صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرار مجموعه دز روم، براساس یک داستان واقعی نوشته شده است و طراحی کاملا اختصاصی تیم دز روم می‌باشد. تیم ما افتخار این رو داره که به عنوان اولین اتاق فرار دزفول و در واقع شمال خوزستان در خدمت شما عزیزان باشه. مجموعه ما در گام نخست بخش اتاق فرار را با داستانی کاملا اختصاصی و براساس واقعیت برای شما عزیزان طراحی کرده است و امیدواریم لحظات هیجان انگیزی را در مجموعه بهترین سیستم رزرواسیون اتاق فرار ما سپری کنید. مجموعه دزروم یک خانه بازی بزرگسالان می‌باشد، که در ابتدای مسیر خود به صورت ویژه دارای اولین اتاق فرار واقع در دزفول و شمال خوزستان می‌باشد.

به طوری که در حال حاضر تقریبا در تمام کشورها به این بازی به عنوان مکانی برای تخلیه انرژی و محک زدن هوش و ذکاوت در شرایط بحرانی نگاه می شود. شاید اون زمان که این بازی اختراع شد چیزی به اسم بهترین اتاق فرار وجود نداشت و پیدا کردن ی بازی خودش غنیمتی بود. اگر معما حل کردن رو دوست دارید و فردی ریزبین هستید که به جزییات توجه می‌کنید، اتاق فرار معمایی رو برای بازی انتخاب کنید. با رزرو اسکیپ روم معمایی وارد یک بازی هیجان‌انگیز و سرشار از معماهای پیچیده خواهید شد. برای حل کردن هر کدوم از این معماها باید به نشونه‌ها توجه کنید و اسم‌ها، اطلاعاتی که در سندهای اتاق فرار وجود داره و…

  • طوفان شدت گرفته و سیستم فاضلاب شهری توانایی عبور این حجم از آب را ندارد.
  • آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.
  • این بار بازی های رایانه ای هستند که در دنیای واقعی نمود پیدا می کنند و ما وارد این بازی ها می شویم، در فضایی مختص به آنها قرار می گیریم و با حل معماها و رویارویی با اتفاقاتی که در آن فضا می افتند٬ به عمق یه ماجرای واقعی فرو خواهیم رفت.

این خانه 200 ساله، در میراث فرهنگی هم ثبت شده است و از نظر فضا می‌توانیم آن را متفاوت از اتاق فرارهای دیگر بدانیم و با توجه به سبک ماجراجویی و مهیج آن، با مجموعه‌ای جذاب روبه‌رو هستیم. روند بازی هم داستانی سیاسی را دنبال می‌کند که شما و تیمتان بخشی از آن هستید. مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی هم همخوانی دارد. اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق های فرار مجموعه اسکیپ روم است.

000 تومان

با توجه به شیوع ویروس کرونا قابل درک است که نگرانی‌هایی بابت مراجعه به مراکز تفریحی و تجربه‌ی بازی‌های اتاق فرار وجود داشته باشد. ما در مجموعه‌ی سرگرمی اسکیپ‌ر‌ومیست تلاش کرده‌ایم با نظارت دقیق و سختگیرانه بر رعایت … با کلیک بر روی قسمت «جزئیات بازی» می‌توانید تیزر، سناریو، اطلاعات و مشخصات مربوط به هر اتاق فرار را مشاهده کرده و بهترین بازی را مطابق با سبک سلیقه خود انتخاب کنید. برای رزرو اتاق‌ فرارهای اسکیپ روم می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

بهترین اتاق فرار را چگونه انتخاب کنیم؟

اتاق فرار یا اسکیپ روم یک سرگرمی گروهی و فکری است که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای بازی اتاق فرار، وارد یک داستان از پیش تعیین شده خواهید شد. فضایی که توسط طراحان اتاق فرار و با توجه به یک سناریو، ایجاد شده است. شما در این فضا باید سیر داستانی بازی را با حل کردن معماها، پازل‌ها و همچنین کار گروهی طی کرده و خودتان را به هدف نهایی بازی برسانید.

صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape