شارژکارتریج شارژکارتریج تخصصی قیمت شارژ کارتریج شارژ کارتریج در تهران

بلکه این کارتریج‌ها نیز دارای درجه بندی هستند و کیفیت‌های مختلفی دارند. لازم به ذکر است که کارتریج‌های اصلی توانایی شارژ به دفعات بیشتری را دارند. از کارتریج‌های اصل در کارهای تخصصی که نیاز به خروجی بسیار با کیفیت دارند استفاده می‌شود. بهتر است شارژ در محل انجام نشود و در یک محیط مناسب با امکانات کافی انجام شود تا مشکلی برای پرینتر ایجاد نشود. پر کردن مجدد کارتریج را شارژ‌کارتریج می نامند که از نظر زیست محیطی بسیار عالی است.اینکار یک امر تخصصی می باشد و بهتر است برای حفظ کیفیت آن کارتریج را به دست افراد ماهر در این زمینه بسپارید. تجربه گسترده ی امداد چاپگر در زمینه شارژ انواع کارتریج ها آن ها را به بهترین شرکت در این حوزه تبدیل کرده است.

از انها استفاده میشود.

بهتر است برای شارژ انواع کارتریج­های قدیمی و جدید به متخصص مراجعه کنید تا حین تعویض مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود. در صورت کوچکترین سهل انگاری ممکن است به کارتریج یا خود دستگاه آسیب وارد شده و هزینه ها چندین برابر شوند. در این بخش به نحوه شارژ کارتریج اچ پی می‌پردازیم و نکات لازم را در مورد شارژ یا تعویض این پرینترها بررسی می‌کنیم. پرینترها یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی هستند که در هر جایی که فکرش را کنید از خانه ها گرفته تا مدرسه، اداره ها، سازمانها، فروشگاه ها و … از انها استفاده میشود. بخش مصرفی این دستگاه ها کارتریج نام دارد که بسته به نوع دستگاه می تواند شامل جوهر یا تونر باشد.

  • در این صورت تونر یا جوهر را مجدداً داخل کارتریج می‌ریزند که به این پروسه شارژ کارتریج می‌گویند.
  • اگر یک سوراخ در وسط ایجاد کنید، باید تونر را به‌صورت پهلو تکان دهید تا قیف به‌طور یکنواخت پر شود.
  • دلیل اصلی اینکه شارژ دوباره کارتریجها نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان، باب شده و کاربر ترجیح می دهد کارتریج اولیه خود را شارژ کند اینست که هزینه ها به طور چشمگیری پایین می آید.
  • از این رو نمیتوان تشخیص داد که محتوای هر کارتریج برای چند برگه کافی است.
  • لطفاً توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید درام کارتریج را لمس کنید یا آن را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید.

چون با توجه به آشنا نبودن تان به روال کار و نداشتن تجربه احتمال نشت کردن تونر در دستگاه،به وجود آمدن برخی خطاها پس از روشن کردن دستگاه و حتی در برخی موارد بروز آسیب ها و خرابی های سخت افزاری وجود دارد. لذا پیشنهاد می کنیم که حتما خدمات شارژ کارتریج لیزری را به یک تکنسین حرفه ای واگذار کرده و در این زمینه ریسک نکنید. کارتریج‌ های لیزری به جای آنکه منبع از نوعی جوهر پر شود از پودر استفاده می‌شود. پودر درون آن جذب می‌شود و با حرکات مکانیکی پودر بر روی کاغذ گرم پاشیده می‌شود.

به مواد مصرفی درپرینتر های لیزری،پودر و یا به اصطلاح تونر و در پرینتر های جوهر افشان، جوهر می گویند و محفظه ای که جوهر تونر در آن قرار دارد، کارتریج نام دارد. در چاپگر های لیزریبه کمک پودر و درام کارتریج، انتقال دستور پرینت بر روی کاغذ صورت می گیرد. در نتیجه هد و درام به ترتیب، درکارتریج های لیزری و جوهری وظیفه ی منتقل کردن اطلاعات و چاپ آن ها به وسیله ی مواد مصرفی روی کاغذ را به عهده دارند. در برخی از مواقع، این دو قسمت در برخی از دستگاه ها به صورت مجزا و در برخی دیگر در یک کارتریج به کار خواهند رفت.

شارژکارتریج شارژکارتریج تخصصی قیمت شارژ کارتریج شارژ کارتریج در تهران

میله استوانه ای شکل به رنگ آبی یا سبز میباشد که مانند یک غلطک وظیفه آن، انتقال تونر بر روی کاغذ است درام در کارتریج لیزری دربیشترین اصطحکاک قرار دارد و معمولا نسبت به باقی قطعات بیشتر آسیب میبیند. پردیس چاپگر باران تنها مرجع تخصصی شارژ و تعمیرات کارتریج با کادری مجرب و استفاده از پودر های با کیفیت درجه 1 و قیمت مناسب می باشد پودرهای مصرفی ژاپنی وکره می باشد. شارژکارتریج لیزری که با نام تونر نیز شناختهمی شوند، حالت پودری دارند. قبل از اقدام به شارژ کارتریج , شارژ کارتریج خریدن یک جوهر تونر با کیفیت از اهمیت خاصی برخوردار است. یک پیچ گوشتی چهار سو , یک کاغذ روزنامه یا هر برگه باطله دیگری , یک پارچه نرم و لطیف , یک ابزار لبه تیز و یک بطری جوهر با کیفیت تونر را آماده کنید.

در مقالات مختلف سایت امدادچاپگر ، آشنایی با قطعات مختلف پرینتر و کارتریج و همچنین آشنایی با شرکت های تولید کننده پرینتر برای شما کاربران گرامی با جزئیات بیان شده است. اما فرایند شارژ پرینتر امری بسیار اختصاصی است و تنها بایستی توسط تکنسین های مهارت دیده انجام شود. اگر تنها با مشاهده چند ویدئوی آموزشی اقدام به این کار نمائید ممکن است به دستگاه پرینتر خود آسیب برسانید. در صورت سالم بودن کارتریج، اکثر کارتریج پرینترهای لیزری قابلیت مجدد شارژ را دارا هستند. همانطور که پیشتر گفته شد هر کارتریج دارای تونر مخصوص به خود است.

کارتریج ها همانطور که می دانید در دسته مواد مصرفی پرینترها قرار می گیرند. برای هر کارتریجی بسته به برند و نوعی که دارد ظرفیت چاپ مشخصی تعیین شده است. این ظرفیت یا بر اساس طول مدت زمانی است که از کارتریج استفاده می شود و یا بر اساس تعداد برگه هایی است که به وسیله آن کارتریج پرینت گرفته ایم تعیین می شود. پس بسته به نوع و برند کارتریج و دستگاه شما این تعداد دفعه های شارژ برای هر کارتریج متفاوت بوده و فرق می کند.