فرش کاشان مهم ترین تزئین کننده ی خانه های ایرانی

چرا فرش کاشان انتخاب اکثر مردم است؟

فرش ایرانی زینت خانه ایرانیان است و از گذشته های دور تا به امروز همواره مورد توجه بوده است. طرح و نقشه های زیبا و بدیع که یادآور هنر غنی و بدیع است. وقتی صحبت از قالی می شود، فرش کاشان خودنمایی می کند. چرا که قالیچه کاشان توانسته جایگاه خوبی در بین مردم به دست آورد. فرش کاشان با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید توانسته محبوبیت و جایگاه خود را تا به امروز حفظ کند.

انواع رنگ ها و نقش های فرش کاشان

فرش کاشان بیشترین تنوع طرح و رنگ را در بین سایر فرش های ماشینی ایرانی دارد. تنوع رنگ ها و طرح ها به شما این امکان را می دهد که برای هر دکوری که مد نظر دارید، بهترین را انتخاب کنید. فرش ماشینی کاشان در انواع طرح های فانتزی، طرح های اصیل و سنتی ایرانی، طرح های فرش بچه گانه، فرش آشپزخانه، فرش های قدیمی یا طرح قدیمی بافته می شود.

علاوه بر این، قالیچه های کاشان در طرح های گل ساده و طرح های گل برجسته تولید و به فروش می رسد. فرش آشپزخانه کاشان با طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب; به خانم های شیک پوش ایرانی اجازه داد تا فضای آشپزخانه را به راحتی سامان دهند. فرش آشپزخانه با نقش و نگار گل، طرح قهوه، ادویه جات، فرش مدرن و …. رجوع به انواع فرش آشپزخانه شود.

انواع فرش کاشان از نظر تراکم و شانه

شانه در واقع تعداد گره هایی که در عرض یک متر فرش بسته می شود. فرش ها به 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه تقسیم می شوند. تراکم تعداد گره های بافته شده در هر متر فرش است.

فرش ماشینی کاشان از 1000 تا 4500 تراکم دارد. تراکم فرش با شانه فرش ارتباط مستقیم دارد. هر چه تعداد پرزهای فرش بیشتر باشد، تراکم آن بیشتر است.

چه عواملی بر قیمت فرش تاثیر می گذارد؟

مواردی مانند تراکم، شانه، رنگ، نوع نخی که برای بافت فرش استفاده می شود و دستگاه قالی بافی، همگی بر قیمت فرش تاثیر می گذارند. با افزایش شانه و تراکم فرش، قیمت فرش افزایش می یابد. زمانی که تعداد گره های طولی و عرضی (همان تراکم شانه ها) در طول و عرض فرش یک متر افزایش یابد، فرش بافتی ظریف، زیبا و دستبافت دارد که منجر به افزایش قیمت می شود. از فرش . علاوه بر این، چند رنگ نیز موثر است. استفاده از نخ های پلی استر، اکریلیک، BCF و پشم نیز بر قیمت فرش تاثیرگذار است. فرش های اکریلیک و پشمی قیمت بیشتری نسبت به فرش های دیگر دارند.

فرش کاشان را از کجا تهیه کنیم؟

خرید فرش باید از فروشگاه های معتبر و معتبر انجام شود. زیرا تضمین کیفیت و قیمت دو اصل مهم در هنگام خرید فرش است.

فروشگاه اینترنتی فرش شادرخ دارای مجموعه عظیمی از بهترین فرش های کاشان می باشد. این مجموعه دارای جدیدترین نقش ها و طرح ها می باشد. فرش شادرخ با تیم متخصصان مجرب خود نیازها و خواسته های مشتریان را اجرا کرده است. این مجموعه از بدو تاسیس تاکنون منحصر به فردترین و باکیفیت ترین فرش های کاشان را به خریداران معتبر عرضه می کند. فرش شادرخ برای اطمینان از اصالت محصول، بهترین کیفیت و ارسال سریع و رایگان، سه اصل را رعایت می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی خرید فرش از فرش شادرخ، طرح فروش اقساطی فرش از فرش شادرخ است.