خرید و قیمت ماژول تابلو روان قرمز 806 Meiyad ترب | asilight

خرید و قیمت ماژول تابلو روان قرمز 806 Meiyad ترب | asilight

موجود در بازار، توسط ماشین‌ آلات جدید مونتاژ می‌شوند و در نتیجه کیفیت بالایی دارند. یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. _در دو طرفماژولسوکت IDC که نام آنها هاب می باشد برای ورود و خروج اطلاعات بکار گرفته می شود. درطول عمر LED های ماژولتاثیر گذار است که در مدت کوتاهی LED های ماژول دچار مشکل و خاموشی نشود.

روشن است که هر ماژول نیز با توجه به وجود هر یک از این مولفه ها توانایی تولید یک رنگ در صورت وجود یک مولفه (ماژول تک رنگ)، سه رنگ در صورت وجود دو مولفه (ماژول سه رنگ) و تمام رنگ در صورت سه مولفه (ماژول فول کالر) را دارد. برای ساخت تابلو روان علاوه بر ماژول تابلوروان، به قاب تابلو روان برای مونتاژ قطعات، کارت کنترل تک رنگ برای راه اندازی ماژول ها و پاور برای تبدیل برق شهر به ولتاژ 5 ولت نیاز دارید . واردکننده اگر بخواهد ماژول با کیفیتی را روانه بازار کند، تمام پارامتر های تعیین‌ کننده کیفیت را در زمان تولید پیگیری می‌کند تا بتواند ماژول با کیفیتی را به دست مصرف‌ کننده برساند. اما وارد کنندگانی نیز وجود دارند که بدون داشتن هرگونه اطلاعاتی، اقدام به واردات قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری می‌کنند. قطعات وارد شده توسط این واردکنندگان امکان دارد بی‌ کیفیت باشند و برای تشخیص کیفیت آن‌ها باید قطعات را مورد بررسی قرار داد.

  • ماژول تابلو روان انواع مختلفی دارد که شامل برند ها و درجه کیفی های متفاوتی می باشد.
  • متریال استفاده شده در باکس و ابرویی ماژول فول کالر p4 indoor تماما پلی کربنات می باشد و درصد بسیاراندکی پلاستیک درساخت باکس این ماژول مورداستفاده قرارگرفته که در برابر گرما مقاوم است.
  • قطعات وارد شده توسط این واردکنندگان امکان دارد بی‌ کیفیت باشند و برای تشخیص کیفیت آن‌ها باید قطعات را مورد بررسی قرار داد.
  • ماژول قرمز و سبز پرمصرف ترین ماژول ایران می باشد که در یک دهه اخیر فروش بسیار بالایی داشه است .
  • نحوه مونتاژ قطعات در تولید ماژول تابلو روان به نوع انتخاب واردکننده و شرکت تولیدکننده آن‌ بستگی دارد.

به ماژولی اطلاق می گردد که قابلیت ساطع کردن تنها یک رنگ را جهت نمایش متن و تصویر داشته باشد مانند رنگ های قرمز ، سبز ، آبی و سفید .ماژول تک رنگ به دلیل سادگی کاربرد و قیمت مناسب به طور گسترده ای در مراکز تجاری و فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین این ماژول ها قابلیت پخش 256 سطح مختلف یک رنگ را با به کارگیری کنترلر متناسب دارند که در این صورت علاوه بر نمایش افکت ها و انیمیشن های مختلف قابلیت پخش فیلم و تیزهای تبلیغاتی را نیز دارا می باشند. ماژول تک رنگ قرمز با روش اسکن 1/4 طراحی وبه تولید رسیده است.اسکن ماژول تاثیر به سزایی روی پرتاب نور ماژول دارد. هرچه اسکن ماژول کمتر باشد شدت نور خروجی هرپیکسل در آن بالاتر می رود.

ماژول تک رنگ آبی

ماژول تابلو روان از تعدادی زیادی دیودهای نوری ساخته شده اند که از لحاظ شدت نور و آب بندی به دو دستهOUTDOOR , ماژول تک رنگ INDOOR تولید می شوند . ماژول هایINDOOR برای فضای داخلی فروشگاه ها با شدت نور پایین تر به دلیل فاصله کمتر مردم با تابلو ساخته میشود اما ماژول هایOUTDOOR کاملا ضد آب می باشند و مخصوص فضای بیرون طراحی شده اند . همچنین دارای شدت نور بالاتر هستند بطوری که از فاصله دورتر محتوای تابلو کاملا جذاب تر و خوانا باشد. در سیستم های نوری مولفه های رنگی اصلی عبارتند از سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی که این مولفه ها تفاوت اصلی با سیستم رنگ چاپ شامل فیروزه ای، ارغوانی، زرد و مشکی دارند. بنابراین برای تولید اکثر رنگ ها توسط نور در یک تابلو روان لازم است که این سه مولفه رنگی وجود داشته باشد.

ماژول‌ های تک‌ رنگ تنوع بسیار زیادی دارند و کیفیت آن‌ها به انتخاب واردکنندگان بستگی دارد. به‌ طوریکه وارد کننده در زمان سفارش می‌تواند تعیین کند که ماژول تک‌ رنگ با چه کیفیتی تولید گردد. _با چیدن چندینماژول سبزدر کنار هم می توانید یکنمایشگر LED(تابلو روان) با ابعاد دلخواه خود بسازید. عمده ماژول هایتک رنگجهت راه اندازی دارای HUB 12 می باشند که به راحتی میتوان توسط برد کنترل هایی که از هاب 12 پشتیبانی می کنند این نوع ماژول ها را راه اندازی و اطلاعات خود را به ماژول توسط برد کنترل از طریق کابل شبکه یا پورت USB ارسال نمائید. قسمت های کوچکتری از سطح نمایشگر که با کنار هم قرار گرفتن آن ها سطح نمایشگر تابلو روان ساخته میشود.

نمایشگاه دائمی زئوس