از کجا بدانیم DVDROM یا CDROM سالم است؟

توانایی حذف صدا قبل از سوزاندن به دیسک را می توان به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد است که می تواند در سال 2015 نرو محسوب مي شود. اگر دی وی دی درایو شما قابل تعمیر نبود و نیاز به تعویض آن پیدا کردید، نکات زیر را در زمان خرید دی‌وی‌دی درایو لپ تاپ در نظر داشته باشید تا بتوانید یک درایور مناسب برای دستگاه خود تهیه نمایید. درایو نوری بلوری ، برای ذخیره محتوای تصویری با کیفیت بالا استفاده می شود . این محتوای تصویری ، قابلیت نمایش در مانیتورهای با کیفیت بالا را دارد . دیسک های بلوری ، از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند ؛ دیسک های بلوری یک طرفه از 25 گیگابایت و دیسک های دوطرفه بلوری از 50 گیگابایت ظرفیت برخوردارند .

DVD Player بعد از ارتقا به ویندوز 10 کار نمی کند

بیشتر رایانه‌های رومیزی گزینه‌های توسعه پذیری بیشتری نسبت به لپ تاپ‌ها دارند. می‌توانید بیش از دو شکاف یا حافظه RAM را روی دسکتاپ خود اضافه کنید. از طرف دیگر ، لپ تاپ‌ها تنها دارای دو اسلات هستند که نمی‌توان آنها را بیشتر گسترش داد. RAM دسکتاپ از BIOS بزرگتر از RAM لپ تاپ پشتیبانی می‌کند.

  • این دستورالعمل ها برای هر نوع درایو مبتنی بر نوری مانند CD-ROM ، CD-RW ، DVD-Rom و DVD معتبر هستند.
  • اگر شما باید در هنگام نصب نصب انتخاب نکرده شما باید از طریق فرآیند خسته کننده آن نرم افزار رایگان به حذف دستی.
  • External Drive با کابل USB کار کرده و فرآیند خواندن اطلاعات از آن‌ها زمان بر تر می باشد.
  • اگر درایو قرار است فقط روی کابل IDE خودش قرار بگیرد ، آن را روی حالت Master قرار دهید.
  • ولی پیزی که مشخصه هر چیزی عمری داره و عمر درایو نوری به سر رسیده و  همه برند ها دارند کم کم درایو نوری رو حذف میکنن.
  • به همین دلیل ، قابلیت ارتقاء رم رومیزی نسبت به کامپیوتر بیشتر است.

نرو به عنوان محبوب ترین دی وی دی رایت نرم افزارهای موجود به روز محسوب مي شود. شرکت وجود دارد از سال 1995 بوده است و مردم در هر گوشه از جهان آن را برای سوزاندن داده ها را به Dvd های خالی استفاده کنید. مجموعه 2015 همراه با طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته از جمله توانایی رایت DVs، دی وی دی کپی و ویرایش فیلم ها و تصاویر می آید. نرو دی وی دی رایتر برای ویندوز 10 نیز روند اسناد قبل از سوزاندن آنها به دیسک فشرده می تواند مراقبت از.

به روز نگه داشتن سیستم به عملکرد سخت افزار آنگونه که باید کمک می کند. لرن پارسی دارای مجوز‌های ثبت می‌باشد و مجموعه ما مخاطب را در اولویت اول خود قرار خواهد داد. یکی از روش های اندازه گیری سرعت  ، انتقال مگا در ثانیه یا MT / s است. این مقیاس به تعداد عملیاتی که RAM می تواند در هر ثانیه انجام دهد اشاره دارد. RAM اصلی DDR با DDR2 ، DDR3 و اکنون DDR4 جایگزین شده است. این ها همه نسل های آینده یک فناوری با سرعت بیش تر و سایر پیشرفت ها هستند و همه از نظر فیزیکی یک اندازه هستند.

شما می توانید برخی از برنامه های دیگر ایجاد شده توسط Aiseesoft است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل فایلهای Pdf، کپی دی وی دی و تعامل با وظایف در حال ویرایش. اگر شما می خواهید از این ویژگی، شما نیاز به پرداخت برای آنها را به طور جداگانه. این نوع دی وی دی درایو در لپ تاپ ها بسیار بیشتر دیده می‌شود. در این نوع درایور ها، دکمه‌ای بر روی قطعه وجود دارد که با فشردن آن محفظه‌ای که برای قرار دادن دیسک است خارج می‌شود. همچنین یک پنل بر روی این دی وی دی درایوها قرار دارد که همانند درب قطعه عمل می‌کند. اگرچه بسیاری از رایانه های رومیزی با درایو CD / DVD رام به بازار ارائه می شوند  ، اما همیشه اینطور نیست.

سی دی رام (CD ROM)