خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | کتابکو

کتاب هایی نظیر کتاب های سه بعدی نشر الگو، کتاب های پیشتاز خیلی سبز، کتاب های سیر تا پیاز گاج، کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز، کتاب های پرسمان گاج، کتاب های فضایی مهروماه، کتاب های ریاضی کامل جویا مجد، کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز و… از جمله‌ی این کتاب ها هستند. طبقه بندی سوالات در کتاب کمک درسی باید از سطح آسان به سخت باشد تا دانش آموز بتواند مرحله به مرحله با آن پیش کتابکو برود . اولین ویژگی کتاب کمک درسی این است که به خط به خط کتاب درسی توجه کرده باشد .

معرفی سایت کتاب کنکور

اما نکات مهمی ‌برای انتخاب این کتاب وجود دارد که با در نظر گرفتن این نکات متناسب با سطح علمی ‌و نوع آزمون پیش‌رو، می‌توانید برای سفارش کتاب کمک درسی اقدام کنید. دیگر لازم نیست زمان بسیاری را صرف رفت و آمد کرده و برای یافتن چاپ جدید کتاب ها مسافت های بسیاری را طی کنید. در نتیجه با مقایسه برترین کتاب های کمک درسی می توانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. عده ایی با خلاصه کردن محتوا، حجم اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان قرار می دهند یا برعکس، تخصصی عمل کرده و تمام جزئیات مربوط به مبحث را مفصلا بیان می کنند. عده ایی به ظاهر کتاب برایشان توجه ویژه دارند و عده ایی دیگر متن کتاب و کیفیت محتوا برایشان درالویت است.

  • هنگامی که کتاب کمک درسی خریدید باید شروع به خواندن آن کنید و تمرین های آن را حل کنید .
  • یکی از ویژگی‎‌های ناشرانی که در یک رشته و یا درس فعالیت می‌کنند این است که به شکل جامع و تمام عیار می‌توانند مطالب و نکات آموزشی را پوشش دهند.
  • پس از زدن تست های مولف و تمرین مطالبی که خوانده ایم می توانیم نمونه سوالات کنکور را حل کنیم که مهم ترین بخش تمرین است.
  • با خرید اینترنتی می‌توانید دوره آموزشی و رشته تحصیلی موردنظرتان را انتخاب کنید، عکس کتاب‌ها را با وضوح‌بالا ببینید، اطلاعات مربوط به آن‌ها را بخوانید و از اصل بودن کتب مطمئن شوید.

همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

در بین کتاب‌‌های موجود در بازار برخی به خاطر روش تدریس و نوع ارائه‌ی تمرین و یا هدف آموزشی‌ که دنبال می‌کنند بسیار درخشیده‌اند چرا که بسیاری از دانش‌آموزان با مطالعه‌ی این کتاب‌ها به موفقیت لازم در آن دوره‌ی تحصیلی یا ورود به مدارسی با سطح علمی بالاتر دست یافته‌اند. مثلا در بین کتاب‌های کمک درسی انتشارات خیلی سبز به خاطر روان بودن نوع آموزش مطالب به عنوان درسنامه و درصد خطاهای کمتر بین موارد آموزشی و پاسخ تمرین‌های ارائه شده از طرفداران زیادی برخوردار است. هر چه این آموزش‌ها مفهومی‌تر باشند و با تکرار و تمرین همراه شوند نتایج بهتری را در بر خواهند داشت؛ به همین خاطر افراد برای درک بهتر مطالب سراغ ابزارهای مختلف کمک آموزشی مثل فیلم و کتاب کمک درسی می‌روند تا نتایج بهتری را در دوره‌ی تحصیلی کسب نمایند. در واقع می‌توان گفت کتاب‌های آموزشی یا کمک درسی و فیلم‌های آموزشی یاری رسان تحصیلی هم برای دانش‌آموزان و هم برای والدینشان محسوب می‌شوند. همواره به دانش آموزان توصیه می کنیم پیش از شروع سال تحصیلی اقدام به خرید کتاب های درسی کنند. اما برای اینکه بتوانند در کلاس ها آماده تر از همیشه باشند خرید کتاب های تست و خرید کتاب های کنکور پیش از شروع سال تحصیلی نیز پیشنهاد می شود.

انتشارات گاج

عشق کتاب نماینده رسمی و مستقیم ناشران کمک آموزشی کشور مثل خیلی سبز ، مبتکران ، الگو ، مهروماه ، گاج ، مشاوران آموزش ، قلم چی ، کاگو ، سفیر خرد ، دریافت ، منتشران ، گلواژه ، راه اندیشه ، فار ، فاطمی ، پویش ، دانش پژوهان جوان ، اخوان ، بنی هاشمی ، تخته سیاه ، کلاغ سپید ، اندیشمند ، شاکری ، آبرنگ ، … می باشد ، همچنین عشق کتاب افتخار دارد با ناشران برتر کتاب های کودک و نوجوان همکاری داشته و دارد مثل نشر پرتقال ، هوپا ، قدیانی ، افق و … عشق کتاب تمامی مقاطع درسی از پیش دبستانی ، ابتدایی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم ، پیش دانشگاهی ، کنکور رشته های علوم انسانی ، ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی را پوشش داده و آخرین ویرایش منتشر شده از کتاب های تمامی ناشران آموزشی را با تخفیف ویژه و قیمت مناسب به فروش می رساند. عشق کتاب ، کامل ترین فروشگاه اینترنتی کتاب های کمک آموزشی کشور، با بیشترین تخفیف خرید کتاب ، تجربه ای لذت بخش از خرید اینترنتی را برای شما تداعی می کند.

خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | کتابکو