بلبرینگ خنک کن توربین لیفتراک سهند آلمان شاپ شهباز | توکو لیفتراک

بلبرینگ خنک کن توربین لیفتراک سهند آلمان شاپ شهباز | توکو لیفتراک

یک نیاز اصلی سرویس دهی کافی به کل موتور است ، زیرا اگر فقط یک قسمت بیش از حد گرم شود ، کل موتور از کار می افتد. بنابراین ، بسیار مهم است که سیستم خنک کننده تمام قسمت ها را در دمای مناسب پایین نگه دارد. موتورهای دارای مایع خنک شده می توانند اندازه معابر خود را از طریق بلوک موتور تغییر دهند تا جریان مایع خنک کننده متناسب با نیاز هر ناحیه تنظیم شود. مکان هایی با دمای اوج بالا (جزایر باریک اطراف محفظه احتراق) یا جریان گرمای زیاد (در اطراف بنادر اگزوز) ممکن است نیاز به خنک کننده سخاوتمندانه داشته باشد.

قطعات اکسل لیفتراک

با این وجود، این دستگاه در مدت زمان کوتاهی مورد استقبال سایر کارخانه ها قرار گرفت. به این ترتیب، برندهای مطرح جهان سفارش ساخت این لیفتراک ها را به کمپانی کلارک می دادند. این نوع گیربکس ها برای استفاده در لیفتراک هایی مناسب اند که تنها بر روی سطوح ناهموار حرکت می کنند. گیربکس هیدرواستاتیک به قدرت و سرعت بیشتر موتور لیفتراک کمک بزرگی می کند و در صورت خرابی هزینه کمتری نسبت به دو گیربکس نامبرده دیگر دارد.

در طول دهه 1950 و 1960 ، ایمنی اپراتور به دلیل افزایش ارتفاع و ظرفیت های بالابری تبدیل به نگرانی شد. ویژگی های ایمنی از قبیل صندوق های بار و قفس های اپراتور ، به نام نگهبان های سربار ، به لیفتراک های تولید شده در این دوران اضافه شدند. در اواخر دهه 1980 ، طراحی ارگونومیک برای بهبود راحتی عملگر ، کاهش صدمات و افزایش بهره وری ، در طرح های جدید لیفتراک گنجانیده شد.

  • از آنجایی که بار توسط شاخک ها حرکت داده می شود، از این دستگاه می توان برای جابجایی وسایل به بالاتر از سطح لیفتراک استفاده کرد.
  • به دلیل خاصیت گشتاور بالا در این وسایل نقلیه ، چرخ دنده های مکانیکی برای تأمین نیروی کششی در سرعت های بالا یکپارچه شده اند.
  • صندلی ازجمله قطعات لیفتراک است که تاثیر مستقیمی بر راحتی و در نتیجه، بازدهی اپراتور دستگاه دارد.

اصول اساسی
بیشتر موتورهای احتراق داخلی مایع با استفاده از هوا (یک مایع گازی) یا مایع خنک کننده مایع که از طریق مبدل حرارتی (رادیاتور) خنک می شود ، خنک می شوند. موتورهای دریایی و برخی موتورهای ثابت در دمای مناسبی به حجم زیادی از آب دسترسی دارند. ممکن است از آب برای خنک کردن موتور مستقیم استفاده شود ، اما اغلب دارای رسوبی است که می تواند معیارهای خنک کننده را مسدود کند ، یا مواد شیمیایی مانند نمک ، که می توانند از نظر شیمیایی به موتور آسیب برساند.

فروش تجهیزات پزشکی و تجهیز مرکز درمانی

همچنین برای بالا بردن دمای جوش آب و پایین بردن دمای انجماد آب در رادیاتور از ضد یخ استفاده می‌شود. برای خرید هر یک از این محصولات باید به استانداردهای کیفی رعایت شده در این اقلام دقت داشته باشید. انواع این قطعات از برندهای معتبر جهانی در بازارهای فروش ارائه می‌شوند و قیمت هر یک با دیگری متفاوت است. در راستای خرید بهترین محصولات باید همواره توجه لازم را به کیفیت و کارایی این بلبرینگ‌ها داشته باشید. روش ساخت و آماده سازی آن‌ها منطبق با آخرین روش‌های صنعتی روز است.