خرید انواع دریچه کولر

کانال کشی کولر یکی از خدمات ضروری محسوب می شود! هنگام نصب دریچه تنظیم هوا یک سری نکات ضروری است. یکی از قطعات سیستم کولر به نام کنداستور میباشد که یک یا چند فن برای خنک شدنش در زمانی که کولر، روشن است؛ پیش بینی شده و موقعی به کار می افتد که کولر، روشن میشود. فن کویلها را میتوان کوچکترین اجزای هر سیستم تهویه هوا به شمار آورد. این مدل از دریچه بازدید هم مانند انواع دیگر دریچه بازدید فن کویل از طریق پیچ مخفی و پیچ از روی نما نصب میگردد . دریچه کولر خطی کله قندی هم برای سیستم های دمنده و هم سیستم های مکنده امکانِ کاربرد دارد.زمانیکه از این دریچه کولر برای دمندگی استفاده می شود برای تنظیم یا انسدادِ هوای عبوری از آن می توان روی آن دمپر هوا تعبیه نمود و در واقع آنرا بصورت دمپردار ساخت. قیمت دریچه کولر کله قندی به نسبت میزان استفاده آلومینیوم در آن قابل بررسی و تعیین می باشد.

برای انجام این کار باید با یک سازندهکانال تهویه هوا با تجربه مشورت کنید تا به درستی کار را شروع کنید. به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی در کانال کشی کولر، بسیار مهم است که مراحل عایق بندی کولر به درستی اجرا شود. با استفاده از این روش سرعت در ثبت سفارش و دریافت محصولات بسیار بالا است. خوشبختانه امروزه محصولات تولید شده در کارخانه های صنعتی این قابلیت را دارا می باشند. علاوه بر پره های عمودی در جلو، در قسمت پشت آن نیز تیغه های افقی بعنوان دمپر در نظر گرفته شده که این تیغه های متحرک هم قابلیت انسداد معبر هوا را دارند و هم توانایی تغییر مسیر پرتاب هوا را از دهانه دریچه دارا هستند. دریچه کولر طرح قدیم در هر سایز و هر ابعادی قابل تولید و بهره برداری می باشد و محدودیتی در ساخت آن به لحاظ سایز وجود ندارد.در سیستم های گرمایش و سرمایش بطور موازی از این نوع دریچه کولر می توان استفاده نمود.در ساخت این دریچه کولر نیز باید در حد یک تا یک و نیم سانت بادخور را نسبت به سایز دهانه انشعاب هوا رعایت نمود تا در زمان نصب دریچه کولر دچار مشکل نشد.میزان انسداد هوای عبوری از این دریچه کولر در زمان بسته بودنِ دمپر هوای دریچه کولر به بیشترین حد می رسد.از خصوصیات ویژه دسته دمپر این دریچه کولر حالت گردِ دسته دمپرِ دریچه کولر می باشد و بصورت چرخشی در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت عمل می کند.از جمله ویژگی های دیگرِ این دریچه کولر امکان تنطیم هوای دریچه کولر به چپ و راست و در عین حال به بالا و پایین می باشد.پوشش رنگ این دریچه کولر از نوع کوره ای الکتروستاتیک می باشد.

نازک کاری و اجرای سقف کاذب یا کناف و عایقبندی کار با پشم شیشه برای کاهش میزان اتلاف انرژی هم از دیگر بخش های یک کانال کولر کشی در ساختمان شما خواهد بود. البته این روزها از مصالحی مثل پنل های عایق شده و پلاستیک هم برای ساخت کانال هوا استفاده میشود. البته خدمات کانال کشی کولر جدای از این نقشه کشی ها مواردی مثل تهیه مواد اولیه مناسب برای ورق کانال کولر و عایق کاری کانال کشی کولر و نهایتا اجرای کانال کشی کولر بر اساس میزان جریان باد را هم شامل می شود. برای تمیز کردن کف کولر کولر را از برق بکشید و از نبودن برق در بدنه دستگاه مطمئن شوید. اگر در خانۀ شما فردی زندگی میکند که آلرژی یا حساسیتهای فصلی یا دائمی دارد و وجود ذرات ریز موجود در هوا، باعث اخلال در سیستم تنفسی او میشود، دفعات تمیز کردن دریچه کولر منزل را افزایش دهید. در صورتی که کانال کولر را قبل از استفاده از گرد و غبار جمع شده در آن تمیز نکنید، در هنگام روشن کردن تمام وسایل و فضای منزل پوشیده تز گرد و خاک میشود. مهم است که پیش از اجرای پروژه، پیمانکار مربوطه، نقشهکشی ساختمان را به درستی مورد بررسی قرار دهد.

لازم به ذکر است دریچه کولر اسلوت را می توان هم بصورت با دمپر و هم بصورت بدون دمپر تولید و به کار برد.دمپر دریچه کولر اسلوت دارای ساختاری متفاوت با دیگر دریچه ها می باشد.در واقع دمپرِ دریچه کولر اسلوت بصورت کشویی عمل می کند. پس در کانال کشی کولر ابی جدا از موارد گفته شده حتما باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که سرعت و فشار باد کولر در برندهای مختلف کولر آبی متفاوت است و حتی سایز و اندازه های دستگاه شما نیز در میزان فشار هوا یا به اصطلاح وزیدن باد در کانال ها تاثیر می گذارد و نصاب کانال کولر باید قبل از شروع به کار بداند که طراحی و انشعاب گیری های کانال ها درست باشد و در مکان درست از زانویی ها استفاده شود. آچاره در سال 1398، برای رفع دغدغههای کاربران در خصوص بروز حوادث احتمالی حین کار و برای همراهی بیشتر با نیروهای متخصصی که از طریق آچاره اقدام به ارائه خدمت میکنند، تمامی خدمات خود رو تحت پوشش بیمه قرار داده؛ به این ترتیب، نیروهای متخصص اعزامی به محل، در برابر حوادث احتمالی بیمه هستند و علاوه بر آن، خسارات مالی نیز تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

با این حساب باید حواستان باشد که اگر قرار است در قسمتی از ساختمان دریچه نصب کنید، باید کانال کولر را به آن بخش منشعب نمایید. برای کسب اطلاعات درباره ی قیمت کانال سازی کولر درخواست کانال سازی و دریچه کولر شیراز را در سایت و یا اپلیکیشن “خدمت از ما” ثبت نمایید. برای همین هست که می گوییم اگر در نحوه کانال کشی کولر بر اساس معماری ساختمان دریچه هوا در محل مناسبی جایگذاری نشود، کولر هوای خنک مطلوب ما را مهیا نخواهد دریچه بازدید کرد. در هنگام خرید و نصب کانال و دریچه هوا میبایست نوع جنس مورد نیاز و همچنین اندازه استاندارد مسیر ورود و خرج هوا را در نظر داشته باشید. با توجه به نقش رابط هوایی بین بیرون و داخل محیط لذا استفاده از توری در پشت دریچه هوا ی آلومینیومی مشبک لازم و ضروری به نظر می رسد.

در این حالت هم اما هنوز هوا می تواند از فاصله بین پره های دریچه عبور کرده و وارد ساختمان شود. البتهنوع کانال جنس کانال و میزان سختی کار هم بر قیمت کانالکولر و اجرت کانال ساز کولر موثرند. ساختار این دریچه کولر ،در حاشیه ی خود از یک فِرِیم با جنس پروفیل آلومینیوم تشکیل یافته است.داخل کادرِ این دریچه کولر نیز از خطوط موازیِ T شکل تشکیل یافته که این خطوط باعث ریزش هوا بصورت تعدیل شده از دهانه دریچه کولر می گردد. به منظور محاسبه برای مکانی با ظرفیت و هواکش ها و هواده های مشخص ، دریچه ها در یک سیکل 5 دقیقه ای چند دقیقه باید روشن و چند دقیقه باید خاموش باشند؟ در نظر داشته باشید که هواکش در مکان های مختلفی نصب می گردد و با توجه به آن دریچه هوا با قابلیت نصب متفاوت استفاده خواهد شد.

هوای عبوری از دریچه کولر آلومینیومی طرح جدید با تغییرِ سمت پره های عمودی به چپ و راست و با تغییر مسیر پره های دمپر به سمت بالا و پایین، قابل تنظیم و حتی انسداد می باشد. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در ابعاد کانال و اتصال دریچه به کانال باید به تدریج و حداکثر با زاویه 15 درجه گسترش پیدا کند. کاربری هر کدام از این دریچه ها بستگی به نوع محیط و محل نصب و نوع کاربری آن قابل تغییر می باشد. اما روند کانال کشی کولر در هر کدام از مدلها متفاوت است مثلا کانال کشی کولر آبی متفاوت از کانال کشی کولر پنجرهای و یا کانال کشی کولر سلولزی اجرا میشود. هر کدام از دستگاهها، اهرم و شیرهای تاسیساتی باید از دسترس عموم به دور بوده و در زمان نیاز قابلیت تنظیم مجدد یا تعمیر آنها وجود داشته باشد. دسترسی به اکسیژن مورد نیاز امری ضروری بوده و با توجه به آلودگیهای شهری امکان باز کردن پنجرهها به شکل سالیان نهچندان دور وجود نخواهد داشت. برخی از حلزونیها دارای حفرهای در کف هستند که برای شستن آن باید حفره را باز کنید تا آب اضافی از کف مخزن خارج شود.

در انتهای کانال کشی و در بخش ظاهر شده کانال از دریچههای مختلفی برای پوشش کانال استفاده میشود. هوای سرد ورودی باید به میزان لازم سریع باشد تا به انتهای سقف پرتاب شود و با هوای گرم در آنجا ترکیب و گرم شود و بعد به سمت پایین بیافتد. دریچه بازدید چوبی هم در سقف و هم دیوار مورد استفاده قرار میگیرد . پس پیش از انجام کانال کشی کولر و دادن قیمت تمامشده، نصاب باید ساختمان مورد نظر را بازدید کند تا بتواند تخمینی حدودی از قیمت کانال کشی کولر به شما بگوید که تازه همان هم احتمالا پس از اتمام کار با توجه به متراژ دقیق تر و متریال صرف شده فرق خواهد کرد و واقعی تر خواهد شد. پس از این مرحله می توانیم از یکی از فروشگاه های اینترنتی خرید دریچه کولر مورد نطرمان را انجام دهیم. جهت سفارش سایز داخل کانال را دقیقا قید کنید. همچنین جهت کسب اطالاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های کارشناسان و متخصصین شرکت تهران دما آرکا تماس حاصل نمایید. شرکت تهران دما دریچه هوای دکوری زیبا را به سفارش مشتریانش تولید می کند.

این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که برای کانال کشی کولر از بهترین و مرغوبترین مواد موجود در بازار استفاده کنید تا در آینده، مجبور به دوبارهکاری و خرج اضافی نشوید. شرکت تهران دما آرکا دریچه کولرهای خود را به صورت تک و عمده عرضه می نماید. شرکت تهران دما آرکا انواع دریچه کولر را در جنس های گوناگون و در ابعاد متفاوت عرضه می کند. دریچه های مذکور ایمنی را افزایش داده و از حریق و مواردی از این قبیل جلوگیری می نماید. شما اگر بهترین برند و مارک کولر یا اصلا کولر گازی یا اسپیلت را هم ابتیاع کرده باشید اما ساختمان مذکور از نظر کانال کشی کولر اسپلیت یا کانال کشی کولر دیواری و کانال کشی کولر گازی فاقد استانداردهای لازم باشد و در نقشه ساختمان به خوبی جانمایی و اجرایی نشده باشد، نهایت چیزی جر برچسب نام آن برند از خنکی و هوای مطبوع نصیبتان نمی شود. هزینه می کنید ولی تا زمانی که ساختمان مذکور همچنان سرپاست و هنوز نکوبیدهاید تا برج بلندتری بسازید قابل استفاده هستند.

در حقیقت یک دریچه خطی طرح اسلوت روی درب دریچه بازدید فن کویل نصب میشود و البته تمام سطح دریچه بازدید ازطریق رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشانده میشود .درب دریچه بازدید فن کویل خطی با طرح اسلوت به دو صورت لولایی و وزنه ای باز و بسته میشود و فریم دریچه بازدید فن کویل از طریق پیچ مخفی و پیچ از روی نما در محل مورد نظر نصب خواهد شد . درست است که قدیمی ها به طعنه می گفته اند «تنبل نرو به سایه، سایه خودش میآیه» ولی واقعیت چیز دیگری می گوید و شما برای اینکه در هوای گرم و داغ تابستانی که به لطف گرمایش زمین و ترافیک و دود و دم شهرها طولانی تر و بیشتر هم شده بتوانید در ساختمان محل زندگی یا کارت از هوای خنک بهرهمند شوید باید دستکم یک کولر آبی داشته باشید و خب استفاده و راه اندازی کولر آبی هم بدون کانال کشی کولر در ساختمان ممکن نیست. در اغلب ساختمان ها مخصوصا اگر نوساز باشند، مسیرهای کانال کشی از قبل در نقشه های اجرایی آن تعیین و جانمایی شده است، ولی اگر ساختمان موردنظر شما قدیمی باشد باید از یک حرفه ای برای مسیریابی درست مسیر کانال کشی کولر کمک بگیرید.