– گابیون فنس مفتول گالوانیزه سیم خاردار توری حصاری فنر ماسک صنایع مفتولی کمیل | foulka

توری پرسی همان طور که گفتیم، یک توری شبکه ای است که معمولا از جنس های مختلفی مانند فلز، آهن و …ساخته می شود. این فلزها در هم تنیده می شوند و یک شبکه ی توری شکل را به وجود می آورند که کاربردهای مختلف و متفاوتی خواهد داشت. مهم ترین نکته این جاست که توری های پرسی مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما و سرما و البته ضربه و فشار دارند. در نهایت، برای خرید توری پرسی از سایت، بهتر است از نظرات و تجربیات دیگران در مورد فروشنده مورد نظر و بهترین روش برای خرید توری پرسی بدانید. همچنین تأکید می شود که همواره از فروشندگان معتبر و معتبر خرید کنید تا بهترین محصول با کیفیت بالا را دریافت کنید.

مشخصات توری پرسی

به غیر از مدل بافت این دو توری تفاوت چندانی در کاربرد با یکدیگر foulka ندارند. از لحاظ وزن نیز این محصول به دو دسته سبک و سنگین تقسیم بندی می شود. از مزایای این توری های فلزی نیز می توان به سطح ضد لغزش، قیمت مناسب، حذف و نصب راحت، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی و نسبت قدرت بالا به وزن آن اشاره کرد. توری پرسی گالوانیزه یکی از پر مصرف ترین انواع توری است که خود به انواع سرد و گرم تقسیم می شود. همچنین یکی از انواع توری فلزی از نظر جنس، توری پرسی استیل است.

  • بدین ترتیب افرادی که محصولی با کیفیت و کاربردی بالا و در عین حال مقرون به صرفه می‌باشند، از این فنس‌ها استفاده کنند.
  • این تنها کاربرد در صنعت ساختمان نیست، بلکه نمونه دیگر محکم‌سازی بتن‌ریزی در ساختمان‌سازی است.
  • دستگاه های مخصوص آهن بیزینس، مفتول ها را به شکل مواج در می آورد و بعد از آن، در هم تنیده و مانند تار و پود می شوند.
  • توری پرسی که با نام فنس پرسی یا توری مشبک نیز شناخته می‌شود، یکی از انواع توری‌های فلزی است.

این کالای صنعتی از مواد و متریال مختلفی بافته می شود از قبیل فولاد پرکربن ، مفتول استنلس استیل ، سیم فولادی گالوانیزه و … که دارای حالت های بافتی مختلفی نیز می باشند . چشمه های به صورت مربع و مستطیل ، هر کدام دارای قطرهای مختلف مفتول و کاربردهای مختص به خود هستند . قیمت فنس پرسی در بازار بستگی به عوامل مختلفی در تولید و نوع مفتول استفاده شده دارد. برای اطلاع از قیمت فنس پرسی و یا خرید توری پرسی با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

پرفروش ترین محصولات :

همانطور که گفتیم توری های پرسی یکی از انواع توری های فلزی محسوب می شود و معمولا از متریال های مختلفی چون آهن، گالوانیزه و فلز تولید می شوند. این فلزات در هم تنیده می شوند و توری های پرسی را تشکیل می دهند که در صنایع مختلف، کاربردهای فراوانی دارد. برای ساخت توری پرسی از دستگاهای خاصی برای بافت مفتول ها در کنار یکدیگر استفاده می شود. در واقع می توان آن را یک پارچه مفتولی یا سیمی دانست که دارای تار و پودهایی از فلز است در حالی که در محل ارتباط بافت ها در میله های افقی و عمودی جوشی دیده نمی شود.

توری موج‌دار به چه شکل‌هایی تولید می‌شود؟

– گابیون فنس مفتول گالوانیزه سیم خاردار توری حصاری فنر ماسک صنایع مفتولی کمیل | foulka

حتی گاهی می توان از این توری ها در حصار کشی به دور اشیای قیمتی در موزه ها نیز استفاده کرد. هم چنین هرکدام از این دستگاه ها، قادر هستند که مفتول های مشخصی را تولید کنند. به عنوان مثال برخی از دستگاه ها، صرفا جهت ساخت مفتول های فولادی و آهنی به کار می روند. هم چنین شما می توانید به صورت آنلاین، قیمت لحظه ای توری پرسی را بدانید. همان طور که می دانید نوسانات جزئی بازار هم ممکن است بر روند کار ساختمان سازان و اشخاصی که با توری پرسی سر و کار دارند هم تاثیر گذار باشد.