضای اتاق فرار تابوت به‌صورت دلهره‌آور و خاص طراحی شده و یکی از دشوارترین بازی‌های این مجموعه است. حالا زمان آن است که شما با هوش و خلاقیت خود و دوستانتان از دست این قاتل جان سالم به در ببرید و توجه داشته باشید که زمان شما محدود است که این موضوع جذابیت و استرس بازی را دوچندان می‌کند. بدون شک صداگذاری حرفه‌ای و ترسناک و دکوراسیون جالب این مجموعه هیجان بازی را برای شما چندین برابر می‌کند. وقتی بازی شروع می‌شود، تیم شما باید برای پیداکردن سرنخ‌ها، اتاق را زیرورو کند.

  • اتاق فرار یا اسکیپ روم، تفریحی جدید و هیجان‌انگیز محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری در تهران و دیگر شهرهای ایران پیدا کرده اسکیپ روم تهران است.
  • این شعبه در تابستان 1396 با اتاق فرار متفاوت و کاراگاهی سرقت شروع به کار کرد و چند ماه بعد در آذرماه همان سال با اتاق فرار شام آخر در ژانر دلهره آور و درجه سختی بالا تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است.
  • دلایل نامشخصی در دریاچه ای به نام کریستال انداختند تا غرق شود.
  • اتاق فرار گیزموندو نیز موضوع کارآگاهی و مستند دارد و برگرفته از یک داستان واقعی است.
هر چقدر اتاق فرار شما معروف‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، در همان ابتدا با دیدن طراحی دچار دلهره خواهید شد. البته تقریبا سناریو‌های آدم‌ربایی و گروگان گیری، دزدان دریایی، شکار گنج، زامبی‌ها، خانه‌های خالی از سکنه، زندان‌ها، و آزمایشگاه‌های علمی بسیار محبوب و متعارف هستند. اتاق فرارخب اولین سوالی که شاید برای شما پیش بیاید، این است که چطور باید این بازی را انجام دهیم؟ پیش از هرچیز باید بدانید که این بازی به صورت گروهی انجام می‌شود. در نتیجه اگر قصد انجام این بازی را دارید، بهتر است دوستان خود را راضی کنید که با شما همراه شوند. معمولا بازی به صورت گروه‌های چهار تا هشت نفره انجام می‌شود.

تخفیف های نت برگ برای اتاق فرار

اتاق فرار تهران ویرا پارک بهترین اسکیپ روم در تهران و کرج ویرا پارک در تهران | allescape

برای تسریع در کارها باید به سه گروه تبدیل شوید و به جست‌وجو بپردازید. اگر به شخصیت شرلوک هولمز علاقه‌مندید و فکر می‌کنید که می‌توانید از عهده پرونده‌های مشکوک قتل سر در آورید این اتاق فرار به‌شدت پیشنهاد می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه و خرید رزرو سانس می‌توانید از طریق یکی از موارد زیر اقدام کنید. ماجرا از این قرار است که شما به‌همراه دوستان خود برای استخدام به یک به یک شرکت مراجعه می‌کنید، این شرکت در حال برنامه‌ریزی یک کلاهبرداری بزرگ است. پس از پرکردن فرم شما متوجه می‌شوید که به اصطلاح برای شما پاپوش دوخته شده است و یک ساعت وقت دارید تا از این پاپوش خلاص شوید.

این مجموعه بی‌نظیر در منطقه تجریش تهران قرار دارد و در کلی از کشورهای مختلف مثل یونان، قبرس، دانمارک و امارات شعبه دارد. تا همین ­جا باید حدس زده باشید که قرار است با یک مجموعه حرفه‌­ای رو‌به‌رو شوید. درجه سختی اتاق فرار وحشت قبر 8 از 10 است و شما برای اتمام بازی 60 دقیقه زمان دارید.

اتاق فرار طهران 1346؛ مجموعه اسکیپ روم

ساعت کاری اتاق فرار کلبه وحشت از 12 ظهر تا 9 شب است و زمان هر بازی یک ساعت است و تعداد افراد یک گروه می تواند از 4 تا 6 نفر باشد. یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران که فضایی نوستالژی دارد اتاق فرار طهران ۱۳۴۶ می‌باشد. فضای این اتاق فرار با دکوراسیون و وسایل قدیمی طراحی شده است و سبک کاراگاهی دارد. داستان بازی در دهه چهل تهران اتفاق می‌افتد و ماجرای قتل یک تاجر اصفهانی می‌باشد. شما و همراهانتان باید ظرف مدت ۶۰ دقیقه با توجه به سرنخ‌های موجود قاتل را پیدا کنید.

اتاق فرار جنگل بالی بولی