جاکفشی آپارتمانی چوب آشیونه-سیب چوب

جاکفشی آپارتمانی داشبوردی کوچک KF880 را به جرأت می توان از بهترین محصولات تولیدی در فروشگاه بلج دانست. این جاکفشی نسبت به جاکفشی های معمولی، عمق بسیار کمتری دارد و در عین حال می تواند انواع کفش با سایزهای مختلف را در خود جای دهد. از نظر طراحی نیز باید جاکفشی آپارتمانی داشبوردی کوچک KF880، را نمونه ای موفق از طرح های مدرن و بسیار کاربردی به شمار آورد.

جاکفشی کد 0002

جاکفشی‌های آپارتمانی زیادی را می‌توانید در انواع مختلفی از مواد مانند پلاستیک، چوب و فلزات پیدا کنید. بهترین راه‌ها برای تصمیم گیری در انتخاب نوع مورد نظر، بررسی محل قرارگیری مبلمان و اطمینان از مطابقت آن با سایر مبلمان است. مثلاً اگر دکوراسیون داخلی شما بیشتر از چوب است، جاکفشی خود را چوبی انتخاب کنید. از طرفی با فضای کمتری که اشغال می کنند در هر فضایی می توان قرار داد، بر روی آن می توان گلدان و آینه قرار داد. قطعا علاوه بر نوع و مدل جاکفشی، شما باید به رنگ جاکفشی آپارتمانی خود نیز توجه لازم را داشته باشید. پیش از هر چیز شما باید برای انتخاب رنگ جاکفشی آپارتمانی تان به رنگ های استفاده شده و در فضا و دکوراسیون راهرو توجه کنید و سعی داشته باشید که تا جای ممکن رنگ جاکفشی را متناسب با فضا انتخاب کنید.

آیا میتونم مدل دلخواه سفارش بدم؟

علاوه بر آن به صورت جعبه ای هم برای زیر تخت و همینطور برای صرفه جویی در فضا وجود دارند. این نوع جا کفشی با ارتفاع کوتاهی که دارد مناسب برای نشستن است که در بدنه آن می توان کشو و قفسه ای درب دار برای محل قرار گیری کفش ها تعبیه کرد. امروزه در آپارتمان ها به دلیل کمبود جا جاکفشی نیمکت دار جز پرطرفدارتین جاکفشی ها می باشند. فرادی که تعداد کفش های کمتری دارند می توانند از جاکفشی های نیمکت دار کوچک بهره بگیرند. مزایای جاکفشی کوچک این است که در هر راهرویی جای میگیرد و مزاحمتی در رفت و آمد شما ایجاد نمیکند.

جاکفشی پایه فلزی طوسی

جاکفشی آپارتمانی چوب آشیونه-سیب چوب

از همین رو شما باید متناسب با فضایی که در اختیار دارید و سبکی که در منزل از آن پیروی کرده اید دست به انتخاب بزنید. این سبک می تواند در انتخاب شما اثر گذار باشد بر فرض برای دکوراسیون های مدرن خود در فضای داخلی منزل می توانید از جاکفشی های نشیمن دار استفاده کنید. برای دکوراسیون های ساده می توانید جاکفشی ساده ایستاده را مد نظر قرار دهید. برای فضای بیرون از راهرو و جایگذاری کردن جاکفشی در قسمت پاگرد می توانید جاکفشی داشبوردی را مد نظر قرار دهید. اگر با تنوع جاکفشی های مدرن و کم جا آشنایی کافی ندارید به شما توصیه می کنیم برای یک خرید متمایز در ادامه با ما همراه شوید.

در برداشتن ابعاد مناسب و قابل توجه نیز بسیار مهم و جاکفشی و جالباسی ام دی اف ضروری بوده است. توجه به راهروهایی که می توان در آنها از انواع جاکفشی ها بهره مند شد ،بسیار مهم خواهد بود. باید در هنگام خرید جاکفشی با اطلاعات دقیقی از ابعاد مناسب و طراحی منحصر بفرد باید به بازار مراجعه نمایید.

  • این جاکفشی ها برای حفظ کفش ها از گرد و غبار، نور و رطوبت نیز بسیار مناسب هستند.
  • یکی از مهم ترین مواردی که هنگام خرید هر محصولی باید به آن توجه کرد، فضای موجود در خانه است.
  • یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خرید جاکفشی آپارتمانی توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه در آنها خواهد بود.
  • یک جالباسی ایستاده مدرن برای آویزان کردن رخت میهمان و جانمایی آن کنار درب ورودی می تواند ایده جذابی باشد.