هزینه تعمیرات تابلو روان چقدر است؟

اما با پیشرفت فناوری، دنیای تبلیغات به طور فزایندهای در حال یافتن کاربردهای جدید و هیجان انگیز برای نمایشگرهای صنعتی یا ویدئو والها بود. وظیفه ی پاور، تبدیل برق 220 ولت متناوب (برق شهری) به 5 ولت مستقیم می باشد تا شما بتوانید برای راه اندازی تلویزیون شهری خود، آن را به برق 220 ولت متصل نمایید. به عنوان مثال، اگر صاحب رستوران هستید، ممکن است انتخاب کنید که منوی رستوران را روی ویدئو وال در لابی خود نمایش دهید تا مشتریان بتوانند حین انتظار در صف پرداخت، انتخابهای خود را انجام دهند. هم چنین این برد ها خود دارای درخشندگی می باشند و تابلو حتی در زمان خاموشی با ساطع کردن نور درخشندگی دارد. برخی از مشتریان درخواست تابلو روان استوک را دارند که ما پیشنهاد نمی کنیم که تابلو روان دست دوم خریداری کنید و اگر هم مصر هستید می توانید تابلو روان دیوار گاهی بی اندازید تا متوجه صحبت های ما بشوید.

استفاده از تابلو روان به منظور تبلیغات و جلب مشتری در سالهای اخیر، بسیار گسترده شده است. اندازه ویدئو وال خود را با فضایی که در آن نمایش میدهید نسبت به حداکثر تعامل مشتری مقیاس بندی کنید. از زمانی که مردم محصولات خود را تبلیغ می کردهاند، به دنبال راههایی برای پخش پیام خود به روشهای بزرگتر و بهتر بودهاند. اگر زیاد اهل فن و فن آوری نیستید، نصب و نگهداری یک ویدئو وال شاید برای شما کار بسیار دشواری به نظر برسد. به عنوان مثال، نکته اصلی برای نصب ویدیو وال در مناطق صحرایی، در نظر گرفتن تابش شدید نور خورشید و گرمای زیاد است که میتواند به سرعت هر چیزی را از بین ببرد. درگذشته بیشتر از تراکت و تابلوهای بزرگ تبلیغاتی برای معرفی محصولات استفاده میشد که زیاد موردتوجه مخاطبان قرار نمیگرفت و جلوه زیبایی هم در شهر نداشت. در این نوع از تابلوهای روان از سه یا چند رنگ متفاوت که با هم در هماهنگی باشند استفاده می گردد. نمایشگرهای Meva نیز همانند سایر نمایشگرهای تبلیغاتی یک سیستم تصویری است که از قابلیتهای منحصربهفردی برخوردار میباشد. تجهیزات خانه هوشمند، دستگیره خروج اضطراری و همچنین انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی همانند بخاری برقی، هیتر، بخاری صنعتی تابشی، بخاری صنعتی فن دار را در این دسته بندی دکاشاپ فراهم کرده است.

برای یک ویدیو وال عظیم در کنار ساختمان، میتوانید از پنلهایی با وضوح پایینتر استفاده کنید که هزینه کمتری نیز دارند. نمایشگرهای ال ای دی بیشترین انعطاف پذیری در طراحی و تحمل نور محیط دارند و در فاصله دید مطلوب، یکپارچه دیده می شوند. همانطور که هنگام انتخاب اندازه مناسب یک تلویزیون یا پرده نمایش ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس، فاصله صندلی بینندگان از صفحه نمایش یکی از نکات مهم در نظر گرفته میشود، فاصله ای که بینندگان با ویدئو وال در فضای باز دارند نیز مهم است. این نوع از تابلو روان در مقایسه با تابلوهای نئون مصرف انرژی کمتر، عمر طولانیتر، شکنندگی کمتر، نور سالمتر و خطر کمتری دارند به همین دلیل جایگزین مناسبی برای تابلوهای نئون میباشند. به همین دلیل است که این محصول برای تبلیغات کالاها و خدمات در سطح شهرها از اهمیت و بازخورد بالایی برخوردار می باشد. همچنین حق انتخاب پایه های پوشیده و باز نیز برای مشتریان در دسترس می باشد. چه در فرودگاه های شلوغ و چه در گالری های هنری، ویدئو وال UD46C-B سامسونگ می تواند تصاویر روشن و خیره کننده را در اندازه و اشکال مختلف ایجاد کند. از قابلیتهای این مانیتورها میتوان به استفاده همزمان با نمایشگرهای دیگر جهت ایجاد تصاویر یکپارچه و بزرگ و در اختیار داشتن سیستمعاملهای جدید مانند اندروید و قابلیت نصب نرمافزارهای کاربردی و تخصصی اشاره کرد.

در غیر این صورت، این ریسک را به جان میخرید که بازدیدکنندگان، صفحه نمایش شما را یک “مزاحم پرسر و صدا” بخوانند که نمیتوانند آن را از جلوی چشمشان بردارند و مجبورند آن را تحمل کنند. محصولات ما در دسته بندی های اصلی تجهیزات اجرای زنده ، تجهیزات استودیو ، سیستم پیجینگ ، کنفرانس ، نورپردازی ، ویدئو وال ، دی جی ، تجهیزات پرتابل و لوازم جانبیست.فروشگاه شبکه افتخار راه اندازی و اجرای بسیاری از پروژه های دولتی و غیر دولتی را دارا بوده که در بخش پروژه ها قابل مشاهده است. برای جلوگیری از نمایش خطوط مواج به رفرش ریت بالایی برای پخش ویدئو نیاز دارید، در غیر اینصورت هنگام مشاهده تصاویر به دلیل عدم تطابق، اختلالاتی را مشاهده میکنید. به دلیل اینکه ویدئو والها معمولاً بزرگ و در مرکز توجه هستند، تصاویر آنها باید همیشه روشن و واضح بوده و محتوا باید به آسانی قابل رویت باشد. بسته به محتوایی که روی ویدئو وال خود نمایش می دهید، توجه به رفرش ریت پانل نیز ضروری است. وقتی از تحقیقات بازار متوجه شدید که بیشتر مشتریان شما ایمیل را ترجیح میدهند، وقت خود را تلف نمیکنید. شما خواستار مدرنترین و چشمگیرترین نمایشگر موجود هستید. 5. برای انتقال برنامه طراحی شده برای تابلو دیجیتالی که از طریق برد در اختیار تابلو و نمایشگر قرار می گیرد دوباره به کابل های فلت احتیاج داریم.

دستگاهی متشکل از چند صفحه مجزا که کاربرد گسترده ای دارند اما کنترل و تولید آنها سختتر است چون بزرگتر شدهاند. این نوع نمایشگرهای غول پیکر به خوبی در بین شلوغی شهرها دیده شده و نقش بسیار مهمی در افزایش مشتری و برندسازی مشاغل مختلف دارند. یک ویدئو وال بزرگ متشکل از چهار یا چند صفحه نمایش بزرگ که در یک فضای کوچک قرار گرفته اند، می تواند مشتری را تحت فشار قرار دهد. در تکنولوژی جدید ارائه شده در ویدئو والها این امکان وجود دارد که ابعاد و رزولوشن تصویر به صورت سفارشی و متناسب با نیاز مشتری تعریف گردد. متخصصان ما در واحد ویدئو وال نصب سخت افزار را به طور کامل برای شما انجام میدهند و میتوانیم به صاحبان مشاغل آموزش دهیم که چگونه تجهیزات جدید خود را در شرایط عملیاتی عالی نگهدارند. بزرگترین نگرانی که بیشتر صاحبان مشاغل با ویدئو وال های خود دارند، هزینه است. آیا هزینه ویدئو وال ارزش مزایای آن را خواهد داشت؟ شما باید آب و هوای آن مکان را در نظر بگیرید مثلا آیا قرار است این سیستم و برای ساعات زیادی زیر نور آفتاب کامل قرار بگیرد، با در معرض باران شدید باشد و غیره.

یک ویدئو وال ال سی دی، قیمت پایین تری دارد و از انعطاف پذیری بیشتری در نحوه نمایش تصویر نهایی نسبت به یک نمایشگر واحد، برخوردار است. ویدئو وال شاید مزایای بیشتری نسبت دیجیتال ساینیج نداشته باشد، اما میتواند بخش مهمی از پلتفرم دیجیتالی هر کسب و کاری باشند. از طرف دیگر، اگر بینندگان از نمایشگر فاصله بیشتری داشته باشند و یا نور مناسبی در اتاق یا سالن وجود داشته باشد، یک نمایشگر ال ای دی میتواند مزایای بسیاری داشته باشد. و در پاره ای اوقات نیز که از تابلو های روان در میدانها و کنار معابر نصب میشوند به همان اندازه که تابلوهای روان بزرگتر میشوند به طبع پیچیدگی نصب و مهار آنها نیز وارد پروسه ای بزرگتر و مرحله به مرحله از کندن زمین برای درست کردن سازه و آرماتور بندی ساختن فندانسیون برای گذاشتن پایه برای اینکه از سطح زمین ارتفاع بگیرند و در معابر و یا میدانها که ماشین ها و وانت بارهای بزرگتر در حال تردد هستند حداقل فاصله با آنها رعایت شود و آسیبی به آنها نرسد. طبیعتاً با تغییر تعداد نمایشگر ها اندازه سازه نیز باید تغییر کند. این تغییر در حال رخ دادن است زیرا نه تنها هزینه نمایش تصاویر و ویدئوهای پویا کاهشیافته است بلکه شرکتها میتوانند به جای تنها یک فایل، چندین فایل را برای تبلیغ نشان دهند و در عرض چند دقیقه در آن تغییرات ایجاد کنند و یا حتی برای جلب توجه مخاطبان به طور فزایندهای از محتوای دیجیتال ساینیج استفاده کنند.

چه به تنهایی استفاده شود و چه همراه با سایر اشکال نمایشگرهای دیجیتال، به شما این امکان را میدهد تا ضمن صرفه جویی در وقت و تلاش، مشتریان خود را به سرعت و به راحتی درگیر کنید. برخی از اپراتورهای ویدئو وال تنظیم صفحهها روی یک رابط مبتنی بر نرم افزار را انتخاب میکنند تا محتوای مورد نظر خود را سفارشی کنند. 4. این رسانه احتمال خرید را تا 37% افزایش میدهد. فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک ویدئو وال مزیتی بیشتر از دیجیتال ساینیج برای شما دارد یا خیر، اما بیشتر دارندگان ویدئو وال، معتقدند صرفه جویی در وقت و افزایش تعامل مشتری، ارزش پرداخت هزینه برای خرید این فناوری را داشتهاست. کارشناسان ما میتوانند برای خرید نمایشگر صنعتی ویدئو وال داخلی و خارجی مناسب به شما مشاوره بدهند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم. شما میخواهید یک نمایشگر کم هزینهتر اما در عین حال حرفه ای، داشته باشید. به ویژه فروشگاههای پوشاک میتوانند مجموعه ای از نمایشگرهای بزرگ را به عنوان وال­های مشخص در فروشگاه نصب کنند که برای تقویت نام تجاری و کمک به تغییر فضا و حال و هوای فروشگاه موثر است.

تلویزیون های داخل سالنی نور کمتری نسبت به نوع خارج سالنی دارند و در سالن های همایش، مراکز تجاری، اتاق های مانیتورینگ، اتاق های کنفرانس و غیره به کار می روند. در این مقاله سعی کردیم به بررسی ویدئو وال و نمایشگر و نکات مثبت و منفی هر کدام بپردازیم، نکته حائز اهمیت دیگر که میتوان اشاره کرد، این است که یک نمایشگر 80″ یا 90″ به خودی خود یک نمایشگر بسیار بزرگ و یک گزینه مناسب برای افرادی است که بودجه محدودتری دارند. از معتبر ترین آن ها می توان به لینسن و نوا استار اشاره کرد، همچنین ویدیو پروسسور نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به رزولیشن و ورودی های مورد نباز انتخاب می شود، از معتبرترین آن ها می توان به وی دی وال، ار جی بی لینک، لیستن، لینسن و … به عنوان مثال می توان به مانیتور کردن و نظارت بر تردد خودروها اشاره کرد، در این شرایط نیاز است که پلاک ها، به صورت واضح، قابل دیدن و قابل ثبت برای اپراتورها باشند. یک مثال صفحه نمایش آسمانی سوژو در چین بزرگترین ویدئو وال LED در جهان است که طول آن 1،640 فوت یعنی حدود چهار و نیم برابر زمین فوتبال است.

پروسسور ویدئو وال دارای ظرفیت و پهنای باند وسیع برای پردازش رنج وسیعی از منابع مختلف به طور همزمان است و به صورت مجزا و بهینه از آنها بهرهبرداری میکند. کنترل ویدئو وال این امکان را میدهد که پنجره های متعدد در ابعاد دلخواه جهت پخش فیلمهای متعدد را به صورت همزمان باز کرده و هر پنجره را جداگانه کنترل کنیم. نمایشگرهای نصب شده در قسمت ورودی و خروجی بخشی از مراکز حمل و نقل انبوه مانند فرودگاهها، ایستگاههای قطار و پایانه های اتوبوس برای دهه ها مورد استفاده بوده است، اما فنآوری وال نمایش دیجیتالی در حال حاضر برای گسترش انواع اطلاعات موجود مورد استفاده قرار میگیرد. البته همه این تلویزیونها در محیط باز استفاده نمیشوند و برخی از تلویزیونهای شهری در محیطهای بسته مانند سمینارها و مراکز مختلف مورداستفاده قرار میگیرند. تلویزیون هایسنس A9H در دو مدل ۵۵ و ۶۵ اینچی عرضه خواهد شد، البته درحالحاضر فقط مدل ۶۵ اینچی آن در دسترس است. استفاده کرد. مشخصات Gplus Video Wall GVL-49JH35 ویدئووال 49 اینچی جیپلاس برای مکانهایی که به نمایش تبلیغاتی در ابعاد بزرگ نیاز دارند، مناسب است. هر چند، فضای نمایشگر یک ویدئو وال 3 × 3 برابر با 5.7″ × 10″ (هم اندازه با یک نمایشگر 138 اینچی) و ویدئو وال 4 × 4 برابر با 7.5″ × 13.5″ (هم اندازه با یک نمایشگر 184 اینچ) می باشد که فضای گسترده تری را برای نمایش، در اختیار شما قرار میدهد.

شما مى توانید از این TV SMD براى جلب توجه مغازه ، سردر پاساژ ، مجتمع هاى ادارى ، کارخانجات ، شرکت ها ، مشاور املاک ، رستوران ها و… در لابی برجهای اداری شرکتهای بزرگ در حال استفاده از والهای LED یا LCD هستند که از طریق آن دستاوردهای برند یا شرکت را به نمایش می گذارند، یا در برخی موارد، با استفاده از دادههای پویا یا منحصر به فرد، توجه مراجعین را جلب میکنند. تلویزیون های داخل سالن بیشتر در فضاهای بسته مثل سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر ، سالن فرودگاهها ، سالن مترو و ورزشگاه های کشتی استفاده می شود لازم به ذکر هست با توجه به نزدیکی بیننده جهت تماشای این تلویزیون ها ، رزولوشن تلویزیون های داخل سالن نسبت به تلویزیون های بیرون سالن بیشتر است. تلویزیون شهری، تلویزیون تبلیغاتی یا تلویزیون LED همگی اصطلاحاتی هستند که به تابلو های بزرگی اطلاق می شوند که در کنار چهار راه ها ، بزرگراه ها ، پارک ها ، مراکز تجاری و ورزشگاه های فوتبال بر روی پایه های بزرگی نصب می شوند و به صورت رنگی عکس ها ،پیام ها و فیلم های تبلیغاتی، مناسبتی، اطلاع رسانی را پخش می کنند.

استفاده از ویدئو وال در طراحی فروشگاه شما همچنین میتواند با نشان دادن اطلاعات حیاتی، زمان آزاد بیشتری برای کارمندان فراهم کند، به ویژه اگر تبلیغات گسترده ای را با تخفیف فوق العاده انجام دادید. نصب ویدئو وال کمی مشکلتر است و تلاش بیشتری را میطلبد. مدل VHR-R سامسونگ از پنل ضد بازتاب بهره میبرد که قادر است در تمام ساعات شبانهروز تصاویری با کیفیت عالی نمایش دهد. فرض کنید در یک فریم می خواهیم تمام LED ها در ماژول روشن شوند . تابلوهای روان در انواع تک رنگ، سه رنگ، هفت رنگ و تمام رنگ تولید میگردند که ماژول های تک رنگ در رنگ های قرمز، سفید، سبز، آبی موجود می باشند. در برخی موارد به ویژه در فروشگاههای لوازم الکترونیکی، تمام دیوارهای فروشگاه با فناوری نمایشگر پوشانده می شوند تا تبدیل به دکور پویا شوند. رستورانها با هدف سرگرمی و نمایش تصاویر ورزشی از تکنولوژی تلویزیون های معلق از سقف به نصب ویدئو وال­های عظیم روی آوردهاند که میتوانند بازیهای بزرگ را نشان دهند یا تقسیم بندی شوند تا همزمان چندین بازی ویدئو وال را نشان دهند.

بدیهی است که یک ویدئو وال LED مناسب برای فضای باز باید در برابر آب و هوای محلی که قرار است نصب شود، مقاوم باشد. طراحی شده اند و عموماً در برابر نفوذ آب مقاوم نیستند. از طرف دیگر، نمایش دادههای آنی از قبیل آب و هوا و یا اطلاعات ترافیک مستقیما و به طور خودکار به این تصاویر دیجیتالی که به طور پیوسته تغییرات در داده را نمایش میدهد، کمک می کند که طبیعی تر به نظر برسد. این استاندارد در مورد میزان مقاومت آنها در برابر آلودگی، گرد و غبار، نفوذ آب و رطوبت، اطلاعاتی را به شما میدهد. مخاطبان شما 100 الی 250 نفر هستند. با ساخت تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی ثابت و روان وارد عرصه جدیدی از صنعت تابلو سازی شدیم که برای مخاطبان بسیار جذاب بود. مخاطبان شما 25 الی 150 نفر هستند.