باتری UPS موارد کاربرد و آشنایی با آن فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودوریی، UPS،مخابراتی،صنعتی و موتوری-مستر انرژی پلاس

قطع شدن ناگهانی برق ممکن است آسیب جدی برای دستگاه‌های الکترونیکی شما ایجاد کند. بنابراین مهم است که برنامه ریزی کرده و از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های مهم برنامه شما استفاده از باتری یو پی اس یا منبع برق اضطراری است تا در زمان قطع برق، جایگزین آن شود. طراحی باطری های اتومبیل به این صورت است که این باطری ها باید قادر به تولید انرژی بسیار زیاد برای مدت زمان کوتاهی باشند، که بتوانند موتور ماشین را روشن و راه اندازی کنند و اصطلاحا به این نوع طراحی، طراحی خودکار می گویند. یعنی باید طوری طراحی شود که بتواند میزان انرژی کم برای مدت زیادی از اتصالات و تجهیزات متصل به UPS پشتیبانی کند. بی توجهی به اختلالات باتری یو پی اس می تواند باعث بروز مشکلات زیاد و خطرناکی مانند فرار حرارتی شود.

یو پی اس offline

تفاوت عمده باتری ها باهم اینست که باتری های خودرویی نیازمند اضافه نمودن آب هستند ولی باتری های یوپی اس خشک و بی نیاز www.mrenergyplus.com به آب هستند. یکی از مهمترین موارد در هنگام خرید باتری یو پی اس توجه به مدل و نوع آن است. و همیشه برقی با ثبات کامل ارایه میدهد و مدام در حال شارژ باطری است. در زمان قطع برق، یو پی اس به تولید برق ادامه می دهد از طریق باطری اما دیگر باطری شارژ نمی شود.

  • وقتی این اتفاق برای باطری بیفتد روند خرابی یا به عبارت دیگر، پیری باطری سرعت پیدا می کند و این موضوع نشان دهنده این است که شما باید به فکر تعویض باتری UPS خود باشید.
  • رایج ترین ابعاد باتری یو پی اس کدام اند؟ Battery Council International استاندارد خاصی برای ابعاد باتری UPS تعیین…
  • باتری یو پی اس می‌تواند برق متناوب ورودی را مشروط کند، در برابر مشکلات رایج برق ایستادگی کرده و باتری پشتیبان کافی برای قطعی‌ها فراهم کند.
  • با توجه به مشکلات اقتصادی پیش آمده و یا به هر دلیل دیگر برخی از خریداران به دنبال باتری یو پی اس ارزان قیمت هستند.

آزمایشگاه های کنترل کیفی داخلی با تجهیزات و آزمایش کامل برای مواد اولیه یک نیاز اساسی است. محیطی بدون گرد و غبار، مرتب و تمیز از ضروریاتی است که برای آن یک واحد انتقال هوا لازم است. در ایستگاه بعدی، آزمایش پارامترهای فیزیکی برقی و داخلی توسط مهندس متخصص تست خط، انجام می شود که تمام مقادیر پارامتر محصول را براساس مشخصات ذکر شده را در #SOP بررسی می کنند. ماژول‌های UPS با تبدیل دوگانه، برق بدون وقفه را برای بارهای بحرانی فراهم می‌کنند.

معمولا آلیاژ به کار رفته در ساخت بدنه و محفظه نگهدارنده باتری یو پی اس، از مواد مقاومی در نظر گرفته می شود تا مقاومت باتری UPS در شرایط مختلف یا برخی ضربات، افزایش پیدا کند. کارخانه صبا باتری بزرگترین توزیع کننده باتری های پشتیبان منبع تغذیه بدون وقفه در منطقه خاورمیانه و ایران است. ما انواع باتری صبا که از معتبرترین برند های حاضر در ایران است، در اختیار داریم و همراه با ارائه بهترین خدمات، آنها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.باتری های تعویض یو پی اس، با تماس با تیم فروش ما قابل سفارش هستند. کسانی که می‌خواهند در زمان قطعی برق یا وقتی جریان برق دچار نوسان می‌شود، از وسایل الکتریکی استفاده کنند، باید منبع ذخیره کننده انرژی داشته باشند. یو پی اس یا UPS که مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply است، می‌تواند انرژی مورد نیاز را در باتری ذخیره کند و در هنگام قطعی برق یا نوسان آن، جریان برق مورد نیاز برای وسایل الکترونیکی را تأمین کند. به همین دلیل در این مطلب به نحوه شارژ باتری یو پی اس می‌پردازیم تا در استفاده از ان به مشکل برنخورید.

در واقع یک قانون کلی برای وضعیت های این چنینی وجود دارد که بیان می کند وقتی بار یو پی اس به نصف کاهش داده شود، زمان اجرای باطری 3 برابر می شود. اما باتری اسید سربی که با ژل پر شده است نیز ویژگی های خاص خودش را دارد. این نوع از باتری یو پی اس VRLA مقاومت داخلی بالاتری دارد که باعث می شود تخلیه با سرعت بالایی صورت بگیرد.

یک تیم تعمیر و نگهداری داخلی از لحاظ فنی می تواند از مراقبت های پیشگیرانه مراقبت کند. بنابراین کالیبراسیون دوره ای، روغن کاری مناسب به صورت روزانه و گاهی اوقات نگهداری پیشگیرانه خارجی توصیه می شود. الکترودهای این باتری متشکل از نیکل هیدروکسید (صفحه مثبت) و کادمیم هیدروکسید (صفحه منفی) می باشد.این باتری طول عمر بالا و توانایی سازگاری زیادی نسبت به تغییرات دما دارد.

حمل و نقل از باتری ها، یو پی اس ها و باتری های زباله

باتری UPS موارد کاربرد و آشنایی با آن فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودوریی، UPS،مخابراتی،صنعتی و موتوری-مستر انرژی پلاس

Ups دستگاه هایی هستند که نسبت به قطع و وصل کردن سیستم برق حساسیت دارند. با توجه به گسترش تکنولوژی و همچنین صنعت تجهیزات پزشکی، استفاده از یو پی اس در تجهیزات پزشکی بسیار… تعداد سلول های باتری نشان دهنده ولتاژ باتری است و ضخامت و تعداد صفحات الکترون ها در سلول ها، ظرفیت باتری را نشان می دهد. یعنی از باتری با شارژ کامل، در زمان دشارژ، چه میزان آمپر می توان دریافت کرد. معمولا باطری هایی که از یک برند شناخته شده و معتبر هستند دارای گارانتی معتبر شرکتی هستند.

کار آن این است که در زمان قطع برق شهری انرژی حاصل از باتری را در کمترین زمان به صورت اتوماتیک به مدار رسانده تا جریان ذخیره شده بتواند میزان برق مورد نیاز تجهیزات برقی را برای مدت زمان تقریبی4 الی 8 ساعت تامین نماید. با توضیحاتی که در این مطلب برای شما ارائه دادیم می‌توان به یک نتیجه کلی دست یافت که دستگاه یو پی اس جهت محافظت از تجهیزات الکتریکی ساخته شده است. این باتری ها می‌ توانند بارها شارژ و دشارژ شوند، بدون این که کوچکترین آسیبی به باتری وارد کنند. در سیستم های خورشیدی یکی از مناسب ترین انواع باتری، باتری های دیپ سایکل می باشند که دارای طول عمر بالایی نیز هستند. برای شارژ کردن باتری یو پی اس ابتدا با توجه به مشخصات فنی باتری یو پی اس باید مراحل زیر را دنبال کنید.

مهمترین ویژگی این باتری ها طول عمر بالا و بی نیاز بودن نسبت به نگهداری و سرویس می باشد. معمولا باتری های تولیدی این شرکت سیلد اسید می باشند که در آمپر های 9، 28، 42، 65 و 100 آمپر ارائه می شود. مناسب ترین باتری یو پی اسی که می توانید برای استفاده در دما های بالا انتخاب کنید، باتری نیکل کادمیوم است. میزان تحمل این باتری یو پی اس در مقابله با تخلیه های عمیق بسیار زیاد است و عمر چرخه بالایی هم دارد، در نتیجه قیمت باتری نیکل کادمیوم هم کمی نسبت به انواع دیگر گران تر می شود. موادی که به عنوان الکترولیت این باتری یو پی اس استفاده می شود، یک محلول آبی از هیدروکسید پتاسیم قلیایی است که به عنوان یک ماده خطرناک و دارای خاصیت های سمی و آلوده کننده شناخته می شود.