6 تکنیک رایگان و تضمینی آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی برای آزمون های تافل و آیلتس + pdf | zabannew

به عنوان مثال LiveXP، Preply، Italki، Verbling، AmazingTalker و … سایت ها و برنامه های آنلاین آموزشی برای یادگیری و آموزش زبان های مختلف هستند. زبان آموزان و معلمان می توانند درس های خصوصی رزرو یا ارائه دهند، از دوره های آموزشی به صورت زنده استفاده کنند و ….. بر این اساس یادگیری تلفظ صحیح کلمات برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است. ما در مقاله ها تکنیک های یادگیری انگلیسی و 5 راه تضمینی آموزش زبان انگلیسی به راه های بیشتری اشاره کردیم که می توانید با مراجعه به این مقاله ها با آنها آشنا شوید.

فکر کن تازه به دنیا اومدی(از صفر شروع به یادگیری زبان انگلیسی کن):

6 تکنیک رایگان و تضمینی آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی برای آزمون های تافل و آیلتس + pdf | zabannew

بازی های ساده همگی می توانند به ایجاد یک فضای دوستانه و حمایتی کمک کنند. در زمان خواندن نیز به ساختار دقیق جملات توجه کنید و ترتیب پاراگراف ها و ساختارها را به خوبی یاد بگیرید. تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به استاد مرتضی جاوید می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

آموزش رایگان زبان انگلیسی

اگر تمایل دارید در جریان جدیدترین اخبار و آموزش‌های رایگان «استاد مرتضی جاوید» قــرار بگیرید‌، ما را در اینستاگرام دنبال کنید. دوره‌های گرامر موجود در مکتب‌خونه علاوه بر تقسیم‌بندی سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به گرامرهای چالش‌انگیز و دردسر‌ساز به صورت مجزا و در دوره‌های جداگانه پرداخته است. آزمون ها به تنهایی تمام کننده نیستند، قطعا شما در طول آزمون سوالاتی برایتان پیش خواهد آمد که فکر آن را هم کرده ایم. پس از هر آزمون یک ویدیو حل آزمون وجود دارد که استاد آزمون را حل کرده و هر مبحثی که در آزمون وجود دارد کامل توضیح میدهد و در واقع یک مرور کامل بر آن جلسه اینجا کلیک کنید است. در کنار ویدیو های آموزشی فایل های صوتی قرار دارند تا در اتوبوس، مترو و هر جای دیگری که امکان تماشای ویدیو را ندارید از آموزش جا نمانید و به صورت صوتی آموزش خود را دنبال کنید. بعد از خرید شما تیم پشتیبانی ما در یکی از راه‌های فضای مجازی کاملا شما را در یادگیری حمایت می‌کند.

  • برای موفقیت در مدرسه و دانشگاه و حتی یافتن شغل مورد نظر بهتر است در دوره‌های سطح بندی شده که به ترتیب کتاب خاصی تدریس می‌شوند شرکت کنید.
  • اگر می خواهید از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسید، در صورتی که روزی 2 ساعت از تایم خود را به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید، طی یک سال و نیم الی دو سال، می توانید به هدف مورد نظر خود دست یابید.
  • البته کاملا طبیعی است که نیازهای افراد در طی زمان تغییر کند، از این رو بهتر است در سطوح ابتدایی از تمرکز بیش از حد پرهیز شود و تلاش شود پایه تمام مهارت‌ها تقویت شود.

زبان انگلیسی یکی از حوزه‌هایی است که مکتب‌خونه از پایه تا انتها در کنار شما است. شما کار خود را با تعیین سطح رایگان مکتب‌خونه شروع می‌کنید و سپس مکتب‌خونه با ارائه دوره‌های مختلف از جمله آموزش زبان انگلیسی از پایه تا انتها در کنار شما خواهد بود. همچنین شما به دوره‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی کاربردی از جمله زبان انگلیسی در محیط کار، سینما، هواپیما و رژیم غذایی دسترسی دارید. با شرکت در دوره‌های آنلاین، شما هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز به تمام محتوا دوره‌های خود دسترسی دارید.

ویدئوهای آموزشی زبان انگلیسی

وب‌سایت کودکان شورای بریتانیا تعداد زیادی آهنگ ساده دارد که کلاس‌ها می‌توانند با هم بخوانند، همچنین بازی‌ها و ویدیوها. گاهی اوقات سخت است که دانش‌آموزان را در کلاس‌های مبتدی به ایجاد پیوند بفرستیم، به خصوص اگر همه آنها از کشورهای مختلف باشند و زبان مشترکی نداشته باشند. سعی کنید هر درس را با یک بازی اصلاح واژگان (تکرار کلمات جدید از درس گذشته) شروع کنید و هر درس را با نوشتن تکالیف و مرتب کردن کلاس به پایان برسانید.