شرایط اخذ ویزای ایران لیاناپرواز-irantoursguide

مهمانان خارجی‌ای که قصد ورود به ایران را دارند باید برای دریافت ویزای ایران اقدام What is Iran Persia کنند. برای اخذ ویزای ایران یک شهروند یا یک شرکت ثبت شده ایرانی باید میزبان آن ها باشد. دریافت ویزای توریستی ایران 2 الی 10 روز کاری، ویزای تجاری ایران 4 الی 10 روز کاری و ویزای مولتی ایران 7 روز کاری طول می‌کشد. البته به خاطر داشته باشید که مدت زمان اقامت اتباع کشورهایی که می‌توانند بدون ویزا به ایران سفر کنند، متفاوت است.

  • سلام، شما می توانید به عنوان میزبان، برای دوستانتان، از طریق آژانس، درخواست ویزای توریستی بدهید.این پروسه بین 2 تا 10 روز کاری طول میکشد.
  • در صورت تمایل همکاران ما در بخش ویزای ایران می توانند شما را جهت دریافت ویزای فرودگاهی ایران و بیمه مسافرتی مسافران خارجی راهنمایی کنند.
  • © کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد.
  • شخص برای دریافت ویزای 3 ماهه ی ایران باید سه ویزای یک ماهه داشته باشد، در صورتی که شخص بخواهد ویزای 6 ماهه دریافت کند باید دو ویزای سه ماهه دریافت کند و در صورت دریافت ویزای یک ساله باید ی2 ویزای شش ماهه دریافت کند.

در صورتی که فرد در ایران حضور نداشته باشد به راحتی می‌تواند از طریق آژانس مسافرتی لیانا پرواز، اقوام و دوستان خود را به ایران دعوت کند و برایشان ویزا بگیرد. ببخشید من دوستی دارم که اروپا زندگی میکنه و قصد داره برای دیدن من به ایران بیاد ولی شنیده اگر مهر ویزای ایران درپاسپورتش بخوره دیگه برای رفتن به آمریکا به مشکل بر میخوره. میخواستم ببینم این موضوع صحت داره؟ و اگر صحت داره راهی براش وجود نداره؟ مثلا ایشون میتونه با ویزای زیارتی بیاد؟ میشه در این مورد راهنماییم کنید؟ ازتون ممنون میشم. قطعا اگر پیش از سفر ایشان نسبت به درخواست ویزا اقدامات لازم را انجام دهید معطلی ایشان در فرودگاه به طور محسوسی کاهش خواهد یافت، زیرا در این صورت دیگر نیازی به ارائه و تکمیل مدارک ندارند و صرفا باید منتظر بمانند تا نوبتشان بشود. در صورتی که مدارک مربوط به درخواست ویزا را تکمیل کرده اید می توانید برای همکاران ما در بخش ویزا ارسال کنید، ما مدارک را آرشیو می کنیم و با توجه به تاریخ سفر در زمان مناسب نسبت به انجام عملیات درخواست ویزا اقدام خواهیم کرد. باید حتما برنامه سفرشون قبل از سفر به ایران به طور کامل مشخص کنند.

برای درخواست ویزای ایران از طریق کنسولگری به چه مدارکی نیاز داریم؟

این قطعنامه در پاسخ به همکاری ناکافی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص مسائل جدی و باقیمانده مرتبط با تعهدات حقوقی ایران بر اساس پروتکل الحاقی پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای به تصویب رسید. به این معناست که این ویزا برای افرادی صادر می‎شود که با مقاصد گردشگری به کشور مبدا سفر می‎کنند. ویزای دیگر نیز وجود دارد که برای خبرنگاران و عکاسان و همینطور تیم های خبری صادر می شود.

شرایط اخذ ویزای ایران لیاناپرواز-irantoursguide

با سلام، برای اخذ ویزا ی چند بار ورود، مهمان باید با سه بار با ویزای یک بار ورود تجاری وارد ایران شوند. با سلام،شما می توانید به کنسولگری که در سایت برای دریافت ویزا انتخاب کردید مراجعه کنید و از آن ها بخواهید درخواست شما را لغو کنند تا آژانس بتواند برای شما درخواست ثبت کند.در غیر اینصورت باید منتظر جواب از سامانه ثبت درخواست روادید بمانید. درخواست ویزای درمانی ام از طریق وزارت خارجه قبول شد و مدت دوماه وقت داشت که ویزایم را بگیرم، ولی نظر به بعضی مشکلات نستونم. دیروز رفتم کنسولگری مصاحبه دادم، امروز رفتم پول تحویل کنم ویزا صادر بشه، گفتند که ویزا از وقتش گذشته بناءً از سیستم رد شده. هزینه ویزای ایران برای کشورهای اروپایی آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، چک، سوئیس، رومانی، اتریش، قبرس، نروژ، فنلاند، ایسلند، ایرلند، در سفارت ایران 50 یورو و در فرودگاه 75 یورو است.

پذیرش مسافر از برخی کشورها به داخل ایران به دلیل وجود کرونا معلق شده اما از بقیه کشورها مسافر پذیرش میشه. آیا میتوانم ویزا فرودگاه را دریافت کنم ؟ یا باید از قنسلگری ایران در برلین در خواست ویزا کنم . لطفا با شرکت هایپرشیا که فعال در زمینه اخذ ویزا هستن تماس بگیرین.

انواع ویزای ایران