خانه های هوشمند بزرگترین شرکت هوشمندسازی ساختمان و اتوماسیون در ایران

تفکری که برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر آدمی و بالا رفتن کیفیت زندگی او در قالب سیستم های هوشمند تجلی پیدا کرده است. روزگاری رویای داشتن یک ربات را در سر می پروراندیم که تمام کارهای خانه را انجام دهد اما امروزه روز تمام تجهیزات خانه می توانند با فشردن یک کلید از روی گوشی همراه تان در هر کجای دنیا که باشید به دستورات شما عمل کنند. البته هیچ یک از تجهیزات هوشمندسازی ساختمان به اندازه کلید لمسی هوشمند در معرض دیده شدن نیستند. کلیدهای لمسی هوشمند با رویه های مختلف از جنس پلاستیک، کریستال و چوب در رنگ های متنوع تولید می شوند. این نرم افزار برای برندهای مختلف متفاوت است و تولیدکنندگان مختلف تجهیزات خانه هوشمند نرم افزار کاربردی اختصاصی خود را عرضه می کنند.

  • در این حالت می توان گفت که با هوشمند سازی سیستم صوتی منازل مسکونی ، در هر فضا امکان پخش افراد متناسب با سلیقه آن ها وجود دارد.
  • تنظیم فرمان های صوتی برای مدیریت خانه از دیگر امکانات خانه هوشمند می باشد.
  • گروهی دیگر اقدام به استفاده از عملگر برقی شیر اهرمی و رله هوشمند می نمایند.
  • اما در یک خانه هوشمند علاوه بر اینکه تمام این مشکلات وجود ندارد بلکه قابلیت‌های مختلف و بسیار کاربردی نیز به سیستم روشنایی اضافه شده است.
  • در کمال آرامش روی کاناپه لم دهید و با فشردن یک دکمه معجزه هوشمند سازی را ببینید.

LB500 بعنوان محصولی پرقدرت با طول عمر بالا بعنوان پدر سیستم های هوشمند امروزی در صنعت ساختمان ایران محسوب میشود. همچنین در صورت استفاده از سیستم مبتنی بر کنترل کننده مرکزی لازم است نودهای شبکه را به کنترل کننده مرکزی معرفی کنید. پس از پیکره بندی شبکه خانه هوشمند جهت تغییر وضعیت هریک از نودها کافی است آیکون مربوط به آن را در نرم افزار کاربردی تلفن همراه یکبار لمس کنید. از طرفی دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند قابلیت کنترل سایر تجهیزات و اجرای سناریوهای مختلف را دارد. با تشخیص ورود غیر مجاز به محیط، سناریوی امنیتی توسط دستگاه کنترل مرکزی اجرا می شود. با اجرای این سناریو و بسته به میزان تجهیزات استفاده شده در خانه هوشمند اتفاقات متفاوتی می تواند به وقوع بپیوندد.

خانه هوشمند بدون نیاز به تغییر یا تخریب

اکنون با ورود تکنولوژی اینترنت اشیا و تبدیل شدن آن به بخش جدایی ناپذیر زندگی، نوبتی هم که باشد، نوبت خانه شماست که با تکنولوژی روز دنیا همگام شود. آلارم هوشمند زنگ هشداری است که می‌توانید خودتان آن را با استفاده از دستگاه موبایل، خاموش یا روشن کنید. این سیستم باید کمترین میزان آلارم کاذب را داشته باشد و احتمال ایجاد هشدارهای کاذب زیاده از حد که باعث عدم توجه پلیس می‌شود را به حداقل میزان ممکن برساند. اگر نگران این هستید که همیشه برای پاسخ داده به آلارم‌ها در دسترس نباشید می‌توانید به هشدار هوشمند خود دستور دهید که تحت شرایط خاصی روشن شود؛ به عنوان مثال زمانی که خانه هوشمند پنجره‌ی خانه می‌شکند. عمران مدرن یک پلتفرم در زمینه فعالیت‌های ساختمانی است که توسط عده‌ای از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر تهران راه اندازی شده است و هدف آن ایجاد بستری هوشمند در زمینه ارائه خدمات و محصولات ساختمانی و حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده است. عمران مدرن به دنبال ایجاد فضایی نوین و هوشمند در ارتباطات ساختمانی است.

هماهنگی و محدوده عملکرد این دستگاه ها در هوشمند کردن خانه متناسب با پروتکل مورد استفاده برای کنترل و قابلیت های مورد نظر کارفرما، متغیر است. همواره این سوال برای مخاطبان وجود دارد که چگونه می توان یک خانه هوشمند ارزان با بیشترین امکانات رفاهی ممکن را داشت. داشتن آسایش و رفاه بیشتر همواره دغدغه انسان ها برای یک زندگی بهتر بوده است. در ادامه قابلیت های مختلف برای هوشمند سازی منازل مسکونی مورد بررسی قرار گرفته است. ما با فراهم آوردن انواع تجهیزات خانه هوشمند کار شما را در هوشمند سازی خانه هایتان آسان کرده ایم.

خانه هوشمند سکد کاری کرده که شما می توانید با بهره گیری از سیستم های هوشمند امنیتی، روشنایی، بیداری روزانه و سیستم های شناسایی و آلارم در و پنجره سبک زندگی خود را با جهان امروز تطبیق دهید و چندین پله از سایرین در این زمینه جلوتر باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا کمی بیشتر در مورد هوشمند سازی خانه این موضوع داغ و جذاب توسط خانه هوشمند سکد صحبت کنیم. موضوع ایمنی در منزل مسکونی به قدری مهم است که حتی در زمان حضور افراد در منزل نیز باید به شکل ایده آل برقرار گردد. در هوشمند سازی منزل مسکونی به بودجه کارفرما، نیازهای امنیتی، میزان رفاه و آسایش مد نظر و پروتکل های مورد نیاز توجه می شود. یقینا برخی از سیستم های هوشمند سازی لزومی برای اجرا در برخی خانه ها ندارند. بنابراین بسیار مهم است که قبل از هوشمند سازی منزل مسکونی شما کارشناسان پروژه از محل بازدید کنند و طی جلساتی در مورد نیازهای پروژه با شما صحبت کنند.

با این سیستم می‌توانید سارقان احتمالی را دفع کنید، به مامور پست بگویید بسته‌ی پستی شما را کجا بگذارد یا به عزیزان خود اطلاع دهید که در منزل نیستید. برخی از مدل‌های زنگ در ویدئویی حتی تشخیص چهره هم انجام می‌دهند، به این معنی که بدون نشان دادن افراد پشت در، می‌تواند به شما بگوید چه کسی آنجاست. شما می‌توانید قفل هوشمند را با استفاده از تلفن همراه خود از راه دور کنترل کنید. با این کار می‌توانید بدون نیاز به داشتن کلید به خانه‌ی خود دسترسی داشته باشید و از قفل شدن درها در هر جای منزل و از هر جای دنیا مطمئن شوید.

از BMS ویرا سپهر همایون استفاده کنید تا کارهای بزرگ را به سادگی انجام دهید. ازBMSویرا سپهر همایون استفاده کنید تا کارهای بزرگ را به سادگی انجام دهید. این گجت کوچک قابلیت های فراوانی دارد و برای کنترل درب ورودی و درب پارکینگ و … نیز می توان از آن بهره برد. با استفاده سنسور درب و پنجره هوشمند می توان از باز یا بسته بودن درها و پنجره ها اطمینان حاصل کرد. ترموستات های هوشمند همچنین می توانند میزان مصرف انرژی را گزارش دهند و به کاربران یادآوری کنند که زمان تعویض فیلترها فرا رسیده است.

کرکره برقی و جک برقی

خانه های هوشمند بزرگترین شرکت هوشمندسازی ساختمان و اتوماسیون در ایران