مجموعه کتاب‌های اول دبستان خیلی سبز | ketabko

این کتاب با ارائه سؤالات و تمرین‌های متنوع به‌صورت درس به درس و هماهنگ با اهداف آموزشی کتب درسی اول دبستان، امکان تفهیم مطالب و تثبیت آموخته‌ها را برای دانش‌آموزان خرید کتاب کمک درسی اول دبستان فراهم می‌نماید. ارائه‌ی پاسخ تشریحی و دقیق سؤالات کتاب درسی، ارائه نمونه سؤالات امتحانی و محتوای رنگی و جذاب کتاب از ویژگی‌های دیگر این کتاب بشمار می‌روند. کتاب شاه‌کلید اول دبستان کلاغ سپید اثر همکاری مشترک عشرت بالغ و طاهره نقی نژادیان است. کتاب کار علوم اول دبستان خیلی سبز اثر گلزار فرهادی، یکی از کتب کمک‌درسی کاربردی برای بهبود آموزش و تثبیت مفاهیم کتاب علوم اول ابتدایی در دانش‌آموزان این پایه‌ی تحصیلی است. این کتاب کلیه‌ی مفاهیم کتاب علوم تجربی اول ابتدایی را به زبانی ساده و روان تشریح می‌نماید.

  • در این کتاب درسی دانش‌آموزان برای اولین بار با مفاهیم کتاب آسمانی قرآن آشنا شده و با آن اُنس می‌گیرند.
  • طراحی زیبا و استفاده از رنگ های فراوان این کتاب را بسیار جذاب کرده است.
  • 3- نحوه رفتار با افراد بزرگ تر و اجازه گرفتن از فرد مسئول و رعایت قوانین را به کودکتان آموزش دهید تا سر کلاس و در مدرسه بهترین رفتار ممکن را داشته باشد.
  • به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.
  • در این قسمت بهترین کتاب های ریاضی اول ابتدایی را به شما معرفی می‌کنیم.

مجموعه کتاب‌های اول دبستان خیلی سبز | ketabko

کتاب رشادت علوم اول ابتدایی مبتکران، از سری کتاب‌های رشادت مبتکران است که با هدف آموزش مفاهیم و تقویت و پرورش علمی علوم اول ابتدایی در دانش‌آموزان به چاپ رسیده است. کتاب شامل خلاصه مطالب و نکات کلیدی، مثال‌های کاربردی، تمرینات و سؤالات متنوع به‌صورت تشریحی، چهارگزینه‌ای و… برای تسلط بیشتر دانش‌آموز و تقویت مهارت‌های علمی است. کتاب کار علوم اول دبستانانتشارات خیلی سبزشامل درس‌نامه‌های خلاصه، مثال‌های آموزشی، تمرین‌های متنوع نظیر جورچین، جای خالی و… است که موجب تسلط بهتر دانش‌آموز بر مطالب کتاب درسی و پرورش مهارت‌های علمی می‌گردد. طراحی جذاب و دوست‌داشتنی و استفاده از تصاویر رنگی خلاقانه از ویژگی‌های خاص این کتاب بشمار می‌رود. کتاب شاهکار فارسی اول دبستان کلاغ سپید همسو با اهداف آموزشی و منطبق با سرفصل‌های کتاب فارسی اول دبستان ارائه شده است. هدف اصلی کتاب فارسی اول دبستان، آموزش و تقویت مهارت‌های زبان‌آموزی از طریق تکرار و تمرین می‌باشد.

در داخل این کتاب با استفاده از کلمات، جملات، نمونه سوالات و تصویر سعی شده مفاهیم به خوبی به دانش آموزان انتقال یابد. آموزش درست‌نویسی و درست‌خوانی در اول دبستان، نقش مهمی در بهبود این مهارت‌ها در آینده تحصیلی دانش‌آموزان ایفا می‌کند. از املا یا دیکته اول دبستان به‌عنوان روشی برای تثبیت آموزش حروف و کلمات، تقویت دست ورزی و درست‌نویسی واژه‌ها استفاده می‌شود. درست‌نویسی و درست‌خوانی مکمل یکدیگرند، چراکه درست خواندن مستلزم توجه به کلیه‌ی نکات نوشتاری است. تعداد صفحات کتاب 172 صفحه است و داشتن تمرین های زیاد مثل رنگ کردن، وصل کردن شکل، ساخت جمله، خواندن و نوشتن باعث میشه که دانش آموز احساس خستگی نکند.

فروشگاه اینترنتی کتاب

این کتاب دارای آزمون هایی هست که به دانش آموز کمک میکنه خودش رو محک بزنه. کتاب در 196 صفحه تالیف شده و با استفاده از 25 تم یا الگو سعی کرده مفاهیم پایه ای ریاضی را به دانش آموز بیاموزد. تمامی امتیازات تجاری و معنوی حاصل از فروشگاه اینترنتی یزد بوک متعلق به شهر کتاب یزد است. در سایت ویرا کتاب به راحتی کتاب مورد نظر خود را پیدا کرده تا پس از ثبت سفارش برای شما به هر نقطه از کشور ارسال شود.

ویژگی های کتاب کمک درسی دروس طلایی اول دبستان