دانستنی های عجیب و غریب از سراسر دنیا

82 درصد سیگاری های جهان در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند. هر روز یک هفتم جمعیت جهان یعنی 800 میلیون نفر گرسنه می مانند. پردرآمدترین ورزشکار جهان، تایگر وودز گلف باز، در طول سال 78میلیون دلار و به عبارت دیگر در هر ثانیه 148 دلار درآمد کسب می دانستنی های دانشمندان کند.

  • کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تکناز می باشد.
  • احتمال دارد ذخایر نفتی جهان در سال 2040 به پایان برسد.
  • به گفته ایندیپندنت، حدود 150 میلیون مرد و پسر در سراسر جهان این نام را دارند.
  • اگرچه اکثریت جمعیت بشر در حال حاضر زیر 30 سال سن دارند، اما هنوز تعداد افراد مسن زیادی وجود دارد.
  • ۵۰% جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند.

مغز انسان پر از شگفتی است و عملکرد آن همچنان توسط دانشمندان مورد آزمایش قرار می گیرد. دانستنی های جالب و خواندنی در مورد مغز انسان را بخوانید. دانستنی های جالب دنیا موضوع این بخش از مجله دلتا است. در این قسمت دانستنی‌های جالبی را برای شما آماده کرده‌ایم.

کانال عجیب اما واقعی

دانستنی های عجیب و غریب از سراسر دنیا

سوسکها سریعترین جانوران ۶ پا می باشند با سرعت یک متر در ثانیه. او در عرض فقط 3 ثانيه 100 كيلومتر در ساعت سرعت مي‌گيرد. ركوردي كه حتي سريع‌ترين خودروهاي فراري هم نتوانسته‌اند بشكنند.

دانستنیهای جالب دنیا و دانستنی های علمی

چه مدیر املاک یا یک مشاور املاک باشید، چه یک شهروند ساده به احتمال زیاد تاکنون حقایق باورنکردنی و شگفت انگیزی در مورد املاک شنیده اید. ما چند واقعیت شگفت‌انگیز و جالب در املاک و مستغلات برای شما گردآوری کرده‌ایم. دانستنی های جالب دنیا موضوع این بخش از سایت برفانک است. در این قسمت بیشتر از 100 دانستنی جالب دنیا را برای شما آماده کرده ایم.

دانلود کتاب آیا میدانستی

نیمی از شهروندان 15 ساله انگلیسی تجربه مصرف مواد مخدر را کسب کرده و یک چهارم جمعیت 15 ساله این کشور نیز سیگار مصرف می کند. ایرانیان در آمریکا فرهیخته ترین افراد جامعه آمریکا هستند. قلب یک انسان معمولی در طول عمر او در حدود سه هزار میلیون بار می تپد و 48 میلیون گالن خون را به رگ ها می فرستد.

خطوط بدن ببرها مثل اثر انگشت انسان برای هرکدام منحصر بفرد است. گربه‌ها فقط برای برقراری ارتباط با انسان‌ها میو میو می‌کنند. با عضویت در خبرنامه آقای املاک از جدیدترین مقاله های اقای املاک با خبر شوید. با این حال، ۵۱ درصد از آمریکایی ها می گویند توانایی خرید خانه را ندارند. اسکاتلند تنها کشوری نیست که سنت درب ورودی قرمز دارد.