دیزل ژنراتور قیمت و خرید دیزل و موتور ژنراتور زرآب

موتورهای دیزل می‌توانند بر روی تنوع وسیعی از سوخت‌ها عمل کنند و به پیکربندی بستگی دارد از طریق سوخت دیزل eponymous که عموماً از نفت خام بدست می‌آید، معمول هستند. از گاز طبیعی، الکل،گازوئیل، گاز چوب تا روغن‌های سوخت از روغن دیزل تا سوخت‌های رسوبی. ژنراتور یا همان دینام (همچنین به عنوان “genhead” شناخته می شود.) بخشی از ژنراتور گازوئیلی است که از ورودی مکانیکی عرضه شده توسط موتور دیزل ژنراتور، خروجی برق حاصل می نماید. ژنراتور شامل مجموعه ای از قطعات ثابت و متحرک است که در محفظه روکشی قرار گرفته است. این قطعات با یکدیگر به صورت اتوماتیک در ارتباط می باشند که منجر به حرکت نسبی بین میدان های مغناطیسی و الکتریکی و در نتیجه تولید برق می گردد.

ژنراتور برق خانگی

جهت اطمینان از تأمین برق مورد نیاز در مواقع لزوم، دیزل ژنراتورها نیاز به سرویس و نگهداری در فواصل منظم دارند. برای داشتن یک دیزل ژنراتور شما باید در کنار انتخاب یک موتور دیزل مناسب، یک ژنراتور یا همان آلترناتور مناسب هم خریداری کنید. در ادامه برخی از معروف ترین برندهای ژنراتور را برای شما معرفی می‌کنیم.

عرضه و نصب و راه اندازی انواع دیزل ژنراتور

در موتور های کشاورزی، صنعتی و راهسازی که در شرایط گرد و غبار و نامناسبی کار می کنند تصفیه هوای ورودی به موتور اهمیت بیشتری پیدا می کند و با ورود کمترین مقدار آلودگی به داخل سیلندر ها به مرور سبب آسیب جدی به آنها خواهد شد. به طور مثال یک موتور چهار سیلندر در ۱۰ ساعت کاری حدود ۳۲۸۰ کیلوگرم هوا مصرف می کند که وجود فیلتر ها و تصفیه کننده های هوا را تصدیق می کند. این پمپ به عنوان یک پمپ مکمل و کمکی پمپ اولیه بروی فیلتر قرار می گیرد. پمپ هنگام پایین بودن فشار مدار سوخت رسانی (قبل از پمپ انژکتور و مابین پمپ اولیه و پمپ انژکتور)، به صورت الکتریکی به کار افتاده و مقدار افت جریان و فشار سوخت راجبران می کند. یکی از حالت های کم بودن فشار سوخت، هنگام استارت و ابتدای روشن شدن موتور است. در این هنگام پمپ به کار افتاده و تا رسیدن فشار مدار به حد عادی کمبود فشار را تامین می کند.

سیستم سوخت

برند موتور و همچنین کشور سازنده دیزل (برخی از برندها دارای چندین کارخانه در کشورهای مختلف میباشند) اصلی ترین عامل موثر بر قیمت دیزل های هم گروه مهندسین کاراسهند توان میباشد. برندهای مطرح موتور دیزل در بازار ایران پرکینز انگلستان ، کامینز ، ولوو سوئد است. یکی دیگر از موارد مهم در خرابی دستگاه دیزل ژنراتور، وجود داشتن هوا در سیستم سوخت‌رسانی می‌باشد. اگر هر حبابی در انژکتورها وجود داشته باشد، احتراق به درستی و به طور کامل اتفاق نمی‌افتد. برای اینکه از بروز این عارضه جلوگیری نمایید، هر هفته و به مدت 5 دقیقه دستگاه را روشن کرده و اجازه دهید تا کار کند.

  • در سال 1897 اولین موتور دیزلی جهان توسط رودولف دیزل در آکسبورگ آلمان ساخته شد.
  • اما امید است که این مقاله حداقل برای روشن کردن بسیاری از عوامل اصلی راه‌گشا باشد.
  • پدر ایشان کارخانه دار و از پیشروان صنعت و کشاورزی مدرن در زمان خود بودند.
  • حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای تعیین کننده زمان دقیق تعویض روغن موتور آن است.
  • ژنراتور های بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه می‌گردد.
  • برای حل مشکل فوق در اخذ قیمت دیزل ژنراتور ابتدا سعی نمایید دیزل ژنراتور خود را از شرکت های تولید کننده و نه بازرگانی و همچنین نمایندگیهای اصلی تهیه فرمایید.

ژنراتورهای دیزلی اغلب در موارد اضطراری و شرایطی که برق شبکه در دسترس نیست مورد استفاده قرار می‌گیرند. خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در قیمت های متنوع همانطور که از نام آن مشخص است برای موارد ویژه ای صورت می گیرد. بنابراین در چنین حالتی قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است. وجود برند های متنوع در کنار ظرفیت ها و مدل های مختلف ژنراتور برق دیزلی را به یکی از کاربردی ترین کالاهای گران قیمت در صنعت تبدیل کرده است. در حال حاضر امکان خرید انواع دیزل ژنراتور در برند های ایرانی و چینی در ظرفیت ها و توان های مختلف وجود دارد. با این حال از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد.

دیزل ژنراتور قیمت و خرید دیزل و موتور ژنراتور زرآب

چگونگی پاسخ ژنراتور به بارهای متغیر، اغلب شاخص خوبی از بهره‌وری تحت محدودیت‌های ویژه بار است. یاتاقان‌ها و بوش‌ها در حین عملکرد ژنراتور در معرض فشار می‌باشند و سنجش این که این قطعات تا چه مقدار در معرض فشار بوده‌اند بسیار دشوار است. از این رو، از منظر ایمنی، تعویض یاتاقان‌ها و بوش‌ها بهترین کار است. هر یک از قطعات که دچار مشکل باشد باید تعویض گردد، ایده آل است که قطعه معیوب با قطعه توصیه شده توسط سازنده تعویض صورت گیرد. ممکن است هر از گاهی با ژنراتوری مواجه شوید که پایانه یا موتور متفاوتی نسبت به نمونه اولیه دارد. در حالی‌که این امر نشان دهنده این است که تعویضی صورت گرفته، تا زمانی که قطعات مجزا توسط یک برقکار معتبر نصب شوند.

این نشان می‌دهد که محل استفاده این دیزل ژنراتور می‌تواند از خانه‌های مسکونی تا صنایع بزرگ گسترده باشد. شرکت بینش ابتکار خاورمیانهیک مجموعه بازرگانی فنی و مهندسی برای تولید و تامین انواع تجهیزات صنعتی و دیزل ژنراتور ها با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی در کشور محسوب می گردد. در زمان تأسیس این مجموعه برآن بودیم که بتوانیم نگاهی شگرف برفعالیت های اقتصادی وعمرانی داشته باشیم. متوسط ​​طول عمر ژنراتور دیزل بر اساس میزان مصرف به طور متوسط از ۱۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ ساعت می باشد، معمولاً این ساعت مساوی با حدود ۲۰-۲۵ سال استفاده است. همچنین در نظر گرفته شود این اعداد تخمینی می باشد و بدیهی است که ژنراتوری که به طور مداوم کار می کند خیلی زودتر از رقمی که فقط برای برق اضطراری در هنگام خاموشی استفاده می شود، به مرز ۱۰ هزار ساعت می رسد.