فرش طرح 700 شانه و 500 شانه کاشان ⭐️ خرید ارزان از کارخانه فرش کاشان قالی کاشان

فرش طرح 700 شانه و 500 شانه کاشان ⭐️ خرید ارزان از کارخانه فرش کاشان قالی کاشان

برای فرش 700 شانه کاشان تراکم‌های 2550، 3000 و 2100 معرفی شده است. فرش 12متری 700 شانه کاشان به دلیل وزن مناسب روی زمین سر خرید فرش ۷۰۰ شانه نمی‌خورد. رنگ و نقشه‌های متنوعی دارد که موجب می‌شود، علاقمندان بیشتری داشته باشد، اما تنوع رنگ و نقشه تفاوتی در قیمت فرش 12 متری کاشان ندارد. بلکه نوع نخ و تراکم و جنس تار و پود بکار رفته در قالی 700 شانه است که قیمت ان را تعیین می‌کند. بعد از انتخاب شانه و تراکم ، مهترین جزء اثرگذار بر کیفیت فرش جنس الیاف به کار رفته در بافت آن است.

هنوز هستند کسانی که به دنبال فرش لاکی و قرمز یک دکوراسیون نوستالژیک ایجاد کنند. از این رو هنوز فرش های 700 شانه و دیگر محصولات با رنگ زمینه لاکی و قرمز تولید می‌شوند. این رنگ که نشان دهنده قدرت و شکوه است اگر با رنگ قهوه ای تیره ست شود، زیبایی بی نظیری در دکوراسیون ایجاد شده است. از این رو بسیاری از افراد فرش 700 شانه لاکی را با مبلمان بدنه قهوه ای ست می‌کنند.

  • قیمت فرش در فروشگاه اینترنتی قالی کاشان به همین دلیل ارزان تر بوده است.
  • طرح آسمان جز نقشه هایی از فرش ماشینی محسوب می شود که هیچ وقت از مد نمیفتد .
  • از فرش های 700 شانه بیشتر در اتاق های پذیرایی استفاده می شود.
  • در این باره باید بگوییم در فرش های 700 شانه اصل این فرش دارای ۸ الی ۱۰ رنگ می باشند.

فرش جدید در 4 رنگبندی پرفروش – طرح قجری 1200 شانه درجه یک با تراکم بالا – قیمت مناسب . زمینه سرمه ای و کرم – بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فرش ماشینی . یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت فرش ماشینی نوع الیاف و نخ به‌کار رفته در بافت آن است. یکی از الیاف‌های رایج در بافت فرش 700 شانه آکرولیک است، این ماده کیفیت بسیار بالایی دارد و در برابر رطوبت، کپک و رنگ‌پریدگی مقاوم است.

فرش طرح افشان

در فرش های با شانه و تراکم بالا مثل فرش 1000 شانه یا فرش 1200 شانه تنها از نخ اکریلیک استفاده می شود. اما در فرش 500 شانه یا طرح هفتصد شانه از نخ های پلی استر نیز زیادی می شود. فرش های ارزان قیمت و یا همان فرش 700 شانه تراکم 1500 با طرح و رنگ های مختلفی بافت میشود و در تولید طرح و نقشه و رنگ هیچ محدودیتی وجود ندارد و میتوان تمام نقشه های فرش های 700 شانه تراکم 2550 را در این نوع فرش ها تولید کرد . مدل کارینا- محصولی از کارخانه فرش کاشان با کیفیت و بافت درجه یک . در بازار به دلیل استقبال خوبی که از فرش های 700 شانه در بازار شده است.کارخانه ها اقدام به تولید و عرضه فرش های طرح 700 شانه کرده اند. در این بخش از مقاله قصد داریم تفاوت های بین فرش700 شانه واقعی و فرش طرح 700 شانه را بررسی کنیم.

فرش 700 شانه کد 5025

مقاومت و استحکام الیاف آکریلیک هیت ست شده بالاست و می توان فرش های ماشینی 700 شانه واقعی را جزو محصولات باکیفیت زیبا دانست. استفاده از مواد اولیه و الیاف بی کیفیت در بافت فرش و در نهایت تولید فرشی با کیفیت پایین، فرش های که از نخ و الیاف ارزان و ضعیف تهیه میشوند طول عمر پایین و استحکام کمی دارند. استفاده از الیافی مانند نخ آکریلیک، پلی استر و پروپیلن در بافت فرش هم بر کیفیت و هم بر زیبایی و قیمت آن موثر است، در حال حاضر بهترین الیاف موجود در صنعت فرش ماشینی نخ آکریلیک است که در مقایسه با فرشهای پلی استر و پروپیلن دارای قیمت بالاتری است.

فرش طرح 700 شانه (500 شانه) کاشان

خرید یک فرش درجه یک به قیمت مناسب با ارسال سریع به سراسر کشور . یکی از ویژگی های منحصر به فرد در فرش های700 شانه طرح هایی است که در آن استفاده می شود. طرح فرش از جمله ویژگی هایی است که می تواند سلیقه های افراد را مجذوب خود کند.

افزایش ضخامت فرش باعث می شود که فرش هفتصد شانه نرم تر باشند. اولین بار طرح لچک و ترنج روی کتاب های نفیس و قرآن حک شده است که زیبایی این طرح و نگاره نظر طراحان فرش را به خود جلب کرده و بدین صورت این طرح های زیبا را روی قالی های دستباف پیاده کردند. این طرح، الهام گرفته از خشت های بناهای قدیمی است که تصویر این بناها در ذهن بیننده تجسم می‌شود. در فرش های 700 شانه مدرن نیز به وفور طرح خشتی نیز دیده می‌شود.

انواع مختلف فرشهای 700شانه در طرح‌ها و رنگبندی های متنوع، کیفیت استاندارد و ابعاد رایج تولید و عرضه می شود. بهتر است ابعاد فرش پذیرایی کوچکتر از فضا انتخاب شود تا پایه های جلوی مبل در مُماس با لبه فرش قرار بگیرد. البته برخی از افراد ترجیح می‌دهند که پایه های جلوی مبل روی بافته قرار بگیرند که این کار هم ناشایست نیست. مزیتی که فرش های ماشینی 700 شانه نسبت به 1200 شانه یا 1500 شانه دارند این است که ضخامت این بافته ها بالاتر است و برای پذیرایی های که به جای مبل از پشتی استفاده می‌شود مناسب است.

فرش 700 شانه فرشی می باشد که اگر به صورت عرضی به آن نگاه کنیم باید 70 عدد گره در هر متر از آن ببینیم. در واقع اگر زمان خرید فرش و قالی به شما گفته شد که در هر متر از آن در قسمت عرضی 70 گره دارد باید بدانید آن فرش، قالی 700 شانه می باشد. این فرش ضخامت بیشتری نسبت به فرش های 1200 شانه و 1000 شانه دارد. در واقع تولید فرش و فرش کاشان از زمان صفویه در کشور ما رواج داشته است.