چگونه می توان دستگاه موبایل یاب راکت بازرسی را دور زد !؟ پردازش هوشمند پارسیان | zoomfing

راکت بازرسی با درجه‌بندی مغناطیسی که دارد هر چه میدان مغناطیسی بیشتر و قوی‌تر ایجاد کند با سرعت و دقت بیشتری می‌تواند فلز و لوازم الکترونیکی را شناسایی کند. همان‌طور که مشاهده کردید، تمامی این مکان‌ها نسبت به امنیت حساس هستند؛ از این رو استفاده از راکت موبایل یاب می‌تواند تا حدودی تأمین‌کننده امنیت باشد. طبعاً بازرسی دانش آموزان قبل از ورود به مدرسه یه فرآیند زمانبر است و می‌تواند بخشی از ساعت کاری مدرسه را تحت تأثیر خود قرار دهد. در حال حاضر ورود تجهیزاتی مانند موبایل و … به داخل مدارس ایران ممنوع است. علاوه بر این ممکن است وسایل خطرناکی مانند چاقو و … توسط تعداد محدودی از دانش‌آموزان وارد مدرسه شده و اعمال بزهکارانه توسط آنها صورت گیرد. این دستگاه به راحتی انواع فلزات بزرگ و کوچک و تجهیزاتی مانند موبایل و … را شناسایی کرده و به صورت ویبره (لرزش) یا بوق (صدا) هشدار می‌دهد.

واکنش‌های دستگاه بازرسی بدن به چه صورت هستند؟

باید به این موضوع توجه کرد که دستگاه فلزیاب و یا دستگاه موبایل یاب قطعات و تجهیزاتی که در آنها فلز و یا آلیاژ های فلزی در آنها استفاده است را شناسایی می کند. نه این امکان در راکت موبایل یاب با فرکانس و حساسیت بالا وجود نداره و گوشی به راحتی شناسایی می شه. شناسایی فلزات در راکت بازرسی از طریق ایجاد میدان های مغناطیسی کوچک صورت می پذیرد. تفاوت انعکاس امواج بازگشتی از فلزات و آلیاژها سبب شناسایی فلزات در راکت موبایل یاب (راکت بازرسی) می گردد. مخصوصاً در مورد دانش‌آموزان یا دانشجویان دختر، به دلیل نوع پوشش سر امکان ورود ابزاری مانند هندزفری یا گیرنده و فرستنده‌های صوتی وجود دارد و کنترل ورود اشیاء ممنوعه از طریق بانوان به صورت سنتی خیلی سخت‌تر است.

قیمت فروش انواع تجهیزات آموزشی مدارس در استان یزد

این دستگاه در زمان شناسایی گوشی یا تجهیزات دیگر، به صورت چراغ، بوق یا ویبره هشدار می‌دهد. هر چه حساسیت کمتر باشد، باید راکت را به بدن نزدیک تر کنید تا بتواند موبایل را شناسایی کند. با استفاده از این قابلیت میتوانید میزان حساسیت دستگاه را تنظیم نمایید. دستگاه ردیاب موبایل مجهز به سیستم هشدار دهنده صوتی است که به محض کشف با ایجاد صدا اطلاع رسانی می کند.

  • با حرکت دادن دستگاه در نزدیکی بدن شخص در صورتی که امواج به جسم فلزی برخورد کنند بازتاب آنها دچار اختلال می شود.
  • این مکان‌ها شامل فرودگاه‌ها، شرکت‌های امنیتی، سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، محل برگزاری جلسات امتحان و…
  • در این جا بهترین های راه های دور زدن راکت بازرسی رو بررسی میکنیم و …
  • اما ما راکت های با قیمت مناسب هم در همین صفحه معرفی کردیم، که میتونید از اونها استفاده کنید.
  • توجه داشته باشید که شرکت رساالکترونیک به عنوان یک مجموعه ی تولید کننده در داخل کشور با افتخار کلمه ((ساخت ایران)) را بر روی بدنه دستگاه بصورت برجسته حک نموده است که این خود بهترین گواه بر تولید این دستگاه در داخل کشور می باشد.
پیشنهاد می شود از سایرمطالب آموزنده و کمیابموجود در سایت بهره ببرید تا بتوانید زندگی با کیفیت و با دانش بالاتری داشته باشید . مشاورین انطباق گستر سپهر آماده پاسخگویی و دادن مشاوره به افراد می باشند، جهت اطلاع از قیمت و نوع کارکرد با کارشناسان فعال این مجموعه ارتباط برقرار کنید. شرکت رساالکترونیک نسبت به نمونه های مشابه برخورداری از شاسی افزایش حساسیت به منظور افزایش دقت بازرسی می باشد که هیچ یک از نمونه های خارجی مشابه دارای این توانمندی نمی باشند.

چگونه می توان دستگاه موبایل یاب راکت بازرسی را دور زد !؟ پردازش هوشمند پارسیان | zoomfing

بنابراین بسیار مهم است که قدم اساسی در زمینه به کار‌گیری تجهیزات بازرسی مدرن نظیر دستگاه شناسایی موبایل در این حوزه برداشته شود. البته هنوز این راهکار در کشور ما به صورت قانونی نهادینه نشده و به صورت خیلی محدود در ورودی مراکز برگزاری آزمون یا برخی مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاهی برای اعمال بازرسی دقیقتر و حفظ امنیت در مراکز ، مدارس ، سازمانها و ادارات بزرگ از سخت افزار دستگاه موبایل یاب (راکت بازرسی دستی ) استفاده می کنند. دستگاهی برای اعمال بازرسی دقیقتر و حفظ امنیت در مراکز ، مدارس ، سازمانها و ادارات بزرگ از سخت افزار دستگاه گوشی یاب (راکت بازرسی دستی ) استفاده می کنند.