لیست 180 مدل انواع بازاریابی : جامع ترین منبع مدلهای تاثیرگذار بازاریابی | marketing-schools

بازاریابی Freebie به عنوان هر نوع تبلیغات ، کالایی با قیمت پایین یا ارائه محصولی که فروش یک محصول با ارزش بالاتر را تشویق می کند ، تعریف می شود. این محتوا توی کانال‌های مختلف توزیع میشه تا بازار هدف بهش دسترسی داشته باشه. چرا به این نوع بازاریابی میگن برونگرا؟ چون برای همه پیام می‌فرسته.

  • در واقع بازاریابی پارتیزانی نوعی بازاریابی نامنظم برای کسب حداکثر نتایج با بکارگیری حداقل منابع است، ابتکار و نوآوری، شکستن قوانین و جستجوی راهکارهای بدیل برای روش‌های بازاریابی سنتی است.
  • این استراتژی، مشتریان را در جایی که هستند ملاقات کرده و برای برآوردن نیازهای آن‌ها تنظیم می‌کند.
  • بازاریابی مجاورت ، توزیع محلی و بی سیم محتوای تبلیغاتی مرتبط با یک مکان خاص است.
  • شناخت انواع بازاریابی، دید درستی به شما در زمینه مارکتینگ خواهد داد و موجب موفقیت شما در کسب و کار خواهد شد.

به عبارت دیگر، بازاریابی علمی رویکرد متفکرانه تری برای بازاریابی است. بازاریابی محصول نوعی است که سعی در افزایش تقاضا و استفاده از یک محصول دارد. نوع آفلاین، که به دور از اینترنت اتفاق می افتد، مواردی مانند صحبت در مورد تبلیغات تلویزیونی، تابلوهای تبلیغاتی، تبلیغات رادیویی، آگهی‌های تبلیغاتی یا استفاده از روزنامه‌ها است. بازاریابی درون فروشگاهی هر نوع بازاریابی است که در یک فروشگاه خرده فروشی انجام می شود. نوع سبز از دیدگاهی سازگار با محیط زیست برای تبلیغ یک برند یا محصول استفاده می‌شود.

http://centraldiesel.ir

نوع جامعه ای ، که روی مشتری موجود متمرکز باشد (بر خلاف مشتریان جدید). همچنین به‌عنوان نوع مجاورت [شماره 123] شناخته می‌شود، بازاریابی از راه دور یک استراتژی بسیار مدرن است. آنها باید درک کنند که برای چه برندی تلاش می‌کنند، USP هایشان چیست و برداشت شرکتشان چیست. بیشتر مشاغل می‌دانند که بایدجایگاه برند خود را بیابند و برای معرفی برند خود برنامه ریزی کنند. نوع بالای خط از رسانه‌های جمعی برای مخاطبان گسترده استفاده می‌کند.

استراتژی گیمیفیکیشن در کسب و کار و چگونگی توسعه کسب و کار با بازی سازی

هنگامی که در مجله خبری بازاریابی کالایی یا خدماتی را مشاهده می‌کنند که فقط برای مخاطب خاص اعمال شود، از بازاریابی نیچ استفاده می‌کنند. برخی از شرکت‌ها با ایجاد هوشمندانه بر روی اطلاعات موجود، می‌توانند چیزی مناسب‌تر ارائه دهند. و پاسخ ما این بود که نه، احتمالاً این‌طور نیست، بنابراین، شرکت‌هایی که بارها و بارها همان کارها را به همان روش تبلیغ می‌کنند، وقت همه را هدر می‌دهند. این‌که آیا ما در مورد روندهای آنلاین، رسانه‌های اجتماعی یا تبلیغات دیجیتال صحبت می‌کنیم، نوع رسانه‌ای جدید پذیرای فناوری است.

بازاریابی معاملاتی (Transactional Marketing)

انواع بازاریابی که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، متفاوتند و بسیار متنوع هستند. اما باید دید که روش های مختلف و انواع بازاریابی را مدیران با چه هدفی دنبال می کنند. طراحی استراتژی که محصولات یا خدمات شرکت را با خواسته‌های مشتریان همسو می‌کند.

۱۶۸ – بازاریابی اخلاقی (Ethical Marketing)