ویلا مدرن+ طراحی و اجرا تخصصی با کمترین هزینه نمادیزاین | elitarchgroup

ویلا مدرن+ طراحی و اجرا تخصصی با کمترین هزینه نمادیزاین | elitarchgroup

در طراحی ویلا دوبلکس طراحی به گونه ای است که ویلا در ( 2 طبقه دوبلکس و در 3 طبقه تریبلکس ) ساخته می شود اما طبقات به یکدیگر مرتبط هستند. به طور مثال در ویلاهای دوبلکس معمولا اتاق خواب ها در طبقات بالایی قرار می گیرند و طبقات توسط پله یا آسانسور به هم مرتبط می شوند. طراحی داخلی علم درک رفتارهایی است که به صاحبان املاک کمک می کند تا یک اتاق کاربردی در یک ساختمان ایجاد کنند، از جمله اشکال دیوارها، کف اتاق و موارد دیگر. یک طراح داخلی حرفه ای باید معماری داخلی را درک کند و از نزدیک با معماران برای طراحی فضای داخلی همکاری کند. طرح ساخت ویلا باید پس از بررسی نظر اولیه مشتری و تطابق دادن آن با آن چیزی که در عملیات واقعی، امکان پذیر است، ایجاد شود.

ایده های طراحی ویلا مدرن

در آب و هوای گرمتر، قرار دادن ویلا در مکانی با سایه بیشتر سودمند است. آنها می دانند چه چیزی واقع بینانه است و می توانند به شما در مورد مشکلات احتمالی در طراحی شما هشدار دهند. در کتاب مکانیک و معنا در معماری، لنس لاوین نشان می‌دهد که در معماری، همانطور که امروزه تمرین می‌شود و آموزش داده می‌شود، جنبه فن‌آوری این حرفه – نحوه توزیع وزن، نحوه تنظیم جریان گرما و نحوه ورود نور – به مهندسان و سایر متخصصان فنی واگذار شده است.

ویژگی های نما در طراحی ویلای مدرن

به طور مثال در طراحی ویلای مدرن از پنجره هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود. و به عنوان نقطه ای مرکزی، پنجره ها به صورتی قرار می گیرند که، بیشترین دید کامل را بر روی باغ و یا فضای سبز ویلا داشته باشند. در طراحی ویلای مدرن ازپانل های فتوولتائیک خورشیدی که به شبکه متصل هستند استفاده می شود، که در حال حاضر به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین انرژی تجدید پذیر برای یک ویلا، ارائه می شود. آنها می توانند تمام نیازهای انرژی یک خانه را شامل سیستم های نورپردازی، گرمایش و خنک کننده را پوشش دهند.

اهمیت طراحی خانه غیر از فراهم آوردن سرپناه برای ساکنان در به وجود آوردن محیطی آرام و دلپذیر برای مدیریت پیمان زندگی است. استفاده از خطوط های صاف و بدون شکستگی از دیگر ویژگی های بازر این سبک از طراحی است. تا حد ممکن از رنگ های خنثی و تک رنگ در دکوراسیون کردن فضاها استفاده می شود.چیدمان وسایل باید به گونه ای باشد که فضایی را بی جهت اشغال نکند.

  • برای مثال خشک کن های استاندارد الکتریکی مقدار قابل توجهی انرژی را صرفه جویی می کنند.
  • به عنوان مثال اصول طراحی ویلا در شمال کشور با طراحی ویلا در تهران یا دیگر نقاط کشور با یکدیگر تفاوت هایی دارد.
  • به این شکل در صورتی که کار طراحی و اجرا به دست تیم ها و نفرات حرفه ای سپرده شود، نتیجه چیزی کم از ساخت و ساز یک ویلای از صفر نخواهد داشت.
  • به عنوان مثال، یک پلان خانه معاصر ممکن است دارای نمای بیرونی صنایع دستی چوبی، طراحی باز مدرن و فضای نشیمن در فضای باز را دارا باشد.
  • این نوع از پله ها عموما به خاطر فضای کمی که اشغال میکنند و همچنین زیبایی چشم نوازی که دارند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.
  • همچنین می توان تراس ها را به صورت سرپوشیده یا سرباز در نظر گرفت و با قرار دادن باربیکیو درآن زیبایی بیشتری بخشید .