انواع تلویزیون شهری ایندور | asilight

تمام تلاش خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه مجموعه ای اس آی لایت به‌کار بسته‌ایم. که از ان جمله می‌توان به واردات قطعات این فیلد از برندهای معتبرمانند هایک ویژن، کایلیانگ، چیانگلی، میعاد، GKGD و … که دارای کیفیت بالا ، ساعات کار طولانی مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت کاملا انحصاری و بدون واسطه اشاره کرد. البته باید توجه داشته باشیم که تلویزیون‌های شهری نیاز به تعمیر و نگهداری مستمر داردن تا از استهلاک قطعات آن‌ها جلوگیری شود.

از آنجایی که معمولا تراکم عبور و مرور در چنین محل‌هایی زیاد است، یک تبلیغ به دفعات زیادی توسط عابران مشاهده می‌شود. به همین دلیل چنین تبلیغاتی ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند. کسب و کارهای بزرگ سعی می‌کنند تا به روش‌های گوناگون برند یا محصولات خود را در معرض دید مخاطبان خود بگذارند. تلویزیون شهری یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات محیطی است که، می‌تواند روی موفقیت برندینگ یک کسب و کار اثر بگذارد. به همین دلیل این امکان وجود دارد، با توجه به گستردگی تقاطع و عرض خیابان‌های منتهی به آن و همچنین توانایی دکل نگهدارنده تلویزیون، ابعاد متفاوتی را برای آن در نظر گرفت.

قیمت انواع تلویزیون شهری داخل سالن

لذا با توجه به محلی که از تلویزیون استفاده می‌شود، آن‌ها را می‌توان در دو دسته Indoor (داخلی) و Outdoor (خارجی) قرارداد. برند و کار خانه سازنده پنل های تلویزیون شهری در خروجی این کار تاثیر زیادی دارد و معمولا مارکهای معتبر به دلیل استفاده از قطعات مرغوب تر خروجی تصویر با کیفیت تری به شما خواهند داد. در پخش محتوا روی تلویزیون شهری هر چه تصاویر ریزه کاری بیشتری داشته باشد شما نیاز به تراکم پیکسل بالاتری دارید، هر چه تصاویر بلد تر شوند این نیاز به تراکم پیکسل بالا کمتر می شود. برای مراسم ها و مکان های موقت و حتی حضور در نمایشگاه های موقت یکی از بهترین راهکار ها نمایشگر LED سیار است . این تلویزیون ها برای روشن شدن نیاز به منبع برق دارند و با سیستم برق سیار مدت زمان زیادی روشن نمی ماند. این دستگاه ها بسیار مناسب مقاصد موقت و سیار هستند و برای راه اندازی فقط نیاز به برق دارند و در کمتر از یک دقیقه در هر مکان روشن می شوند.

مشخصات انواع تلویزیون شهری

در مراسمات فراوانی دیده اید که از تلویزیون شهری های کوچک استفاده شده تا نما و زیبایی خاصی به برنامه نمایشی خود بدهند. این مراسمات بعلت برگذاری یکبار یا حداکثر چند بار در زمان بسیار کم نیاز نیست بصورت دائمی باشند و بعد از این گونه مراسم ها به مراسم دیگری منتقل می شوند. تلویزیون‌ اوت دور در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده می‌شود. قطعات مورد استفاده (نوع و جنس کابینت‌ها و پوشش‌بدنه، نوع و برند ماژول، پاور، کارت‌کنترلر یا مین‌برد، ویدیو پروسسور و …) می‌تواند بر روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد.

  • به طور کلی سفارش این تلویزیون ها در کارگاه های مخصوص تولید کننده تلویزیون شهری می باشند،که شما می توانید با توجه به نوع پروژه درخواست تان را بدهید.
  • تلویزیون شهری smd indoor p4 برای استفاده در فضاهای داخلی مناسبتر است و با کیفیتی بی نظیر و ایجاد تصویر کاملا واضح و شفاف، هر بیننده ای را مجذوب نمایش چشمگیر خود می کند.
  • اگرچه تلویزیون های شهری را به نام نمایشگر تبلیغاتی نیز می‌شناسند، اما باید بدانید که تبلیغ کالا و خدمات شرکت‌های مختلف تنها کاربرد آن نیست.
  • ماژول‌های به کار رفته در این نمایشگر شهری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر مقاومت و دوام بالایی در شرایط مختلف آب و هوایی دارند.
  • یعنی ی نمایشگر به صورت یک مانیتور کاربرد دارد و هر محتوایی از جمله فیلم ، عکس ، نرم افزار و … که روی یک کامپیوتر قابل نمایش است این تلویزیون شهری نمایش می دهد.

برای افزایش فروش توسط موسسات و دستیابی به پاسخی که سازمان می خواهد توسط مصرف کنندگان بدست آورد و با دانستن اینکه کدام یک از این ابزارهای تبلیغاتی تأثیر قابل توجهی بر مصرف کنندگان دارد، باید مطالعات لازم صورت گیرد. در ادامه اصلی ترین مشخصات تلویزیون های شهری را مورد بررسی قرار خواهیم داد. بلکه با رابط نرم افزاری ، برنامه روی حافظه های سخت افزاری مثل فلش مموری ، هارد و .. این روش از امنیت پایین تری برخودار است اما هزینه آن به مراتب پایین تر از سیستم های آنلاین است. سازه باید متناسب با نیرو های وارد شده توسط نمایشگر محاسبه و طراحی شود. نمایش محتوای تبلیغاتی و حتی پخش مسابقات ورزشی در مکان های مختلف از موارد استفاده این نمایشگر می باشد.

قاب و کابینت تابلو روان

انواع تلویزیون شهری ایندور | asilight