مزایا و ویژگی های صرافی کوینکس چیست؟

یعنی نقش سازنده برای ایجاد نقدینگی صرافی داریم. Value Leaders ارزهایی که لیدر بازار بوده و سر و صدای زیادی در بازار ایجاد کرده اند. در ادامه آموزش اپلیکیشن کوینکس بحث خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کوینکس دارای اهمیت زیادی می باشد. خرید و فروش در حالت Stop limit چگونه است؟ با این حال از آنجا که احتمالاً نمی توانید بازار را 24 ساعته چک کنید، می توانید برای جلوگیری از ضرر بیشتر، از سفارش stop market استفاده کنید. قسمت “ID type” را انتخاب کنید، “ID number” خور را وارد کرده و مدارک را بارگذاری کنید. هر صرافی و یا کیف پولی که برای انجام معاملات خود انتخاب می کنید، باید از لحاظ امنیتی کاملا حرفه ای باشد. درواقع، برای خرید یا فروش ازطریق صرافی کوکوین باید از تبدیل ارزهای دیجیتال استفاده کنید. Margin Account حسابهای مارجین یا حسابهایی که قصد دارید از اهرمهای معاملاتی برای آنها استفاده کنید .

به عنوان نمونه در صفحه بالا، ارز تتر را با استاندارد ERC-20 که انتخاب کنید حداقل ارزی که می تواند نمایش دهد 13 واحد است. ظاهر شدن این صفحه به دلیل تایید بر ای مواردی است که برای خرید انتخاب کرده ایم. با توجه به شبکه ای که انتخاب می کنید مراحل نهایی شدن برداشت ممکن است مدت زمانی طول بکشد. کارمزد انتقال در شبکه ERC-20 بیشتر خواهد بود و برای برداشت 50 تتر به میزان 2 تتر برداشت می شود که مقدار کارمزد 6.2 تتر خواهد بود. بخش ۳: امکان دسترسی به امکاناتی نظیر Futures Brawl، ربات معاملهگر، استفاده از Bonus های معرفی افراد، تغییرات امکانات پنل Futures، انتقال تتر به حساب Futures Account، تغییر واحد معاملاتی، آموزش معاملات آتی، استفاده از کوپن کاهش کارمزد معاملات، هزینه Funding بازار آتی و ماشین حساب معاملات در این بخش ایجاد شده است.

خرید و فروش در حالت Stop limit چگونه است؟

با توجه به قیمتی که برای خرید انتخاب کردیم و مقدار ارز تتری که می خواهیم با آن ارز BNB خرید نماییم، می توانیم مقدار ارز BNB که قابل خرید است و در فیلد مشخص شده برای مقدار ارز BNB نمایش داده می شود، مشاهده نماییم. از طریق این جفت ارزها می توانیم خرید و فروش ارزها را انجام دهیم. اگر بخواهیم از طریق جفت ارز BNB/USDT ارز بایننس کوین را خرید نماییم، لازم است که ارز تتر در کیف پول خود داشته باشیم. کاربران صرافی بایننس میتوانند با مراجعه به این صفحه جزییات این تغییرات را بررسی کنند. در این صورت در قسمت Deposit records می توانید مقدار اصلاح شده را مشاهده نمایید. اگر بخواهید این ارز برای شما نمایش داده شود یا آنکه آن را برداشت نمایید با صرافی مکاتبه نمایید تا این کار را برای شما انجام دهد. بنابراین برای این کار، ابتدا باید ریپل را به یکی از ارز های نام برده شده تبدیل کنید و سپس رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید.

اما عامل دوم، چیزی است که ثابت میکند این رمز را خودتان وارد کردهاید و مثلا یک هکر این کار را انجام نداده است. بعد از تعیین قیمت با عددی بزرگتر و مساوی قیمت تحلیل خود، مقدار را هم تعیین می کنیم و با زدن کلید Buy اطلاعات را در پنجره دیگری مشاهده می نماییم و سپس با زدن کلید Confirm Buy خرید خود را تایید می نماییم. اگر مقداری از موجودی خود را در یک سفارش یا Order خرید گذاشته باشید تا وقتی آن را آزاد نکنید اجازه برداشت تمام موجودی داده نخواهد شد.

ویژگیهای فردی هر توکن، منحصر بفرد بودن آنها را تعیین میکند، بنابراین آنها همچون سرمایههای دنیای واقعی مانند سنگهای قیمتی، آثار هنری یا کلکسیونی غیر قابل معاوضه هستند. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. اما باید ریسک این موضوع را درنظر بگیرید زیراممکن است به هردلیلی تصمیم بگیرد حساب تریدران ایرانی را مسدود نماید. Top Market Value ارزها را بر اساس مارکت کپ یا ارزش بازار آنها لیست کرده اند. در صفحه ای که ظاهر می شود بر اساس آنکه چه ارزی را می خواهید واریز کنید یا برداشت انجام دهید و در چه شبکه ای قرار است کار انجام بگیرد، حداقل مقدار را نمایش می دهد.

● لیست شدن ارز JEWEL: کوین DeFi Kingdoms یک بازی، یک DEX، یک فرصت استخر نقدینگی، یک بازار از NFT های کاربردی نادر است و همه به طور یکپارچه در شکل نوستالژیک اجرا میشود. اما تجربه تحریم شدن توسط بایننس، به ما نشون داده بهتر هست چندین مورد رو برای اینکه به مشکلی نخوریم، رعایت کنیم. شما در این سایت بدون اینکه لازم باشد وی پی ان و یا فیلترشکن داشته باشید می توانید به راحتی خرید و فروش کنید. باید در نظر داشت، واریز و برداشت از حساب با استفاده از رمز ارزها مزیتی نیز دارد و به دلیل اینکه این صرافی ارتباطی با ارز فیات ندارد، کاربران برای شروع معاملات خود احتیاجی به احراز هویت ندارند. در صرافی کوکوین بیش از شصت ارز دیجیتال برای قراردادهای دائمی در نظر گرفته شده است.

خوشبختانه این روش مستلزم استفاده از برق نیست و حتی نیازی به داشتن لوازم کامپیوتری پیشرفته نیز ندارید. CoinEx یک صرافی ارز دیجیتال جهانی است که تولید کنندهی خدمات است و ۱۰ هزار معامله در هر ثانیه با استفاده از موتور همسان سازی پشتیبانی کند و تطابق سرعت پشتیبانی را انجام میدهد. اگر تحلیل ما عوض شود، همیشه امکان تغییر سفارش وجود دارد، کافی است سفارش قبلی را کنسل کنید و دوباره با تعیین نوع ارز، مقدار و قیمت می توان سفارش خرید دیگری ثبت نمود. امکان جابجایی مبالغ بین حساب اصلی (Main Account) و حساب معاملاتی (Trading Account) بدون پرداخت کارمزد و هزینه وجود دارد. در تصویر زیر هر قسمت را شماره گذاری کرده و به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

مراحل برداشت ارز از صرافی کوینکس چگونه است؟

از طریق گزینه زنگ مانند در پایین صفحه می توانید Alert یا هشداری را برای خود تنظیم نمایید که اگر بازار به قیمت مورد نظر ما در Alert رسید اپلیکیشن صرافی در قالب یک هشدار آن را به اطلاع ما برساند. در بالای صفحه نمودار ارز نمایش داده می شود و در پایین صفحه فهرست خریداران و فروشندگان آن ارز با قیمت ها و مقدارهای مختلف لیست شده اند. با مشاهده نمودار می توان تعداد خریدارا ن و فروشندگان را با هم مقایسه کرد. توجه داشته باشید که نگه داشتن پول در صرافی کار اشتباهی است در نتیجه اینکه بخواهید پولتان را برای مدت طولانی نگه دارید، کار بسیار اشتباهی می باشد.

اگرچه با ارتقا سطح کاربری در کوینکس میتوان کارمزد معاملات را کاهش داد؛ اما در صورت استفاده از سادهترین و ابتداییترین سطح کاربری این سایت هم کارمزدهای پایینی برای معاملات شما در نظر گرفته میشود. با محدودیتها و تحریمهایی که صرافی بایننس برای بسیاری از کشورها از جمله ایران ایجاد کرد، بسیاری از معاملهگرها و تریدرها به سمت صرافیهای دیگری از جمله صرافی کوکوین رفتند. صرافی کوینکس زبان فارسی را پشتیبانی می کند اما صرافی بایننس زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند. با کلیک بر روی Confirm Buy خرید خود را تایید می نماییم. اگر بخواهیم طبق تحلیل خود پیش رویم می توانیم قیمتی که پیش بینی می کنیم و احتمالا کمتر از قیمت های دفتر سفارشات خرید و فروش باشد، در محل مشخص شده برای قیمت درج نماییم تا با آن قیمت خرید خود را انجام دهیم.

حتی در برخی از صرافیها به محض اینکه متوجه شوند ایرانی هستیم، ممکن است حسابمان مسدود شود! صرافی کوکوین از پیشرفته ترین و مطمئن ترین پلتفرم های خرید، فروش و تبدیل بیش از 200 نوع رمز ارز مانند بیت کوین است. پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال کوکوین یک پلتفرم کیف پول غیرمتمرکز جدید را راه اندازی کرده است زیرا علاقه به Web3 همچنان در حال افزایش است. در کادر “confirm password” رمز عبور انتخابی خود را مجددا تکرار کنید. در صفحه Withdraw آدرس کیف پول را با توجه به شبکه انتخابی کپی کرده و در فیلد مربوط به آدرس کیف پول USDT آن مقدار را وارد نمایید یا با اسکن QR code این کار را انجام دهید. یعنی فقط مقداری که می خواهیم خرید کنیم را مشخص می کنیم و بازار خودش قیمت را تعیین می کند و سفارش ما در لیست سفارشات قرار گرفته و به زودی در History می توانید جزئیات آن را ببینید.

4. در فیلد Total Investment مقداری که قصد انجام معامله با آن دارید را وارد نمایید. اگر بخواهید مقداری برداشت نمایید، ابتدا ارز مورد نظر خود، به عنوان نمونه USDT، را انتخاب کنید. علاوه بر این در این بخش باید یکی از سه سفارش لیمیت، مارکت و یا استاپ لیمیت/استاپ مارکت را انتخاب نمایید. مراحل برداشت ارز از صرافی کوینکس چگونه است؟ با کاهش سقف برداشت به کمتر از پنج هزار دلار و همچنین در پی اعلامیه اخیر صرافی بایننس، از این به بعد، تمامی کاربران این صرافی نیاز به احراز هویت دارند.

علت انتخاب قیمت از روی این لیست آن است که می خواهیم سریع تر خرید خود را انجام دهیم. سپس شبکه مناسب را ایران ارز دیجیتال انتخاب نمایید. به طور مثال ارز تتر را با شبکه TRC-20 انتخاب نمایید. اگر بخواهیم جفت ارزی را انتخاب کنیم باید یکی از ارزهای این جفت ارز را داخل کیف پول خود داشته باشیم که بتوانیم خرید و فروش را روی آنها انجام دهیم. برای تبدیل ارز دیجیتال به پول نقد از صرافی های مختلفی به شکل داخلی و یا بین المللی می توان کمک دریافت کرد که صرافی کوینکس یکی از بهترین آنها است زیرا خدماتی که به ایرانی ها ارائه می دهد و مزایایی که برای آنها در نظر کرفته است، بسیار ایده آل است و با این وجود کاربران ایرانی بازار ارز دیجیتالی این صرافی را به انواع دیگر صرافی ها حتی صرافی های داخلی ترجیح می دهند. از گزینه بالای سمت راست با نماد دو دایره می توانید جفت ارزهای مختلف را ببینید.

شما مثلاً کالایی را از سایتی داخلی خریداری میکنید و وقتی روی لینک پرداخت کلیک میکنید شما به سایتی مشابه با سایت درگاه پرداخت منتقلشده که کاملاً تقلبی بوده و در حقیقت اطلاعات کارتبانکی شما را ذخیره میکند و هکر با آن اطلاعات موجودی حساب شمارا خالی میکند. در سمت راست، فهرست سفارشات (Order Book) قرار دارد و دقیقاً زیر اوردر بوک میتوانید انواع مختلف سفارشهایی که میتوانید باز کنید را ببینید. مانند سایر صرافی ها، از طریق Order book می توانید سفارش خرید یا فروش ارز دیجیتال ثبت کنید. این صرافی از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی میکند و امکان معامله آسان را برای کاربران خود فراهم میآورد. با گزینه Currency می توانید ارز فیات مورد نظر خود را انتخاب نمایید که بهتر است روی همان دلار باشد. در فیلد دیگر با عنوان Actual amount میزان ارزی که می خواهید برداشت نمایید را وارد نمایید.

از طرف دیگر ممکن است شخصی باشد که با همین قیمت قصد فروش داشته باشد در این صورت آن شخص در حالت Taker قرار می گیرد. صرافی کوینکس یک صرافی ارز دیجیتالی کریپتوکارنسی است که از کوین هایی به نام: xrp ، ltc ، eth ، btc و … برای ارز تتر با استاندارد TRC-20 حداقل مقدار یک واحد می باشد که به صرفه تر است. کارمزد پایین و مقرون به صرفه که فقط یک دهم درصد سرمایه به کار گرفته شده در معامله می باشد از دیگر مزایای این طراحی بوده و حتی اگر عرضه پایه خود را CET انتخاب کنید کارمزد معاملات به دو صدم درصد کاهش خواهد یافت. هدف ETF افزایش نقدشوندگی است؛ زیرا این ETF امکان معامله NFTها از طریق استیبل کوین تتر به جای اتر (ETH) را فراهم میکند. در زیر به اختصار برخی از مزیت­های آن را ذکر خواهیم کرد.

به طور مثال ارزی را در 308 دلار خریده ایم و تحلیل ما این است که اگر قیمت به 280 دلار برسد پس به نقطه مقاومت رسیده و امکان دارد که آن را بشکند و ریزش بیشتری داشته باشد. توصیه می شود در حالت Market خرید نکنید زیرا ممکن است اپلیکیشن صرافی در حالت نوسان بازار با قیمت خیلی بالا خرید نماید یا در موقع ریزش قیمت فروش انجام دهد، در این صورت سود چندانی نخواهید داشت. توزیع کننده نیز در صورتی که از ثابت ماندن قیمتها مطمئن باشد، حتی با وجود بالا بودن آنها، با آغوشی باز از عقد این گونه قراردادها حمایت میکند. انتخاب ثبت نام با ایمیلدر فرم ثبت نام امکان وارد کردن ایمیل و یا شماره تلفن همراه وجود دارد. برای ثبت نام در صرافی کوینکس دستورالعمل گام به گام زیر را دنبال کنید. اسناد مورد نیاز برای تأیید حساب پیشرفته را میتوان از خود صفحه حساب یافت.