کشتی کج و آبجوسازی صنایع دستی: تگ تیمی که برای اعصار و اعصار همخوانی دارد

مدیر کل ستاره جنوبی، کیت آمادور، گفت: «دیدن دختر بچه‌هایی که با پدر یا پسرانشان فریاد می‌زنند و پدرانشان سر کشتی‌گیران فریاد می‌زنند، بسیار جالب است.»

آقای کاردونا گفت: «مثل رفتن به سینما است، اما یک اجرای واقعی است و شما می توانید مشروب بخورید. “چه چیزی بهتر از این؟”

منبع

اندرو برمن، افسر ارشد عملیات نیمه دیگر، گفت: «اگر در صف بایستید و آبجو بگیرید و سپس وارد صف بعدی شوید، جشنواره‌های آبجو می‌توانند خسته‌کننده باشند.

با این حال، برخی از کشتی گیران مدرن در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 با تلقی کردن مصرف آبجو به عنوان تماشایی و براندازی نمایشی، هواداران خود را پرورش دادند. ساندمن جیمز فولینگتون قوطی‌های آبجو را روی سرش شکست و استون کلد استیو آستین با مشت‌های لاگر خانگی به همه جا کف می‌ریخت.

کشتی گیران نیز در حال افتتاح آبجوسازی هستند. تونی دپن کشتی‌گیر کهنه‌کار که در رویداد شهر سبز اجرا کرد، در سال 2017 با دوستانش آب‌جوشی خانگی را آغاز کرد و در جولای گذشته، آقای دپن و برادران تایلر و کانلان بودواش، Pilger Ruh Brewing را در پوتس‌ویل افتتاح کردند. طرفداران کشتی پهلوانی به طور منظم قبل از شرکت در رویدادها به آنجا می روند.

کشتی تلویزیونی ممکن است یک تساوی باشد، اما تماشای کشتی‌گیران زنده که در حال اجرای شمع‌ران و رینگ‌های جغجغه‌ای در حالی که تماشاگران به تمسخر و تشویق می‌پردازند، دشوار است.

Pabst در رویدادها با Game Changer Wrestling شریک می شود، یک مروج محبوب که مسابقات کشتی را برگزار می کند و از پادکست کشتی گیر مت کاردونا، “The Major Wrestling Figur” حمایت مالی می کند. آقای کاردونا در حین ورود به رینگ PBR می نوشد، با بسته های 12 عددی PBR به حریفان ضربه می زند و از یک تبلیغ تجاری PBR با کشتی گیران دیگر فیلم گرفته است. او گفت: «این بخشی از جامعه و برند ما است.

آقای کراکسال گفت: «ما نتوانستیم با تقاضای مطلق همراه شویم.

ضربات پرکاشن اجسامی که از روی تشک می پریدند به طور پیوسته در میان جمعیت غلبه می کرد و صدای غرش رازک می کشید که با بلند شدن غروب بلندتر می شد.

هر 30 دقیقه در طول این جشنواره چهار ساعته، که یک دوره شنبه نیز برگزار می‌شد، تماشاگرانی که آبجوی مه‌آلود در دست داشتند دور یک حلقه کشتی جمع می‌شدند تا شادی کنند و تشویق کنند. کشتی گیران اسپندکس پوش با نام های صحنه ای مانند مانبون ژسوس، رکس لاولس و کازانووا ولنتاین، بادی اسلم انجام می دادند و از روی طناب می پریدند، به تماشاگران می پریدند و گهگاه با چرخش بازوها و لوله های ترافیکی آسیب های نمایشی وارد می کردند.

از اولین دوره جشنواره شهر سبز در سال 2018، آقای ولنتاین با New York Wrestling Connection برای برنامه‌ریزی کشتی در جشنواره‌های Other Half، از جمله Pastrytown، جشن آبجوهای غنی و الهام‌گرفته از آشپزی، مانند دمنوش‌های ترش و تنومند، همکاری کرده است.

مایک بروکنتال، 30 ساله، که در بروکلین زندگی می کند و در بخش فروش کار می کند، گفت: «کمی روغن کاری و شل بودن آن را بسیار بهتر می کند.

طرفداران اجراهای آبجو ریختن را تشویق می کردند، اما شرکت های آبجو کمتر شیفته شخصیت پرخاشگر آقای آستین بودند. آقای آستین می‌گوید: «ما به یک برند علاقه‌مند شدیم، اما آن‌ها با یک تیرک 10 فوتی ما را لمس نمی‌کردند.»

آقای تایسون، یکی از طرفداران مادام العمر کشتی، گفت: رندی و سوزان تایسون DDT، یک بار با مضمون کشتی را در محله پارک اسلوپ بروکلین، در اوایل سال 2020 افتتاح کردند تا از «احیای کشتی که لزوماً راهی برای سرگرمی برای کودکان نیست» سرمایه گذاری کنند. ما واقعاً می‌خواستیم بخشی از گردشگری کشتی در شهر نیویورک باشیم.»

شین اونیل، یکی از مالکان New York Wrestling Connection، که به برگزاری سرگرمی های شب کمک کرد، گفت: «کشتی به بخشی از فرهنگ آبجو تبدیل شده است.

نیک ریلی، معاون بازاریابی شرکت Pabst Brewing Company، سازندگان Pabst Blue Ribbon Lager، گفت: مانند دنبال کردن گروه‌ها یا تیم‌های ورزشی خاص، در آغوش گرفتن یک آبجو خاص «می‌تواند به کشتی‌گیر کمک کند تا شخصیت خود را تکمیل کند».

در آخرین مسابقه جمعه شهر گرین سیتی، کازانووا ولنتاین در یک نزاع کبودی که شامل یک سطل زباله، نردبان و سایر تجهیزات ساختمانی بود، حریف خود را دفع کرد. به درستی، او با بالا رفتن از طناب ها و زدن آبجو جشن گرفت و رضایت کامل جمعیت نوشیدنی را جلب کرد.

درست کردن آبجو برای آقای آستین، که در سال 2003 از کشتی بازنشسته شد، تقریباً از پیش تعیین شده به نظر می رسید. آقای آستین در حالی که در لس آنجلس زندگی می کرد، شروع به کاوش در آبجوهای صنایع دستی کرد و یکی از دوستان مشترک او را به رئیس El Segundo Brewing، راب کراکسال معرفی کرد. آن‌ها موفق شدند و با هم همکاری کردند تا آبجو مرکباتی و تلخ Broken Skull IPA را طراحی کنند.

از نظر تاریخی، این دو جهان فاقد چنین ارتباط نزدیکی بودند. کیت الیوت گرینبرگ، روزنامه نگار قدیمی کشتی که از سال 1985 به مدت 22 سال برای مجلات World Wrestling Entertainment می نوشت، گفت: “وقتی با تماشای کشتی بزرگ شدم، مسمومیت زیادی در نمایش ها ندیدم.” کشتی به خودی خود مست کننده بود. اگر به کشتی رفتی و نتوانستی آبجو بگیری، باز هم با وزوز رفتی.»

آقای گرینبرگ، نویسنده کتاب آتی “دنبال بوزاردها: کشتی حرفه ای در عصر کووید-19″، افزود، لیگ های حرفه ای کشتی نیز تمایلی به ارتباط با آبجو نداشتند “زیرا آنها برای کودکان بازاریابی می کردند.” در عوض، تبلیغات شخصیت‌های کشتی مانند رندی ساویج را نشان می‌داد که با جیم باریک برخورد می‌کرد، در حالی که آندره غول غلات لانه زنبوری می‌کشید.

گرچه نگرش های فرهنگی تکامل یافته است. بسیاری از اتاق‌های آبجوسازی صنایع دستی از مشتریان در هر سنی استقبال می‌کنند، و کشتی‌گیران از طناب‌های برتر فراتر رفته‌اند تا به سوپراستارهای سرگرمی تبدیل شوند. آنها اکنون به دیگر افراد مشهور در ایجاد مارک های مشروبات الکلی می پیوندند، مانند تکیلا ترمانا دواین جانسون و شراب کپا کاگنا از ستاره سرگرمی کشتی جهانی، لی ون دیل، که با نام حلقه کارملا شناخته می شود.

آقای دپن گفت: “این یک تبلیغ متقابل خوب است.”

آبجو صنایع دستی و کشتی به طور فزاینده ای به عنوان یک تیم تگ عمل می کنند. رویداد پر انرژی بروکلین یکی از چندین رویداد در سراسر کشور است، و تنها راهی است که آبجوسازان و کشتی گیران در حال پیوستن به نیروهای خود هستند تا محبوبیت یکدیگر را تقویت کنند.

در ابتدا، کازانووا ولنتاین، کشتی‌گیر بروکلینی، جذب دوستانش به اجراهای لانگ آیلند دشوار بود، بنابراین او شروع به کشتی گرفتن در «مسابقه‌های مرگ» بدون نیاز به حلقه در کافه‌ها و کلوب‌های شهر نیویورک کرد. آقای ولنتاین، که ترجیح می‌دهد به جای نام تولدش، کریستین سالواتوره تارانتو، از نام هنری خود استفاده کند، گفت: “من کشتی را برای آنها آوردم.”

Bierstadt در سال 2016 شروع به ارائه کشتی کرد و اکنون میزبان مسابقات ماهیانه Rocky Mountain Pro Wrestling در پارکینگ خود است. (رویدادهای زمستانی در داخل خانه اتفاق می‌افتند.) آقای ریپ گفت: «پر سر و صداترین شب‌ها در بیرشتات همیشه شب‌های کشتی است.

برای آبجوسازی ها، کشتی همچنین می تواند معمای بچه ها را حل کند. اتاق‌های شیروانی ممکن است پذیرای بچه‌ها باشند، اما یک کودک 8 ساله در حالی که پدر دو برابر IPA می‌نوشد، چه کاری باید انجام دهد؟

نیمه دیگر آقای ولنتاین را در سال 2017 استخدام کرد (او گفت: “من یک شخص بزرگ هستم، و آنها فقط به یک شخص بزرگ نیاز دارند که گاهی اوقات بتواند وسایل را بلند کند”) و او به زودی فرصتی را دید که اشتیاق خود را با محل کارش مخلوط کند. آیا جشنواره آبجو با کشتی هیجان انگیزتر نخواهد بود؟

کریس ریپ، مالک Bierstadt Lagerhaus در دنور، می‌گوید: انتشار آبجوهای جدید زمانی برای تولیدکنندگان آبجو کافی بود تا مشتریان را در صف بسته‌های چهارتایی جذب کنند، اما «آبجوی عالی به خودی خود دیگر کافی نیست». “باید یک تجربه وجود داشته باشد.”

مسابقات می تواند حدود 700 طرفدار را به خود جلب کند، بسیاری از آنها Triple Chokeslam IPA را می نوشند، یک همکاری بدون نام تجاری، در حالی که اکشن در میان مخازن دم کردن و بشکه هایی که به عنوان لوازم جانبی عمل می کنند، آشکار می شود. آقای کاستا، که از آن زمان رویدادهای شنبه شب اسلم را در Miami Brewing در Homestead، فلوریدا اضافه کرده است، گفت: “ما پذیرای حضور در یک آبجوسازی هستیم.”

آقای برمن گفت: «مردم برای تفریح ​​آماده هستند. “شما واقعیت خود را در درب خانه بررسی می کنید.”

آقای کاستا گفت: “آبجوسازی ها آن را دوست دارند زیرا مردم به شدت مشروب می نوشند.”

مروجین کشتی در رویدادهایی در آبجوسازی‌ها که اغلب فضای کافی را ارائه می‌دهند – یک حلقه و نرده‌های حفاظ اطراف آن به تنهایی به 400 فوت مربع نیاز دارد – و طرفداران مشتاق به موفقیت دست می‌یابند. نلیو کومو کاستا، مدیر اجرایی کشتی قهرمانی ساحلی، که ماهانه Bash در مسابقات Brew را در Unbranded Brewing در Hialeah، فلوریدا تولید می‌کند، گفت: «ما این جمعیت را دریافت می‌کنیم که فقط می‌خواهند رها شوند.

در Southern Star Brewing در Conroe، تگزاس، در حدود 40 مایلی شمال هیوستون، مسابقات کشتی آل استار تگزاس و کشتی تمام زنانه Mission Pro می‌توانند تا 300 نفر از جمله تعداد کمی از خانواده‌ها را جذب کنند.

طرفداران کشتی اروپایی مرتباً از آن بازدید می‌کنند، و افراد عادی وفادار از استاتن آیلند، برانکس و کوئینز می‌آیند تا Broken Skull IPA را بشکنند و مسابقات خیمه شب بازی را از تلویزیون تماشا کنند. آقای تایسون گفت: «من دیگر حتی نمی‌توانم تبلیغ کنم، زیرا سرمان شلوغ است.

در یک شب داغ جمعه در بروکلین، طرفداران آبجو گرد هم آمدند تا IPAهای سرد بسیاری از آبجوسازی‌ها را امتحان کنند و با فریاد زدن بخار را از بین ببرند. در بیشتر زمینه‌ها، فریاد زدن تند و تند ممنوع است. اما در جشنواره آبجو قهرمانی شهر سبز دیگر نیمه‌بروینگ، که این ماه در ZeroSpace، یک مکان رویدادهای گسترده در Gowanus برگزار شد، له کردن آبجو در حین جدا کردن، دقیقاً نقطه سرگرمی رویداد بود: کشتی حرفه‌ای.