راهنمای قدم به قدم بازاریابی اینترنتی

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری marketing-schools بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

امروزه جوانان بسیاری با ایجاد یک سیستم اتوماتیک کسب درآمد اینترنتی، حتی در خواب هم میلیون ها تومان درآمد زایی دارند. سپس لینک یوتیوب را در آپارات قرار دهید و آپارات بصورت اتوماتیک فیلم را از یوتیوب دریافت می کند. ببینید در صنعتی که فعالیت می کنید، چه چیزی بیشتر به مشتریانتان کمک میکند. اما دقیقا برای بازاریابی اینترنتی چه چیزی باید بهینه شود؟ سپس می توانید ایمیل هایی را بصورت زمان بندی شده و اتوماتیک، برای اعضای مختلف وبسایتتان ارسال کنید و بازاریابی اینترنتی خود را اجرا کنید. حال می توانید کمپین های بازاریابی اینترنتی ایمیلی خود را برای دسته های مختلف اعضای لیست ایمیل اجرا کنید. اما برای بازاریابی اینترنتی و کاری که ما با لینکداین داریم، اکانت رایگان کفایت می کند. مدیرانی که به دنبال افراد حرفه ای در یک کار مشخص هستند، می توانند با تهیه اکانت پریمیوم، این افراد را در لینکداین سرچ کنند. پس از آن می توانید با ایجاد یک ساز و کار اتوماتیک، بصورت کاملا خودکار، محصولات و خدماتتان را به مشتریان بفروشید. در هنگام ایجاد کانال، می توانید آدرس وبسایتتان را وارد کنید. کاربران ایمیلشان را در فرم هایی که شما تهیه کرده اید وارد می کنند.

بنابراین شما در نقاط مختلف سایت باید پیشنهاد خود را به کاربران ارائه دهید و در مقابل از آن ها ایمیلشان را دریافت کنید. بیشتر به نیاز آن ها فکر کنید. در نتیجه گوگل بیشتر تمایل دارد که آن محتوا را با کلمه کلیدی خاص، در نتایج اول خود نشان دهد. این مورد را مد نظر داشته باشید ایمیلی که به یک کاربر تازه وارد ارسال می کنید، با ایمیلی که به مشتریان وبسایتتان و کاربران قدیمی تر ارسال می کنید کاملا متفاوت است. برای این کار باید آن مطلب را سئو تخصصی کرده باشید. اما مزیت این شبکه اجتماعی برای بازاریابی اینترنتی این است که در این شبکه اجتماعی، افراد متخصص حضور دارند. با فعالیت در لینکدین می توانید شبکه ارتباطی قدرتمندی ایجاد کنید. اینستاگرام شاید بطور مستقیم تاثیر چشمگیری روی جایگاه گوگل وبسایتتان برای بازاریابی اینترنتی نداشته باشد اما اگر روی این شبکه اجتماعی وقت بگذارید، ترافیک خوبی بطور مستقیم می توانید از آن بگیرید. این لینک ها روی سئو خارجی سایتتان تاثیر زیادی دارند.

کسب درآمد ۱۰۰.۰۰۰ میلیون تومان در یک هفته فقط توسط بازاریابی اینترنتی امکان پذیر است. تا جایی که ممکن است با کلمه کلیدی مربوطه، وبسایت شما در صفحات پایین تر از صفحه گوگل پلاسی باشد که مطلبتان را در آن قرار داده اید. این یعنی اگر صفحات وبسایت شما، صفحه محصولات و … در هر صفحه ای غیر از صفحه اول گوگل باشد، انگار در گوگل نمایش داده نمی شود. ایمیل مارکتینگ بهترین ابزار بازاریابی اینترنتی برای افزایش ترافیک سایت بدون تبلیغ و حتی نمایش در گوگل است. با توجه به تعریفی که ویکی پدیا مطرح کرده، سئو یعنی روند موثر بر دیده شدن وبسایت یا یکی از صفحات وبسایت در موتورهای جستجو بدون پرداخت پول. این روند را آنقدر می توان ادامه داد تا کاربر، ایمیل شما را باز کند و در نهایت به هدف خود برسید. اگر فیس بوک را یک کشور در نظر بگیریم، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب می شود. در ایران بطور دقیق این آمار را نداریم، اما تجربه ما می گوید، از این ۹۳ درصد، ۸۵ درصد از گوگل استفاده می کنند. اما در ابتدای کار پیشنهاد می کنیم این کار را به شرکت هایی که تبلیغات گوگل انجام می دهند بسپارید.

تنها پیشهاد رایگان، توضیحات، فرم تماس و دکمه کال تو اکشن قرار داد. یکی از مزیت های برجسته گوگل پلاس این است که وقتی مطالب وبسایتتان را در آن قرار می دهید، به سرعت توسط گوگل ایندکس می شود. از این طریق می توانید اعتبار کسب کنید. از طریق automation می توانید بطور اتوماتیک تعریف کنید که چه ایمیل هایی در چه زمان هایی برای چه کسانی ارسال شود. یعنی شما می توانید یک کمپین اتوماتیک ایجاد کنید که بصورت اتوماتیک خدمات و محصولات شما را بازاریابی کند. این آدرس وبسایت در آپارات بصورت لینک نمایش داده می شود. ۵ سال بعد، یعنی در سال ۲۰۱۶ تعداد کاربران اینستاگرام به ۴۰۰ میلیون نفر رسید. درآمد ماهانه ۲۵۰ میلیون تومان پس از ۲ سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی، فقط از طریق بازاریابی اینترنتی امکان پذیر مجله خبری marketing-schools است. بهترین پلاگین برای این کار Layered popups هست. برای طراحی بهتر کمپین، یکی از موارد زیر را به عنوان هدف خود انتخاب کنید. خود را فعال کردند. تمام این آمارها را میلرلایت به شما می دهد. اطلاعات فیس بوک در حدی دقیق و هدفمند است که تا سلیقه لباس پوشیدن کاربرانش را نیز می داند.