دریچه فن کویل

افراد میتوانند با نصب این کالای کاربردی بهراحتی دریچههای مکانهای بلااستفاده را مسدود کرده و جریان هوای خنک را به سمت اتاق یا محل موردنظر هدایت کنند و با ایجاد گردش هوا توسط پرههای عمودی محیط را به سرعت دریچه کولر خنک کرد. از خصوصیات مشخص این محصول این ماست که هوا را با زاویه فقط به سمت پایین هدایت می کند. همچنین بسیار مهم است که از متریال و پروفیل های استاندارد و باکیفیت در ساخت محصول استفاده کند. امکان ایجاد در رنگ های مختلف کرم، استخوانی، سفید، قهوه ای، خاکستری و … مقاوم بسیار بالا در برابر رطوبت موجب شده تا در صورت نیاز امکان شستوشو با آب دریچه پلاستیکی هوا نیز میسر باشد. این دریچه ها هم برای سیستم های دمنده و هم سیستم های مکنده هوا میتواند استفاده شود. مهمترین ویژگی دریچه کولر از جنس آلومینیوم امکان تغییر جهت پره های عمودی که در جلوی دریچه تعبیه شده می باشد.

جنس ساخت این محصول به صورت گالوانیزه، آلومینیوم و چوبی ساخته می شود. می توان در این دریچه ها برای کنترل هوادهی هوای خروجی در پشت دریچه، دمپر به صورت موازی و متقابل را نصب نمود. دریچه هوای گرد سقفی در دو حالت برجسته و تخت برای مشتریان تولید شده و جلو خاصی به محیط نصب شده القاء خواهد کرد. این مدل از دریچه هوا به صورت دایرهای شکل و مدور بوده که هوای خروجی را به صورت 360 درجه در محیط پخش خواهد نمود. در صورتی که فرصت کافی برای راه اندازی و سرویس کولر آبی ندارید، میتوانید از سامانه آچارباز درخواست اعزام تعمیرکار کولر آبی را داشته باشید.

امکان نصب هر دو دریچه هوا در ساختمان با کاربری تجاری، مسکونی، اداری و صنعتی وجود داشته و بر اساس شرایط محیطی و سلیقه معمار از آنها بهرهبرداری خواهد شد. دریچههای هوا در دو حالت گرد و چهارگوش بر اساس متریال اولیه مختلف تولید شده و دیگر دستهبندی خاص برای جداسازی دریچهها از یکدیگر محل نصب آن است. در ادامه مقاله با ذکر نام و توضیحات لازم به معرفی دریچههای سقفی خواهیم پرداخت و برای آشنایی با آنها با ما همراه باشید. طی این مقاله بهدنبال معرفی انواع دریچه سقفی و ویژگیهای خاص آن خواهیم بود. نصب دریچه هوای اسلات سقفی در ساختمانهای شیک و بزرگ مثل هتل و بیمارستان امری عادی بوده و جهت افزایش قدرت پخش هوا در پشت آن از دمپر هوا استفاده خواهد شد.

اما نکته مهم در این میان این است که تولید کننده دریچه کولر به انداره کافی تجربه و مهارت در تولید یک محصول با کیفیت را داشته باشد. تا اینجای کار متوجه شده اید که چه گونه دریچه کولر را تمیز کنیم تا هیچ گونه گرد و خاکی وارد خانه نشود. برخی از تجهیزات سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش هوا در قسمت سقف ساختمان نصب شده و برای دسترسی در زمان بازدید دورهای یا تعمیر و نگهداری نیازمند دریچه هوای هستند.

مانند مدل های آهنی ضخامت ورق پره های افقی و عمودی میزان مرغوبیت یا عدم مرغوبیت این محصول را مشخص میکند. قیمت دریچه هوا ( مانند دریچه کولر آبی ) عرضه شده توسط این شرکت پایین ترین قیمت موجود در بازار بوده و از لحاظ کیفیت نیز در حد بسیار بالایی است. این دریچه نیز به مانند دریچه گرد دارای ابعاد استاندارد بوده و با آلیاژهای مختلف قابلیت تولید را دارد. دریچه هوا در پشت بام وظیفه گردش هوا در اتاق ها را بر عهده دارد. این دریچه از جنس پروفیل آلومینیوم ساخته می شود و دارای دمپر برای امکان تنظیم فشار هوا یا امکان انسداد ورود هوا را میدهد. دریچههای ساخته شده از جنس چوب یا ورق MDF زیبایی خاص به محیط داخلی ساختمان بخشیده و هارمونی بین دریچه هوا با دیگر وسایل با ظرافت ساختمان را فراهم خواهد کرد.