فروشگاه صنایع دستی بازار مینا قیمت و خرید هدایای تبلیغاتی | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

همچنین در تعابیر دیگر قطعه‌ای فلزی که دارای طراحی و نقش و نگار گل و پیچک می باشد مینا می گویند. نیکان تجارت تمامی محصولات صنایع دستی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت محصول ارائه می کند. البته میتوانید به صورت حضوری و با بررسی محصولات ارائه شده سایر فروشگاه های صنایع دستی خرید خود را انجام دهید. البته در سال های اخیر مینا کاری روی طلا، شیشه و سفال نیز از محبوبیت نسبی برخوردار شده است.

میناکاری روی نقره

مواد روان‌کننده ای که در اینجا به کار گرفته می‌شود از ترکیبات بیسموت یا اغلب نمک‌های رودیوم یا توریوم است. کاربرد طلا در صنعت لعاب بدین صورت است که ابتدا مایع به دست آمده از طلا را که غالباً رنگ مشکی یا قهوه ای سوخته دارد و به شکل قیر است توسط قلم مو بر روی بدنهٔ لعاب نقاشی می‌کنند. سپس آن را در دمای ۶۰۰ تا ۷۰۰ درجه سانتیگراد در مجاورت ترکیبات فلاکس حرارت می‌دهند.

  • فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کلیه ی محصولات میناکاری روی سفال در بالاترین و بهترین کیفیت و بیشترین تنوع ظروف همراه با قیمتی استثنایی اقدام به فروش این محصولات کرده است.
  • تعرفه میناکاری مرغوب از ۱۵۰ شروع می شود و باتوجه به اینکه هنر کدام استاد است و حتی ابعاد کالا متفاوت می باشد؛ بعضا تا 50 میلیون تومان نیز قیمت دارد.
  • سپس نقاشی روی این جسم سفیدرنگ انجام می‌شود و دوباره شی به کوره می‌رود تا در درجه‌ای در حدود ۸۵۰ تا ۹۰۰ درجه پخته شده و رنگ‌ها به شکل دلخواه در آیند.
  • برای گرفتن لیست قیمت انواع محصولات میناکاری می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  • در داخل تابلوها و قاب های چوبی، ست های سه تکه بشقاب میناکاری در رنگ های مختلف، ست های گلدان و بشقاب یا جفت گلدان وجود دارند.

میناکاری در اصفهان به عنوان یکی از هنرهای اصلی صنایع دستی در نظر گرفته می شود , زیبایی رنگ ها و طرح ها برای بسیاری از مردم داخل و خارج از ایران بسیار دوست داشتنی و مورد پسند است. با توجه به ارزش و جایگاه بسیار بالای هنر میناکاری اصفهان و همچنین فعالیت بسیاری از فروشگاه ها و هنرمندان در بازار میناکاری اصفهان، در ادامه تعدادی از ظروف میناکاری بسیار پرفروش را به شما معرفی می کنیم. بهترین میناکاری اصفهان از اساتید برجسته ایی مانند استاد مرتضی اسماعیلی، می تواند یادگاری از شهر گنبد های فیروزه ایی باشد.خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان ،برای مشتریان فروشگاه از سراسر کشور در کمترین زمان امکان پذیر است. ظروف مسی میناکاری شده اصفهان به دلیل طرح های زیبا و رنگ های آرامش در سراسر جهان شهرت دارد.

خرید ظروف میناکاری اصفهان

ابتدا محصول را در دست بگیرید توجه داشته باشید محصول نباید خیلی سبک یا سنگین باشد؛ سنگین بودن آن دلیل استفاده از فلز آهن می باشد و سبک بودن بیش از اندازه بیانگر این موضوع است که از مواد اولیه مرغوب استفاده نکردند. برای اینکه لعاب و کیفیت مواد اولیه بکار رفته در رنگ و ظاهر را تست کنید می‌توانید با جسمی تیز روی آن خط بکشید. ضخامت رنگ در نقاشی و تزئین مینا باید یک‌نواخت باشد و رنگ‌های به‌کار رفته در مرزِ طرح‌ها، درهم ادغام نشده و هماهنگ باشد. نقوش باید اصالت ایرانی داشته و در رنگ‌گذاری، طرح اصلی حفظ شده و قلم‌گیری با نهایت دقت انجام شده باشد. ورقه (طلا، نقره، مس، ورشو، آهن و برنج) به جهت چکش خواری بیشتر و اکسید نشدن در دمای ذوب مینا بیشتر از طلای ناب استفاده می‌شد. هاون، ماده آبگینه‌ای مینا، کاغذ کپی، چکش، سندان، گیره، اره کمانی و اره فلز بر، قیچی فلز بر، قلم مو، رنگ (گیاهی، معدنی یا فلزی) که در مینای اصیل میناهای رنگین پودر شده که دمای ذوب نسبتاً پایینی از مینای زیرین دارند.

سرویس جهزیه عروس با ظروف میناکاری

باید توجه داشته باشید که پاکسازی ظرف باید با دقت و حوصله انجام شود چرا که وجود لک موجب می شود که طراحی روی جسم نچسبد. سپس متخصص میناکاری ظرف ا طراحی می کند و دوباره برای تثبیت طرح در کوره قرار می‌دهند. امروزه بازار میناکاری اصفهان به عنوان مرکزی برای خرید محصولات میناکاری در کنار صنایع دستی مختلف تبدیل شده است.

فروشگاه صنایع دستی بازار مینا قیمت و خرید هدایای تبلیغاتی | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ