خدمات شبکه،️بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری در تهران اعتماد شبکه پرهام

خدمات شبکه،️بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری در تهران اعتماد شبکه پرهام

شبکه های رایانه ای از مجموعه وسیعی از سخت افزار و کابل ها تشکیل شده است. شبکه های رایانه ای به دو صورت کلی و بر اساس سیستم کابلی و یا بیسیم اجرا می شوند. سپس بر اساس نیاز کارفرما به وسیله یکی از توپولوژی های رایج سخت افزارها و کامپیوترها به هم متصل می شوند. فعالیت های خدماتی شبکه شامل طیف گسترده ای از کارهایی می شود که از پیش از راه اندازی و نصب شبکه تا اتمام کار و پشتیبانی و مدیریت شبکه انجام می شود.

خدمات اکتیو شبکه:

به دنبال مشاوره شبکه و طراحی شبکه هستید؟ نوین پویا نت با سال ‌ها سابقه در زمینه ارائه مشاوره‌ پروژه‌ های بین المللی آماده ارائه خدمات متنوع شبکه است. مهم ترین دلیلی که باعث می شود شرکت ها و افراد به شبکه سازی تشویق شوند اشتراک گذاری مطمئن و سریع داده ها و منابع است. شبکه سازی باعث افزایش ظرفیت استفاده از رایانه های بیشتر برای افزایش حجم ذخیره سازی اطلاعات صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها می شود.

هرچه تجهیزات و برنامه های شما قدیمی تر باشند، مدت زمان بیشتری در معرض دید عموم قرار می گیرند. هر روز که می گذرد به مهاجم زمان بیشتری می دهد تا ویژگی های نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده شما را بررسی کند و نقاط ضعف آن را بیابد. به همین دلیل است که ارتقاء سخت افزار و نرم افزار قدیمی به طور منظم بسیار مهم است. به همین دلیل، شایگان رویکردی تهاجمی برای امنیت شبکه در پیش گرفته است. در حالی که پشتیبانی شبکه، پشتیبانی سیستم، پشتیبانی از سرور و غیره از نظر فنی چیزهای متفاوتی هستند، بسیاری از ما – از جمله افراد فناوری اطلاعات – از این عبارات به جای یکدیگر استفاده می کنیم. ما می خواهیم از فناوری اطلاعات مراقبت شود تا کسب و کار بتواند رشد کند.

تعداد بازدیدهای کارشناسان نیز به عوامل مختلفی از جمله تعداد رایانه ها، چاپگرها و تجهیزات شبکه (سرورها، روترها و …) بستگی دارد. اندازه سازمان یا تعداد دفاتر و شعب یک شرکت نیز موضوع قابل توجهی است، به عنوان مثال هزینه پشتیبانی از یک شرکت با تعداد تجهیزات مشخص می تواند کمتر از یک مجموعه با دفاتر جداگانه اما با تعداد تجهیزات مشابه باشد. قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه مطابق با نوع کار و درخواست شما بسته می شود.

کابل کشی شبکه و رفع قطعی ارتباط

حال اگر شرکت شما به قدری بزرگ نیست که بخواهید یک کارشناس IT را به‌صورت تمام وقت به استخدام خود درآوردید برای شما راهکار دیگری داریم. شرکت‌هایی هستند که به‌صورت عقد قرارداد این امکان را فراهم می‌آورند که در صورت نیاز مشکلات شمارا به‌صورت پاره‌وقت حل کنند. پشتیبان شبکه به فردی گفته می شود در زمینه شبکه های کامپیوتری مهارت های تخصصی دارد. دستیابی به اطلاعات با روش های مطمئن و با سرعت بالا یکی از رموز موفقیت هر سازمان و موسسه است . طی سالیان اخیر هزاران پرونده و کاغذ که حاوی اطلاعات با ارزش برای یک سازمان بوده ، در کامپیوتر ذخیره شده اند.

یک تکنسین پشتیبانی شبکه کامپیوتری مسئول ارائه کمک در طراحی، پیکربندی و نصب ایستگاه های کاری و شبکه، سیستم ها، سرورها و دستگاه ها و همچنین نگهداری و تعمیر خدمات نصب نرم افزار در تهران آنها است. مستلزم اطمینان از دسترسی همکاران به تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهای فناوری است که می تواند عملکرد شغلی آنها را بهبود بخشد. همچنین شامل ارائه اطلاعات، کمک و یا پیشنهادات در مورد پیکربندی و نصب دسکتاپ و همچنین اتصال دسترسی به شبکه است. مانند کابل کشی ، آرایش انواع رک دیواری و ایستاده ، نصب انواع تجهیزات شبکه مانند سیسکو و میکروتیک ، نصب تجهیزات بی سیم مثل دکل ، اکسس پوینت و دیگر خدمات پسیو شبکه ، اموری بسیار مهم قبل از راه اندازی شبکه میباشد که توسط کارشناسان آریستک با دقت تمام انجام میشود. پس از عقد قرارداد خدمات شبکه ، آریستک خود را حافظ و مسئول تجهیزات شما میداند و تمام همت خود را در جهت راه اندازی اصولی زیرساخت های شبکه بکار میگیرد تا بستر لازم برای راه اندازی یک شبکه پایدار و یکپارچه در سازمان شما مهیا گردد.

  • خرید محصولات شبکه با پشتیبانی است برای خرید محصولا شبکه می توانید با خیال راحت با ضمانت برگشت پول خرید کنید.
  • این عمل باید بر اساس سبک شبکه قبلی و توپولوژی به کار رفته در آن اجرا شود تا در کارهای شبکه اخلالی ایجاد نشود.
  • اگر سوالات تخصصی تری داشتید می توانید از این لینک با متخصصان پشتیبانی شبکه کامکو در ارتباط باشید.
  • از جمله ویژگی مهم نرم افزار Veeam، بکاپ گیری از یک فولدر خاص می باشد.

عموماً دوربین‌های صنعتی کامپکت نیستند یعنی کاور، لنز و پایهٔ آن بسته به محل نصب و کاربری، توسط طراح جداگانه انتخاب می‌شود و این انعطاف‌پذیری به واسطهٔ مصارف محدود آن نسبت به سایر دوربین های دیگر می باشد اگر چه همین امر قیمت این دوربین ها را بالاتر می برد. شرکتها و یا موسسات کوچک با توجه به کمی کار و تجهیزات ، نیازی به قرارداد پشتیبانی و خدمات شبکه ندارند با توجه به این موضوع گروه مهندسی یکتا سرویس خدمات موردی برای این شرکتها قرار داده است ، کارشناسان ما در زمان هماهنگ شده در محل حاضر و به رفع عیب و مشکل شبکه می پردازند. با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت نوین داده آرمان، بخش مهمی از فعالیت‌های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت‌ها در این حوزه اختصاص دارد. این مجموعه با دارا بودن بخش های مشاوره و طراحی ، تحقیق و توسعه ، نصب و راه اندازی ، پشتیبانی و نگهداری این امکان را دارد تا کلیه نیازهای مشتریان خود را در زمینه تخصص های فوق و همچنین راهکارهای دیگر در زمینه طراحی و اجرای پروژه های فیبر نوری تامین نماید. با گسترش استفاده از کامپیوتر، شبکه، اینترنت و به‌طورکلی فناوری اطلاعات در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات این نیاز احساس می‌شود که فردی به‌عنوان متخصص فنی و پشتیبان شبکه های کامپیوتری در شرکت ها و سازمان ها حضورداشته باشد.