اجرای سقف کناف قیمت اجرای سقف کاذب کناف در مشهد حامی ساخت

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت تولیدی و صنعتی، سقف کاذب جی اس تی می باشد. نکته دیگر اینکه در نظر داشته باشید که هزینه ارسال مصالح سقف و لوازم اجرایی آن از قبیل داربست و .. معمولا به طور جداگانه پرداخت می شود در هزینه سقف اعمال نمی شود.

سقف کاذب کناف ثابت ، به دو صورت دکوراتیو و ساده یا یکپارچه قابل پیاده سازی است، سقف کاذب کناف ثابت دکوراتیو، شامل باکس ساده حاشیه، باکس نور مخفی حاشیه،سقف کاذب تونلی، کمانی، قوسی یا گنبدی و Asma tavan … می باشد که دست طراحان و معماران داخلی را در پیاده سازی ایده های خلاقانه برای پیاده سازی سقف کاذب در محیط هایی مثل سالن های ورزشی، رستوران ها، دکور بندی سقف مغازه ها، لابی هتل ها مکان های فرهنگی و هنری و… سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند. بنابراین برای آپارتمان پیشنهاد می شود که سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) مورد استفاده قرار بگیرد. سقف آکوستیک کناف (کی پلاس پارس) با تایل گچی pvc که دارای طرح های لوزی، الماس، یاقوت، حصیری و یا حتی ساده و بدون طرح ساخته می شود و با استفاده از پشم سنگ در این سقف باعث می شود تبدیل به یک سقف جاذب صوت شود.

آموزش گام به گام نصب سقف کاذب کناف

استفاده از این محصولات به عنوان دیوار جدا کننده اجازه می‌ دهد تا از گسترش آتش در فضای مورد نظر خود جلوگیری نمایید. از همین رو در مجتمع‌ های تجاری و شرکت‌ های مختلف کاربرد زیادی اجرای سقف کاذب دارند. علاوه بر این برای پوشاندن سقف و دیوارها در خانه‌ های سنتی نیز می‌ توانند مورد استفاده قرار گیرند. رابیتس مصالحی هست که از کشش عرضی و پرس شدن ورق‌های گالوانیزه تولید و ساخته می‌شود.

اجرای سقف کاذب آسان است ولی حساس باید حتمان به نکات حساس توجه کنیم. در سقف حتما از ht90 استفاده کنیم که سقف محکم تر شود‌ و آویز به صودت عمود قرار بگیرد. تعریف سقف کاذب و کناف نوعي سقف كاذب (گچ برگ) است كه در آن از پنل‌هاي گچي یا غیر گچی پيش‌ساخته استفاده مي‌شود.

آیا امکان نصب هواکش در این سقف وجود دارد؟

در انتخاب هر یک از این سقف ها باید به همخوانی و هماهنگی دکوراسیون منزل با سقف كاذب توجه ویژه ای نمود. به طور مثال قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی از آسمان مجازی کمتر است. متراژ کار نیز تعیین کننده قیمت تمام شده اجرای سقف كاذب برای سرویس بهداشتی می باشد.

در شروعروش اجرای سقف کاذب مشبک پس از اینکه اندازه گیری دقیق صورت گرفت و تصمیم نهایی درباره محل قرارگیری تایل ها که گرفته شد، نبشی های گالوانیزه دورتا دور دیوار با ارتفاعی دلخواه با در نظر گرفتن خط تراز نصب می شوند. همچنین این سقف دکوراتیو وزن سبکی دارد و در برابر رطوبت مقاوم است. در عکس زیر ترکیبی از سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) و سقف کشسان را مشاهده می کنید. یکی دیگر از انواع سقف کاذب برای نصب، سقف کاذب چوبی است، این مدل به دلیل حس خوب و گرمایی که چوب به محیط اطراف منتقل می کند بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی می‌باشد.

  • کناف نام ثبت شده تجاری است که به پنل های گچی در ابعاد 240×120 با ضخامت های 9/5 یا 12میلیمتر اطلاق می گردد.
  • پیچ چشمی با اندازه‌ی مناسب را در هر یک سوم در امتداد خط روی تیرچه‌ی بالا نصب کنید.
  • بعضی از متریال هم هستن که اندازه استاندارد و اندازه اولیه اون ها یکی هست.
  • کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به دریچه تجربه نو (سنجاق) است.
  • اغلب تعداد و فاصله بین آویزها هم متناسب با جنس سقف کاذب و نیز تعداد روشنایی های مورد نظر صورت می گیرد.

اجرای سقف کناف قیمت اجرای سقف کاذب کناف در مشهد حامی ساخت

علاوه بر این، سقف كاذب آشپزخانه می تواند به صورت آسمان مجازی و یا طلقی مورد استفاده قرار گیرد. زیرا این مصالح علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت و قابلیت شست و شو ، در برابر حرارت نیز مقاوم می باشند. سقف آشپزخانه آسمان مجازی را می توان به صورت چند تایل جدا از هم، در کنار یکدیگر نصب کرد.

موقعیت خود را انتخاب کنید

این پانل‌ها اکثرا به شکل گچی هست سقف کاذب کناف با فاصله از پیش تعیین شده اجرا می‌شود. قیمت سقف کاذب کناف، در مقایسه با سایر مدل های دیگر، جزء موارد قیمت مناسب است. همچنین برای اجرای نورپردازی‌های دکوراتیو، نصب سقف کاذب گزینه بسیار مناسبی است و در اکثر ساختمان‌های امروزی مورد توجه قرار گرفته است.

لبه و سطح این محصولات در امتداد طول آنها با مقوای محکم پوشیده شده است که از آنها در زمان حمل و نقل و قبل از استفاده و نصب محافظت می‌ کند. با شرکت مدرن دیزاین همراه باشید، برای خرید سقف کناف می توانید با شرکت تماس حاصل نمایید. در واقع کناف یکی از بزرگترین شرکت هایی است که صفحات پیش ساخته را اختراع و تولید کرده است.